Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 02, 13:58)
fantastiskai tu pravedimus darai wub.gif  thumbup.gif



aciukas... wub.gif ir tau padarysim 4u.gif

jau matau apacioje nestuke.gif wub.gif kaip grazu wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 09:21)
Pagaliau ir as galiu pasidalinti savo patirtimi. Tiek bijojau as tos savo didziosios dienos ir makiazo, bet likau be galo patenkinta ir tikrai suzaveta visazistes darbu  blink.gif  wub.gif Nesigailiu nei vieno dolerio isleisto jos paslaugoms. Ir pati mergina draugiska, ir darbo igudziai nerealus. Gyre net vaikinai  biggrin.gif Jai nieko nereikejo sakyti, savaime ispilde visas mano svajones  blush2.gif I visas temas dedu to paties albumelio nuoroda  blush2.gif Ateityje jei noresit atrinksiu vien su makiazu foto ir ikelsiu  mirksiukas.gif Kol kas turim problemu su internetu ir dar draugai musu sia savaite sveciuosis, tad nelabai laiko turiu  4u.gif Aciu visoms uz patarimus  mirksiukas.gif
Adrineja, ka manai tu? Klausiu, nes daugiausiai patarimu susilaukiau  biggrin.gif  4u.gif

mano diena




....kaip grazu..... wub.gif ir makiazas ir suknute .. ir geles plaukuose..ir ziedai... wub.gif atrodot kaip kino zvaigzdes tam limuzine.... cool.gif o nuotraukos...aplinka.... na truksta zodziu.... 4u.gif net susigraudinau.... nes taip grazu... ir as noriu tokios grazios svajoniu dienos... wub.gif
didziausios jums sekmes ir laimes seimyniniame gyvenime... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 11 03, 09:53)
Tai susikurk fb anketa tik tam, kad galetum foto perziureti, juk nebutina ten talpinti info apie save  mirksiukas.gif Del lieknos foto tikrai verta  biggrin.gif  4u.gif

Paklausiau patarimo ir nenustygau vietoje is smalsumo biggrin.gif aktyvavau trumpam vel savo anketa,kad Lieknos nuotaukeles pasiziuret smile.gif Tikrai grazios nuotraukeles. Nuotaka atrode nuostabiai wub.gif jaunikis irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 03 lapkričio 2010 - 12:48
Liekna, visos baimes kad padarys netinkama makiaza, sukuosena, ar kad bateliai kitos splavos - NEPAGRYSTOS thumbup.gif
Atrodei nuostabiai wub.gif nail.gif first.gif
Sveikinimai patekus i istekejusiu gretas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 03, 13:30)
Liekna, visos baimes kad padarys netinkama makiaza, sukuosena, ar kad bateliai kitos splavos - NEPAGRYSTOS  thumbup.gif
Atrodei nuostabiai  wub.gif  nail.gif  first.gif

Tai jau tikrai drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
liekna
Pamaciau, nu taip ir isivaizdavau kad padaryta bus biggrin.gif viskas grazu ir viskas tinka, ir sukuosena ir makiazas, o jau nuotrauku grazumas tiesiog pavydetinas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Liekna

Atrodei nerealiai!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Apsiverkiau skaitant jusu komentarus unsure.gif Kai tevai ka nors paraso apie foto tai isvis iskart dudas paleidziu blush2.gif Dabar ir pati juokiuos is savo baimiu, ypac del makiazo blush2.gif Atvirai sakant, niekada nesijauciau tokia grazi kaip ta diena blush2.gif Zmones visi gatvese sveikino ir gyre. buvo tikrai kaip pasakoj blush2.gif Po poros dienu su MB kilom nakti i Eifelio boksto virsune ten vegase, tai tokie du senukai sako as pamenu jus maciau neseniai, sako "jus modeliai"? lotuliukas.gif Sakom ne, buvo vestuves tikros musu. Tai jie net susigraudino, sako mes va svenciam 40metu vestuviu jubilieju wub.gif thumbup.gif
Del foto siaip irgi labai bijojau, bet pasitaike tikrai labai gera fotografe. kaip jau minejau kitoj temoj, tik puse foto kurias isikeliau jos. Kitos kur jau gatvese ir namie musu paciu darytos, ir tiesa pasakius kai kurios net grazesnes lotuliukas.gif ai isvis as euforijoj thumbup.gif
Linkiu, kad visu dar tik planuojanciu vestuves toji diena butu tokia pati pasakiska ir tobula kaip kad man buvo manoji wub.gif thumbup.gif Nei viena smulkmena man negadino nuotaikos. Nei vaikiska torto dezute, nei plastamsine mentele tortui lotuliukas.gif Viskuo dziaugiausi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(SummerXXX @ 2010 11 03, 09:38)
Makiazas tiesiog tobulas pas liekna.

As ta mergina (siaip nezinau kiek jai metu, nes dirba jau 15 metu profesionaliai, o atrodo kaip 25 biggrin.gif ), tai norejau isbuciuoti pamacius galutini rezultata lotuliukas.gif ir svarbiausia atmosfera buvo labai gera. Kai dare pries tai kita atvaziavus man sukuosena, tai kazkaip nezinau, nelabai pasirode malonsu zmogus, nros ir kalbejo draugiskai ir pasakojo daug, bet vat nelipo man lotuliukas.gif O su sita tai apie bet ka galejai sneketi. Labai aptiko kaip dirbo, dar ir MB issikaulino pagrmuoti ji, kai pamate mane lotuliukas.gif nes issigando kad baisiai prie manes atrodys blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 21:20)
Aciu  4u.gif Apsiverkiau skaitant jusu komentarus  unsure.gif


Man irgi graudu pasidare skaitant tavo tokia nuosirdzia kalba blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 03, 19:22)
Man irgi graudu pasidare skaitant tavo tokia nuosirdzia kalba  blush2.gif  ax.gif

hihihi.gif
Atsakyti

Prisidedu prie pagyru liekna atrode fantastiskai thumbup.gif wub.gif Makiazas labai kruopsciai ir graziai atliktas wub.gif Labai patiko suknyte, tokia suteikianti laisves, bet ir moteriskuma pabrezianti wub.gif wub.gif wub.gif

p.s. Vestuves vyko Vegase ??? Kokiam viezbuty ar koplytelej ????
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 11 04, 08:27)
Prisidedu prie pagyru liekna atrode fantastiskai  thumbup.gif  wub.gif  Makiazas labai kruopsciai ir graziai atliktas  wub.gif  Labai patiko suknyte, tokia suteikianti laisves, bet ir moteriskuma pabrezianti  wub.gif  wub.gif  wub.gif 

p.s. Vestuves vyko Vegase ??? Kokiam viezbuty ar koplytelej ????

Aciu flirt.gif Vegase, viesbutyje "Tahiti village resort" thumbup.gif Likau labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Liekna, atrodėt labai gražiai 4u.gif išvis esate labai graži pora thumbup.gif Sveikimai 4u.gif
Atsakyti