Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 01:47)
spalvytes patinka 4u.gif  biggrin.gif

ir man drinks_cheers.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 11 01, 01:19)



Ta viena akis n e r e a l i.. pravedimas superinis.. thumbup.gif vis bandau bandau.. jau arciau tikslo toki pasidaryt biggrin.gif taip graziai dera su seseliais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 01 lapkričio 2010 - 10:45
QUOTE(amber123 @ 2010 11 01, 12:44)
Ta viena akis n e r e a l i.. pravedimas superinis..  thumbup.gif vis bandau bandau.. jau arciau tikslo toki pasidaryt  biggrin.gif taip graziai dera su seseliais wub.gif




drinks_cheers.gif
tai mano firminis makiazas... 4u.gif sia technika jau labai seniai ivaldzius as... tongue.gif drauges vis klausdavo kaip man iseina... tai joms vis paisau nes vis nukreivazoja... lotuliukas.gif ax.gif
manau ir jums amber 123 grietai pavyks tiksla pasiekt... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 11 01, 19:43)
tai mano firminis makiazas... 4u.gif  sia technika jau labai seniai ivaldzius as...  tongue.gif drauges vis klausdavo kaip man iseina... tai joms vis paisau nes vis nukreivazoja... lotuliukas.gif  ax.gif
manau ir jums  amber 123 grietai pavyks tiksla pasiekt...  4u.gif  wub.gif



Nu va kokia saunuole.. bigsmile.gif drinks_cheers.gif seip tas pravedimas nera laaaaaaabai sunku.. tik biski igust reik, galu gale su ausu krapstuku galima apvalyt kazkiek.. smile.gif
i mane prasom tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 11 01, 20:43)
drinks_cheers.gif
tai mano firminis makiazas... 4u.gif  sia technika jau labai seniai ivaldzius as...  tongue.gif drauges vis klausdavo kaip man iseina... tai joms vis paisau nes vis nukreivazoja... lotuliukas.gif  ax.gif
manau ir jums  amber 123 grietai pavyks tiksla pasiekt...  4u.gif  wub.gif


fantastiskai tu pravedimus darai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip man grazu pasiziuret ant merginu kurioms tinka tokie bigsmile.gif
man tokie ilgi netinka rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kas galit rekomenduot kokia visaziste Kaune? Lauksiu jusu zinuciu i a.z. Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as galiu pasidalinti savo patirtimi. Tiek bijojau as tos savo didziosios dienos ir makiazo, bet likau be galo patenkinta ir tikrai suzaveta visazistes darbu blink.gif wub.gif Nesigailiu nei vieno dolerio isleisto jos paslaugoms. Ir pati mergina draugiska, ir darbo igudziai nerealus. Gyre net vaikinai biggrin.gif Jai nieko nereikejo sakyti, savaime ispilde visas mano svajones blush2.gif I visas temas dedu to paties albumelio nuoroda blush2.gif Ateityje jei noresit atrinksiu vien su makiazu foto ir ikelsiu mirksiukas.gif Kol kas turim problemu su internetu ir dar draugai musu sia savaite sveciuosis, tad nelabai laiko turiu 4u.gif Aciu visoms uz patarimus mirksiukas.gif
Adrineja, ka manai tu? Klausiu, nes daugiausiai patarimu susilaukiau biggrin.gif 4u.gif

mano diena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 03 lapkričio 2010 - 07:39
QUOTE(liekna @ 2010 11 03, 07:21)
Pagaliau ir as galiu pasidalinti savo patirtimi. Tiek bijojau as tos savo didziosios dienos ir makiazo, bet likau be galo patenkinta ir tikrai suzaveta visazistes darbu  blink.gif  wub.gif Nesigailiu nei vieno dolerio isleisto jos paslaugoms. Ir pati mergina draugiska, ir darbo igudziai nerealus. Gyre net vaikinai  biggrin.gif Jai nieko nereikejo sakyti, savaime ispilde visas mano svajones  blush2.gif I visas temas dedu to paties albumelio nuoroda  blush2.gif Ateityje jei noresit atrinksiu vien su makiazu foto ir ikelsiu  mirksiukas.gif Kol kas turim problemu su internetu ir dar draugai musu sia savaite sveciuosis, tad nelabai laiko turiu  4u.gif Aciu visoms uz patarimus  mirksiukas.gif
Adrineja, ka manai tu? Klausiu, nes daugiausiai patarimu susilaukiau  biggrin.gif  4u.gif

mano diena

Sveika sugrizus clap.gif as jau galvojau,kada ta Liekna grizta pagaliau biggrin.gif gaila, as nuotraukeliu nepaziuresiu, nes neturiu FB, buciau be galo dekinga,jei idesi bent viena nuotraukele cia,taip idomu kaip atrodei,kai taip daug bendravom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 03, 11:46)
Sveika sugrizus  clap.gif as jau galvojau,kada ta Liekna grizta pagaliau  biggrin.gif  gaila, as nuotraukeliu nepaziuresiu, nes neturiu FB, buciau be galo dekinga,jei idesi bent viena nuotraukele cia,taip idomu kaip atrodei,kai taip daug bendravom  ax.gif

Tai susikurk fb anketa tik tam, kad galetum foto perziureti, juk nebutina ten talpinti info apie save mirksiukas.gif Del lieknos foto tikrai verta biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Makiazas tiesiog tobulas pas liekna.
Atsakyti