Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2011 05 25, 14:50)
Originali*
jei akytes dideles, as tikrai tik uz dumini (jei teisingai supratau, jos tikrai tokios  mirksiukas.gif )

blush2.gif Adrineja Jus kaip ir saket man anksciau,kad man tiks toks makiazas;) jus juk man ji ir darysite 06-25 thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat noreciau duminio makiazo ax.gif Tikiuosi tiks, nes niekada nesu bandziusi. Reikes darytis bandomaji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 05 23, 22:22)


Aš gal ne visai į temą, bet... ateityje gali prireikti smile.gif

kur rasti pirkt tokių gražių galvos papuošalų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safe @ 2011 05 25, 15:32)
Aš gal ne visai į temą, bet... ateityje gali prireikti  smile.gif

kur rasti pirkt tokių gražių galvos papuošalų?  bigsmile.gif


Užsienio puslapiuose galima pirkti, ebay irgi yra...tik ne pigūs..
Lt aš gaminu blush2.gif Tik tiek, kad ne visada identiškas gaunasi kaip pavyzdėlyje, nes būna nerandu pirkti medžiagų identiškų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Originali* @ 2011 05 25, 15:11)
blush2.gif  Adrineja Jus kaip ir saket man anksciau,kad man tiks toks makiazas;) jus juk man ji ir darysite 06-25 thumbup.gif

vat ir nujauciau biggrin.gif nors nikas pasikeite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 05 25, 16:52)
vat ir nujauciau  biggrin.gif  nors nikas pasikeite  mirksiukas.gif

nes uzblokavo verysad.gif
Atsakyti
Rykute, pirmi trys labai gražūs wub.gif
Atsakyti
Gal pasiulytumet gera visaziste Kretingoje, Skuode ar kur nors aplinkuj?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Man šis pasirodė gražus bigsmile.gif
user posted image
Šitas gal kiek ryškokas kaip nuotakai, bet vakarinis manau būtų puikus blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Noriu eksperčių pasiteirauti: sakykit, ar yra kokios nors taisyklės dėl makiažo spalvų mėlynakėms? Dauguma foto kur peržiūriu internete tai dūminis ir visoks kitoks tamsus labiau taikomas rudaakėms, o mėlynakėms šnelnesnių spalvų, vyrauja sidabrinė. Mano akys didelės ryškokos mėlynos, bruožai tamsoki ir labai gražu dūminis makiažas, tai ar man tinka toks dalykas???? blush2.gif
Dėkui už atsakymus iš anksto 4u.gif
Atsakyti
mmmune
jei akys dideles ir vokai nera uzkrite, tikrai tiks. Del spalvu, tai jei nederinama prie aprangos spalvos, tada prie zmogaus tipazo, zydros akys yra saltos spalvos, tai teisingai pastebeta kad tokioms taiko sidabrines spalvas, pilksvas ir pan., zodziu su salto atspalvio turinciomis spalvomis.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti