Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 31, 13:20)
geriausiai turet po ranka kazkokia priemone lupoms, jau cia nieko nepadarysi  smile.gif koks jau pas mane super duper ilgai isliekantis buvo, bet vis pataisydavau kad fotkese gerai atrodytu  rolleyes.gif


Gal galima firma ir pavadinima suzinoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 31, 12:20)
geriausiai turet po ranka kazkokia priemone lupoms, jau cia nieko nepadarysi  smile.gif  koks jau pas mane super duper ilgai isliekantis buvo, bet vis pataisydavau kad fotkese gerai atrodytu  rolleyes.gif

Na taip, kitos iseities nelabai yra blush2.gif Vargsas jaunikis per diena tiek lupdazio prisivalgo lotuliukas.gif
Atsakyti
Va tas ir nervina.. kad kas 5min: pasibuciuokit, pasibuciuokit.. doh.gif nera prasmes net dazytis.. ir siulyciau nenaudot lipniu blizgiu, nes pvz man ant virsaus antra kart nebeuzsitepa graziai unsure.gif
Atsakyti
o buna lupdaziu primenanciu lupu blizgi biggrin.gif kvailas klausimas bet as nesidazau beveik apart vazelinu ax.gif as irgi galvoju kaip nefainai bus manajam buciuotsi kai lupos bus pritepliotos lipniu blizgiu , net nzn i kokia firma atkreipti demesi apskritai blush2.gif
Atsakyti
kad kiek esu turėjus blizgių - visi lipnūs... dabar turiu nuostabų Clinique - ilgai laikosi ir turi tokį švelnų rausvą atspalvį.
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 10 31, 21:12)
o buna lupdaziu primenanciu lupu blizgi  biggrin.gif  kvailas klausimas bet as nesidazau beveik  apart vazelinu  ax.gif   as irgi galvoju kaip nefainai bus manajam buciuotsi kai lupos bus pritepliotos lipniu blizgiu , net nzn i kokia firma atkreipti demesi apskritai  blush2.gif

yra lupu dazu kaip EL, tai jie duoda slapia toki blizgesi kaip vandeniu pateptos ir nelipnus visai, o ir skaniai kaip kvepai wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 31, 12:46)
Gal galima firma ir pavadinima suzinoti? ax.gif

mano buvo trio levres de chanel vysniava spalva labai gerai laikosi rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 31 spalio 2010 - 22:38

user posted image

user posted image

Atsakyti
ta, viena akyte wub.gif wub.gif wub.gif taip tas pravedimas graziai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 01, 01:27)
ta, viena akyte  wub.gif  wub.gif  wub.gif  taip tas pravedimas graziai atrodo


Tai tik del tos akytes ir dejau drinks_cheers.gif Bet iskirpti nemoku biggrin.gif
Atsakyti
man patinka kai akys tamsaus atspalvio o lupos tik siek tiek padazytos todel noriu ko nors panasaus smile.gif g.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 11 01, 01:30)
Tai tik del tos akytes ir dejau  drinks_cheers.gif  Bet iskirpti nemoku  biggrin.gif

hihihi.gif bet man pasirode kad cia ne N.P. akyte, lyg tai ne toks makiazas pas ja ir antakiai kitokie g.gif
Mazeniukas patinka tokie arabiski, ar tokios spalvytes? rolleyes.gif
Atsakyti
spalvytes patinka 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti