Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

pas mus zinokit yra labai daug firmu ir dar daugiau rusiu tu blakstienu sunku issirinkti. bet perku siaip arba salon perfect, arba andrea firmos blakstienas. tiek kuokstelius, tiek juostas. ir siaip atskirai turiu kliju nusipirkus irgi andrea firmos. nes ten tos mazos tuteles kur prie blaksitenu buna, tai nelabai gerai kljuoja. as net nezinau kokios siaip firmos yra LT. ai beje, as ir kai LT gyvenau buvau prisiklijavus. bet firmos nepamenu. tik klijus irgi atskirai pirkau.
va foto radau: (dantys dar nebalinti )


O dieve moterys visai jau jus geriau jau nedekit tokiu foto bent usus pasinaikinkit...
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 04 17, 19:40)
Manau, kad nesusišnekėjote  ax.gif  Bet kodėl tylėjote? ar negalima tiesiog pasakyti kas nepatinka? Paklausti ar galima kitaip ir pan. Juk ta Pajedienė ne dievas, o visažistė...Aišku, 90lt už tokį bandomąjį tikrai daug. Kiekvienas meistras dirba kaip nori, bet dabar dauguma per bandomąjį dažo akytes skirtingai, kad būtų pasirinkimas, po to aptariami abu variantai, jeigu nei vienas netinka, tai juk galima išbandyti ir 3...Aš dar ir fotkinu, kad pasižiūrėtų nuotraukas. Tam ir yra bandomieji, nes per juos bandoma, o čia tiesiog padažė kaip šovė į galvą ir paleido  doh.gif Jūs nieko nesakėte, tai toks ir rezultatas...
Jeigu jau vietoje neišsiaiškinote, tai geriau paieškoti kitos meistrės.  Rekomendacijų daug, pavartykite temutę, pagooglinkite  4u.gif


Na pas mane lygiai tokie patys klaukus ispudziai po bandomojo pas viena is "meistriu" is musu forumo verysad.gif Taip kad pasiulymas pavartyti tema ar pagooglint nieko vertas schmoll.gif ieskokit per pazystamus ir realiu zmoniu atsiliepimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 04 17, 20:52)
Na pas mane lygiai tokie patys klaukus ispudziai po bandomojo pas viena is "meistriu" is musu forumo  verysad.gif  Taip kad pasiulymas pavartyti tema ar pagooglint nieko vertas  schmoll.gif  ieskokit per pazystamus ir realiu zmoniu atsiliepimus.  4u.gif

Na kiek pamenu, ar jus ieskojot vizazistes kad naturaliau atrodytu?
Tai kas netiko, juk pati issirinkot, bent jau is nuotrauku smile.gif
Pats nemaloniausias dalykas kai i akis sakoma kad viskas gerai, o paskui aiskina kad ne tai ko norejo doh.gif
Juk ir mums svarbi jusu nuomone (kalbu aplamai), viska galima pataisyt ir pasiulyti kitoki varianta.
Nors ne as jums dariau, bet man apmaudu girdeti unsure.gif
Atsakyti
Vat ir man keista,kodel taip nutiko, kad nieko nesakiau,matyt sokas buvo, norejau greiciau dingti is salono.. siaip visada pasakau savo nuomone, kodel takart patylejau nzn... Mergaites kurios darot ar jau turit issirinkusios savo visazistus, padekit per AZ.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 04 17, 20:52)
Na pas mane lygiai tokie patys klaukus ispudziai po bandomojo pas viena is "meistriu" is musu forumo  verysad.gif  Taip kad pasiulymas pavartyti tema ar pagooglint nieko vertas  schmoll.gif  ieskokit per pazystamus ir realiu zmoniu atsiliepimus.  4u.gif


Manau, kad forumo temose yra paminėta labai daug meistrių ir kažkuri Jums tikrai įtiktų 4u.gif

QUOTE(TindiRindiRiuska* @ 2011 04 17, 22:21)
Vat ir man keista,kodel taip nutiko, kad nieko nesakiau,matyt sokas buvo, norejau greiciau dingti is salono.. siaip visada pasakau savo nuomone, kodel takart patylejau nzn... Mergaites kurios darot ar jau turit issirinkusios savo visazistus, padekit per AZ.Aciu  4u.gif


Na, gaila aišku, kad negalėjote šnekėti, bet ne pasaulio pabaiga, blogiau būtų jei taip įvyktų vestuvių rytą, o čia tik bandymas 4u.gif
Atsakyti
as irgi uzsirasius pas Birute P. blink.gif dabar ir man baisu, nors i bandomaji eisiu tik geguzes men. bet tikiuos, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 04 17, 18:40)
Manau, kad nesusišnekėjote  ax.gif  Bet kodėl tylėjote? ar negalima tiesiog pasakyti kas nepatinka? Paklausti ar galima kitaip ir pan. Juk ta Pajedienė ne dievas, o visažistė...Aišku, 90lt už tokį bandomąjį tikrai daug. Kiekvienas meistras dirba kaip nori, bet dabar dauguma per bandomąjį dažo akytes skirtingai, kad būtų pasirinkimas, po to aptariami abu variantai, jeigu nei vienas netinka, tai juk galima išbandyti ir 3...Aš dar ir fotkinu, kad pasižiūrėtų nuotraukas. Tam ir yra bandomieji, nes per juos bandoma, o čia tiesiog padažė kaip šovė į galvą ir paleido  doh.gif Jūs nieko nesakėte, tai toks ir rezultatas...
Jeigu jau vietoje neišsiaiškinote, tai geriau paieškoti kitos meistrės.  Rekomendacijų daug, pavartykite temutę, pagooglinkite  4u.gif



as manau, kad cia nesusisnekejimas kaltas, o meistres poziuris i klienta. as manau irgi tyleciau, nes asmeniskai beveik niekad nenaudoju jokios kosmetikos isskyrus akiu tusa, tad man kazka aiskint visazistei butu sunku. matosi kaip Jus dirbat su savo klientem ir stengiates del ju ir tai labai pagirtina 4u.gif kad visos tokios butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 18, 09:20)
as manau, kad cia nesusisnekejimas kaltas, o meistres poziuris i klienta. as manau irgi tyleciau, nes asmeniskai beveik niekad nenaudoju jokios kosmetikos isskyrus akiu tusa, tad man kazka aiskint visazistei butu sunku. matosi kaip Jus dirbat su savo klientem ir stengiates del ju ir tai labai pagirtina 4u.gif  kad visos tokios butu thumbup.gif


O tai kaip visažistei žinoti tuomet, kad nepatiko kažkas jei nieko nei sakytumėte nei ką...? unsure.gif
Jei nenaudojate jokios kosmetikos ir nepasisakysite nieko, tai 90proc. bus šokas ir ne todėl, kad bloga meistrė, o todėl, kad akis nepratus prie tokio vaizdo (pudros, šešėliai ir pan.) g.gif Dažnai rezultatas nepatinka ir todėl, kad padažyta ne tokiu stiliumi, kaip kad pati pasidažo ir pan., nes kažkas naujo, nematyto...

Manau, kad visos mes stengiamės, kiek tik sugebame, nes jei nepatiktų darbas, tai ilgai nieks neišdirbtų blush2.gif Lygiai taip pat ir aš galiu kažkam neįtikti, tai normalu, bet jeigu klientė man nuoširdžiai pasakytų:" žinote, tai nesu aš, gal galime išbandyti ką nors kitą?" ir sakytų, kas būtent nepatinka, tai tikrai niekad nesakyčiau, kad ne ar pan.. ir esu įsitikinusi, kad visos kitos visažistės neatsisakytų išbandyti kitką ax.gif
Ištikrųjų manau, kad bet kokioje srityje klientas turi pateikti pageidavimus, o paslaugos tiekėjas turi bandyti tai realizuoti. Juk neateinate į duonos parduotuvę ir nepareiškiate: "man duonos!", juk pasakote kokios...ar kepėjas turi pats duoti skaniausios ir privalo atspėti Jūsų skonį be jokių paaiškinimų? smile.gif Čia tik eilinis pavyzdys, o taip, kad ateinate, atsisėdate į kėdę ir iš Jūsų padaro super gražuolę be jokių žodžių ir viskas idealiai tinka (ir šukuosena, ir makiažas, ir kirpimas, ir spalvos) - taip būna tik filmuose ir laidose apie ekstremalius pokyčius ir pan...

Man įdomi besilankančių šioje temoje visažisčių nuomonė šiuo klausimų , pasisakykite, kaip Jums atrodo? g.gif
Atsakyti
Benice
visiska tiesa drinks_cheers.gif
as manau bet kokiai klientei bus sokas, jei ji net nesidazo, kad nuotraukose atrodytu graziai, dazoma ryskiau ir tik tada supranta, kai padaroma nuotrauka kaip irodymas, kad blyste ir tam tikras apsvietimas labai isblukina spalvas. Jei dazoma labai naturaliai, tai nuotraukose atrodo kad net nepasidazius. Zinoma sokas buna kai ne pagal isivaizduojama modeli padazo, bet visad reikia pasisakyt, viskas yra pataisoma ax.gif
Atsakyti
na kiekviena is musu turim nuomone, as manau kad visazistes visu pirma pacios turi kazka pasiulyt, nebent yra konkrecios merginos kurios ateina ir pasako tiksliai ko nori ir zino, kad joms tai tiks. jei jos tikrai geros meistres su patirtim tai iskart turi pamatyti kas tiks, o kas ne. del pacios duonos, jei valgau tik juoda duona ateinu ir paprasau pasiulyt skania juoda, jei man nepatiko tai daugiau jos nepirksiu, o prasysiu kitos. tas pats ir su makiazu, juk visos pasakome, kad cia vestuvinis makiazas, o ne siaip dieninis ar vakarinis.tada reikia kartu ziuret smile.gif cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 18, 09:04)
as irgi uzsirasius pas Birute P. blink.gif  dabar ir man baisu, nors i bandomaji eisiu tik geguzes men. bet tikiuos, kad viskas bus gerai  4u.gif

Aš irgi pas ją, aš ja pasitikiu ir net neisiu bandomojo darytis, tikrai žinau, kad darysiuosi ryškesnį makiažą nei paprastai. Nežinau, kaip galima nesusikalbėti, ar tylėti, kai matai, kad tikrai tau tas nepatinka, ar netinka g.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 18, 10:09)
Benice
visiska tiesa  drinks_cheers.gif
as manau bet kokiai klientei bus sokas, jei ji net nesidazo, kad nuotraukose atrodytu graziai, dazoma ryskiau ir tik tada supranta, kai padaroma nuotrauka kaip irodymas, kad blyste ir tam tikras apsvietimas labai isblukina spalvas. Jei dazoma labai naturaliai, tai nuotraukose atrodo kad net nepasidazius. Zinoma sokas buna kai ne pagal isivaizduojama modeli padazo, bet visad reikia pasisakyt, viskas yra pataisoma  ax.gif

Visiškai pritariu, auksiniai žodžiai, įtariu, kad pastaruoju atveju taip ir įvyko.Juk tikrai kiekvieną dieną nesidažome taip, kaip vestuvėm, gal mergina dėl to ir išsigando g.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 18, 10:21)
na kiekviena is musu turim nuomone, as manau kad visazistes visu pirma pacios turi kazka pasiulyt, nebent yra konkrecios merginos kurios ateina ir pasako tiksliai ko nori ir zino, kad joms tai tiks.  jei jos tikrai geros meistres su patirtim tai iskart turi pamatyti kas tiks, o kas ne. del pacios duonos, jei valgau tik juoda duona ateinu ir paprasau pasiulyt skania juoda, jei man nepatiko tai daugiau jos nepirksiu, o prasysiu kitos. tas pats ir su makiazu, juk visos pasakome, kad cia vestuvinis makiazas, o ne siaip dieninis ar vakarinis.tada reikia kartu ziuret  smile.gif cia tik mano nuomone  4u.gif

Na tai ir pasiulome ax.gif bet gi matome kaip buna, nepatiko pasiulymas, bet nepasake, tai kur tai vizazistei zinot kas butent nepatiko. Kaip Benice rase, buna siulome abi akytes skirtingai padazyt, kad isisrinktu, bet jei zmogus iseina i miesta paskui, tai kur cia su skirtingom akytem, turbut taip ir pas B.P. buvo. Jei kliente nezino ko nori, tai bent po pasiulyto varianto pasakytu ar tinka, ar ne rolleyes.gif o ne i kojas biggrin.gif
Atsakyti