Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Fei @ 2011 03 30, 13:18)
Aciu uz nuomones  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
O as aisku tik profesionalei patikeciau blakstienas priklijuoti - tokia svarbia diena tikrai pati neeksperimentuociau  ax.gif Tikriausiai susigundysiu po jusu geru pasisakymu smile.gif

pacia prisiauginti neiseitu biggrin.gif pasiskaitykit tema apie priauginamas blakstienas
Atsakyti
blink.gif
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 30, 13:10)
o as nesutinku, jei prisiaugina pora savaiciu iki sventes, tai tokio grazaus vaizdo kaip pirma antra diena nebuna  schmoll.gif  buna pakritusiu, kiek isretejusiu ir kreivoku blakstienu, tada jau tenka i tarpus deti blakstienu. Nebent pries 1-2 prisiauginti tik tada kaip ir klijuojant ta pacia diena jos buna tvarkingos ir dailios.



As nezinau kokiu budu jus klijuojate tas blakstienas, bet man dejo taip kaip, auksciau pasisakiusiai merginai, tris kiuokstelius ir istrizai - tai nieko subtilaus tame nebuvo blink.gif Atrode pigiai ir gariuniskai schmoll.gif bet cia jau turbut skonio reikalas smile.gif ir beabejo klijavimo budas
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 03 30, 15:08)
blink.gif
As nezinau kokiu budu jus klijuojate tas blakstienas, bet man dejo taip kaip, auksciau pasisakiusiai merginai, tris kiuokstelius ir istrizai - tai nieko subtilaus tame nebuvo  blink.gif  Atrode pigiai ir gariuniskai  schmoll.gif  bet cia jau turbut skonio reikalas  smile.gif  ir beabejo klijavimo budas

o kodel istrizai? g.gif na nezinau, gal tos blakstienos buvo ilgos, su stora klijavimo kojyte, na sunku ka pasakyt kai nesam mate ka ir kaip klijavo. Bet faktas kad vestuvines nuotraukos daug graziau atrodo jei klijuojamos blakstienos.
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 03 30, 15:08)
Atrode pigiai ir gariuniskai  schmoll.gif 


lotuliukas.gif Ko Jums tie Gariunai vis nepatinka biggrin.gif Seniai ten buvau aisku, bet kiek teko matyti, zmoniu ten minios, 80proc. Lietuvos ten trinasi, o vis bloga vieta lotuliukas.gif
Beje, ten nemaciau priklijuojamu kuoksteliu pardavime g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 03 30, 15:28)
lotuliukas.gif Ko Jums tie Gariunai vis nepatinka  biggrin.gif  Seniai ten buvau aisku, bet kiek teko matyti, zmoniu ten minios, 80proc. Lietuvos ten trinasi, o vis bloga vieta  lotuliukas.gif
Beje, ten nemaciau priklijuojamu kuoksteliu pardavime  g.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif na man dar neteko kuoksteliais priklijuotu matyt ten, o va su priaugintom blakstienom, iki ausu ir dar tokiom jau nutriususiom ir kreivom brrr fear.gif
cia biski OT gavosi blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As tai daznai kuoksteliu prisiklijuoju sonuose savu blakstienu. karstais kuokstelius per visa eile blakstienu, o kartais ir istisa linija netikru blakstienu priklijuoju (man taip netgi paprasciau). va savaitgali buvau prisiklijavus istisa juosta. atrode taip:
user posted image

toli grazu ne profesionale, na bet nemanau, kad labai baisiai atrodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o cia is kuoksteliu, bet speju nedazlibins niekas. kazkaip jei padidinu tada labai bloga kokybe gaunas doh.gif
user posted image
Atsakyti
liekna
labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 03 29, 14:14)
Speju blakstienos cia priklijuotos, nes laabai jau graziai atrodo  smile.gif 
Sakykit mergaites, kokia jusu nuomone apie priklijuojamas blakstienas vestuvems? Gal kuri turi neigiamu atsiliepimu, nes kol kas teko skaityti tik teigiamus - kad akys israiskingesnes atrodo ir t.t.  smile.gif O per karsti nebuna, kad blakstienos atsiklijuoja?  blush2.gif

man epr vestuves kai dare makiaza ir blakstienas priklijavo smile.gif buvo karsta, bet puikaiusiai issilaike iki kol ejau miegoti smile.gif
user posted image
user posted image
o cia jau vakare:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 03 30, 20:20)


liekna, labai gražu smile.gif jei nepaslaptis, kokias naudojat blakstienas, kai pati klijuojatės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 30, 17:36)
liekna
labai grazu  wub.gif

tik netycia apsikirpau savo pacios blakstienos lotuliukas.gif doh.gif nes kamputi netikru norejau nukirpti, per ilgos siek tiek buvo blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 03 30, 20:38)
man epr vestuves kai dare makiaza ir blakstienas priklijavo  smile.gif buvo karsta, bet puikaiusiai issilaike iki kol ejau miegoti  smile.gif

Liuks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2011 03 30, 17:39)
liekna, labai gražu smile.gif jei nepaslaptis, kokias naudojat blakstienas, kai pati klijuojatės?  blush2.gif

pas mus zinokit yra labai daug firmu ir dar daugiau rusiu tu blakstienu doh.gif sunku issirinkti. bet perku siaip arba salon perfect, arba andrea firmos blakstienas. tiek kuokstelius, tiek juostas. ir siaip atskirai turiu kliju nusipirkus irgi andrea firmos. nes ten tos mazos tuteles kur prie blaksitenu buna, tai nelabai gerai kljuoja. as net nezinau kokios siaip firmos yra LT. ai beje, as ir kai LT gyvenau buvau prisiklijavus. bet firmos nepamenu. tik klijus irgi atskirai pirkau.
va foto radau: (dantys dar nebalinti doh.gif lotuliukas.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 30 kovo 2011 - 18:51