Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 29, 23:11)
na as nezinau kokias jums klijavo, bet pas mane nei vienai nebuvo kad netiktu  schmoll.gif  visoms tiko ir patiko  ax.gif reikia tik kiekvienai pagal poreiki parinkti. Juk ju yra nuo S iki L , nuo supernaturaliu iki super ilgu ir tankiu  ax.gif


Va taip ir buna su tais forumais blink.gif ne pa sta pataikiau cool.gif O kur jusu darbus galima paziureti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 03 29, 16:14)
Speju blakstienos cia priklijuotos, nes laabai jau graziai atrodo  smile.gif 
Sakykit mergaites, kokia jusu nuomone apie priklijuojamas blakstienas vestuvems? Gal kuri turi neigiamu atsiliepimu, nes kol kas teko skaityti tik teigiamus - kad akys israiskingesnes atrodo ir t.t.  smile.gif O per karsti nebuna, kad blakstienos atsiklijuoja?  blush2.gif


Labai puikus dalykas tos priklijuojamos blakstienos! Tik, žinoma, geriausia profesionalei jų klijavimą patikėti. Na, vasarą vargu ar kuri visažistė drįstu nepatvarias priemones naudoti. Gerai pritvirtinamos tos blakstienos, be makiažo valiklio ir norėdama nenusiimsit biggrin.gif (bent jau man nepavyko, bet gan nedrąsiai timptelėjau)
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 29, 23:11)
na as nezinau kokias jums klijavo, bet pas mane nei vienai nebuvo kad netiktu  schmoll.gif  visoms tiko ir patiko  ax.gif reikia tik kiekvienai pagal poreiki parinkti. Juk ju yra nuo S iki L , nuo supernaturaliu iki super ilgu ir tankiu  ax.gif


Del dydziu ir naturalumo, priedo jas galima pakoreguoi zirklutemis pagal jusu akies forma individualiai drinks_cheers.gif Laikosi jos gerai kol nenuvalote su valikliais...

p.s. Man asmensikai nuotaka be blakstienu tai tas pats kaip be vestuvines sukneles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 03 30, 00:22)
Del dydziu ir naturalumo, priedo jas galima pakoreguoi zirklutemis pagal jusu akies forma individualiai  drinks_cheers.gif  Laikosi jos gerai kol nenuvalote su valikliais...

p.s. Man asmensikai nuotaka be blakstienu tai tas pats kaip be vestuvines sukneles  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 03 30, 00:22)

p.s. Man asmensikai nuotaka be blakstienu tai tas pats kaip be vestuvines sukneles  biggrin.gif


thumbup.gif Jo, šiais laikais jau net ir negalvoju apie tai, kad jų neklijuoti nuotakai, tai įprasta makiažo sudėtinė dalis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 03 30, 08:04)
thumbup.gif  Jo, šiais laikais jau net ir negalvoju apie tai, kad jų neklijuoti nuotakai, tai įprasta makiažo sudėtinė dalis  blush2.gif

As isvis galvoju apie priauginima, tik bijau sugadinti savo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-kukuskina @ 2011 03 30, 10:56)
As isvis galvoju apie priauginima, tik bijau sugadinti savo g.gif


As uz priauginima. Tikrai geresnis vaizdelis nei priklijuojamos!
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 03 30, 10:35)
As uz priauginima. Tikrai geresnis vaizdelis nei priklijuojamos!

Sutinku tik biski baisu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 03 30, 11:35)
As uz priauginima. Tikrai geresnis vaizdelis nei priklijuojamos!


Hm, DAR geresnis? Man klijavo po tris blakstienytes tokias netrumpas, šiek tiek į šonus pakreiptas. Atrodė, žinoma, nenatūraliai, bet subtiliai! smile.gif (Tai buvo ne vestuvinis makiažas)
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 03 30, 11:35)
As uz priauginima. Tikrai geresnis vaizdelis nei priklijuojamos!

o as nesutinku, jei prisiaugina pora savaiciu iki sventes, tai tokio grazaus vaizdo kaip pirma antra diena nebuna schmoll.gif buna pakritusiu, kiek isretejusiu ir kreivoku blakstienu, tada jau tenka i tarpus deti blakstienu. Nebent pries 1-2 prisiauginti tik tada kaip ir klijuojant ta pacia diena jos buna tvarkingos ir dailios.
Atsakyti
Aciu uz nuomones drinks_cheers.gif thumbup.gif
O as aisku tik profesionalei patikeciau blakstienas priklijuoti - tokia svarbia diena tikrai pati neeksperimentuociau ax.gif Tikriausiai susigundysiu po jusu geru pasisakymu smile.gif
Atsakyti