Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Kostela @ 2011 03 18, 00:11)
Vestuvinis gali buti spalvotas, bet tos spalvos turi dereti tarpusavi ir nerezti akiu. As pvz nenoriu irgi vestuvinio rudo kokio arba pilko, galetu butu zalsvos palvos arba rozines kokios, bet jos turi buti svelnios.

Taip, gali drasiai tokios buti, bet dereti arba prie nuotakos tipazo, arba bent prie aksesuaru smile.gif
Atsakyti
user posted image

o cia puslapio apacioje daug indziu su makiazais ryskiais :
http://emilodavosrah...p-tutorial.html
na o cia kad akys paraibtu.. beje, yra pora ir tikrai graziu g.gif
http://theberry.com/...ease-23-photos/



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 18 kovo 2011 - 23:31
man čia labai gražu wub.gif
Atsakyti
http://gyvenimas.del...i.d?id=43420481 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 03 21, 23:08)


Yra fainų, o yra ir netinkančių nuotakai, pastebiu, kad delfis tokio pobūdžio straipsniuose dažnai nusigrybauja g.gif Pvz. vestuvinių šukuosenų parodo, kur tik podiumui skirta ar pan g.gif

Akys patamsintos, bet šešėlius labiau retušuočiau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šis labai patiko - tinka nuotakai
user posted image
Atsakyti
Speju blakstienos cia priklijuotos, nes laabai jau graziai atrodo smile.gif
Sakykit mergaites, kokia jusu nuomone apie priklijuojamas blakstienas vestuvems? Gal kuri turi neigiamu atsiliepimu, nes kol kas teko skaityti tik teigiamus - kad akys israiskingesnes atrodo ir t.t. smile.gif O per karsti nebuna, kad blakstienos atsiklijuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 03 29, 16:14)
Speju blakstienos cia priklijuotos, nes laabai jau graziai atrodo  smile.gif 
Sakykit mergaites, kokia jusu nuomone apie priklijuojamas blakstienas vestuvems? Gal kuri turi neigiamu atsiliepimu, nes kol kas teko skaityti tik teigiamus - kad akys israiskingesnes atrodo ir t.t.  smile.gif O per karsti nebuna, kad blakstienos atsiklijuoja?  blush2.gif

mano tik tai teigiami smile.gif dar priklauso nuo kliju ax.gif
Papildyta:
Karelija
grazu, dar labai patiko kad nuotrauka tokia sodri ir ryski, jei butu blankesne, ta auksine nuo blico butu isblukus ir ne taip graziai ziuretusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 03 29, 16:14)
Speju blakstienos cia priklijuotos, nes laabai jau graziai atrodo  smile.gif 
Sakykit mergaites, kokia jusu nuomone apie priklijuojamas blakstienas vestuvems? Gal kuri turi neigiamu atsiliepimu, nes kol kas teko skaityti tik teigiamus - kad akys israiskingesnes atrodo ir t.t.  smile.gif O per karsti nebuna, kad blakstienos atsiklijuoja?  blush2.gif

Aš tai ruošiuosi prisiauginti blakstienas ax.gif O po vestuvių iškeliaujam porai savaitėlių, tai nereikės rūpintis blakstienų dažymu thumbup.gif
Atsakyti
Na su tuo blakstienu klijavimu tai atsargiai.... Mano drauge jas prisiaugino - tai yra papildomi plaukeliai buvo priklijuoti individualiai prie savos blakstienos - tikrai grazu 4u.gif
Man per bandomaji priklijavo kelias dirbtinas blakstienas virs savu - tai baisiau ir but negali blink.gif

Zodziu, merginos - zinokit kokiai procedurai ryztates lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 03 29, 23:05)
Na su tuo blakstienu klijavimu tai atsargiai.... Mano drauge jas prisiaugino - tai yra papildomi plaukeliai buvo priklijuoti individualiai prie savos blakstienos - tikrai grazu  4u.gif
Man per bandomaji priklijavo kelias dirbtinas blakstienas virs savu  - tai baisiau ir but negali  blink.gif

Zodziu, merginos - zinokit kokiai procedurai ryztates  lotuliukas.gif

na as nezinau kokias jums klijavo, bet pas mane nei vienai nebuvo kad netiktu schmoll.gif visoms tiko ir patiko ax.gif reikia tik kiekvienai pagal poreiki parinkti. Juk ju yra nuo S iki L , nuo supernaturaliu iki super ilgu ir tankiu ax.gif
Atsakyti