Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Rykute @ 2011 03 15, 19:53)

Akys fantastiškai atrodo, net ir vestuvėms tokio norėčiau, tik, aišku, lūpos būtų tik švelniai rusvos.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 15, 22:44)
Rykute
grazus ryskus ir nuotrauka labai grazi, bet man rodos as maciau ta mergina kazkada SM dieniniai ir vakariniai makiazai, ar gali taip buti, butent su siuo makiazu  g.gif


Visko gali buti, radau ji int tiesiog. As dedu visokiausius makiazus cia, kad butu ivairove ir idomiau akis paganyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 03 16, 10:48)
Visko gali buti, radau ji int tiesiog.  As dedu visokiausius makiazus cia, kad butu ivairove ir idomiau akis paganyti...  mirksiukas.gif

aaa, pagalvojau gal teko ta mergaite dazyt blush2.gif
man idomu, ar cia lupdazis toks, ar cia fotoshopu jis toks slapias padarytas rolleyes.gif labai dailiai ant lupu atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 13:36)

grazu! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 10:12)
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
dar...
user posted image
user posted image

tokie tai man baisus doh.gif kazkaip man nesiderina cia seseliu spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 16 kovo 2011 - 19:57
liekna
pirmas kazkiek i taviski panasus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 16, 19:13)
liekna
pirmas kazkiek i taviski panasus  rolleyes.gif

kuris pirmas? is tu baisiu? blink.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Lady*love,2011 03 15, 16:36]
user posted image
gražus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 03 16, 22:10)
kuris pirmas? is tu baisiu?  blink.gif  doh.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif tas kur tau patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 16, 20:28)
lotuliukas.gif  tas kur tau patiko  mirksiukas.gif

thanks god! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 03 16, 22:32)
thanks god!  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juk pas tave nespalvotas toks buvo, tai net panasumu su tais nera laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 13:36)
o man atrodo ,kad Lietuveleje musu tiesiog i isskirtinuma ziurima,kaip i pasaulio stebukala...zmones musu paprastesni tongue.gif  o makiazas nuotakos man atvirksciai pasirode idomus,nes ne tradicinias juodai baltas  lotuliukas.gif


yra isskirtinumas ir yra baisumas, beskonybe mirksiukas.gif unsure.gif
Atsakyti
Vestuvinis gali buti spalvotas, bet tos spalvos turi dereti tarpusavi ir nerezti akiu. As pvz nenoriu irgi vestuvinio rudo kokio arba pilko, galetu butu zalsvos palvos arba rozines kokios, bet jos turi buti svelnios.
Atsakyti