Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

pries paskutines ir paskutenes mergaites makiazai man schmoll.gif
labai jau margaspalviai ir vestuvems man atrodo netinka, noretusi tvarkingesnio makiazo, o ir spalvos, ypac paskutines mergaites, nelabai ir tos avietines spalvos ryskiai per daug. Pati mergaite labai grazi, bet makiazas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 15, 13:07)
pries paskutines ir paskutenes mergaites makiazai man  schmoll.gif
labai jau margaspalviai ir vestuvems man atrodo netinka, noretusi tvarkingesnio makiazo, o ir spalvos, ypac paskutines mergaites, nelabai ir tos avietines spalvos ryskiai per daug. Pati mergaite labai grazi, bet makiazas  doh.gif

o man atrodo ,kad Lietuveleje musu tiesiog i isskirtinuma ziurima,kaip i pasaulio stebukala...zmones musu paprastesni tongue.gif o makiazas nuotakos man atvirksciai pasirode idomus,nes ne tradicinias juodai baltas lotuliukas.gif

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 15:36)
o man atrodo ,kad Lietuveleje musu tiesiog i isskirtinuma ziurima,kaip i pasaulio stebukala...zmones musu paprastesni tongue.gif  o makiazas nuotakos man atvirksciai pasirode idomus,nes ne tradicinias juodai baltas  lotuliukas.gif


Na gal mes konservatyvus esam, bet dazniausiai ir jaunikiai neitin megsta ryskiai pasidaziusias nuotakas, bent jau man taip daznai pasitaike, kad jaunasis prasydavo nepersistengti lotuliukas.gif nes savo nuotaka myli tokia kokia ji dabar smile.gif
O siaip man patinka kai kada spalvoti, bet atsargiai ziuriu i raudona ir jos atspalvius ax.gif
Parasiau ir pamirsau paminet kad kalbu apie seselius, nieko neturiu pries lupdazius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 15 kovo 2011 - 15:05
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 15, 15:58)
Na gal mes konservatyvus esam, bet dazniausiai ir jaunikiai neitin megsta ryskiai pasidaziusias nuotakas, bent jau man taip daznai pasitaike, kad jaunasis prasydavo nepersistengti  lotuliukas.gif  nes savo nuotaka myli tokia kokia ji dabar  smile.gif
O siaip man patinka kai kada spalvoti, bet atsargiai ziuriu i raudona ir jos atspalvius ax.gif

thumbup.gif raudona ne visoms tinka smile.gif ir su ja persistengt neverta tikrai bigsmile.gif
o del jaunikio,man nera jis taip sakes nes as dazau tik konturu akis ir tusu patepu blakstienas,tai esu Natural product beveik biggrin.gif cool.gif nail.gif
Bet vestuviu dienai tai irgi nenoriu persistengt,manau visam yra ribos juk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 16:01)
thumbup.gif  raudona ne visoms tinka smile.gif ir su ja persistengt neverta tikrai bigsmile.gif
o del jaunikio,man nera jis taip sakes nes as dazau tik konturu akis ir tusu patepu blakstienas,tai esu Natural product beveik biggrin.gif cool.gif  nail.gif
Bet vestuviu dienai tai irgi nenoriu persistengt,manau visam yra ribos juk wink.gif

tai jus kalbat apie tai kad pati dazotes, o as apie tai kai as atvaziuoju dazyt nuotakas smile.gif tai matyt kai nuotakai sakoma kad tokia diena makiazas turi buti ryskesnis nei paprasta diena, jaunikis tai supranta savaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 15, 16:08)
tai jus kalbat apie tai kad pati dazotes, o as apie tai kai as atvaziuoju dazyt nuotakas  smile.gif  tai matyt kai nuotakai sakoma kad tokia diena makiazas turi buti ryskesnis nei paprasta diena, jaunikis tai supranta savaip  lotuliukas.gif

cia jus gerai pasaket! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 14:36)
o man atrodo ,kad Lietuveleje musu tiesiog i isskirtinuma ziurima,kaip i pasaulio stebukala...zmones musu paprastesni tongue.gif  o makiazas nuotakos man atvirksciai pasirode idomus,nes ne tradicinias juodai baltas  lotuliukas.gif



Iskirtinumas gali buti nebutinai grazus smile.gif O siaip neteko sutikti vyro, kuriam patiktu tona nenaturaliai atrodancio spakliaus ant moters. Kam norit ta diena buti graziausios? Aplinkiniam ir ju nuomonei apie isskirtinuma? Sau? Ar mylimajam, su kuriuo ta diena tampate seima?
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 03 15, 16:16)
Iskirtinumas gali buti nebutinai grazus smile.gif O siaip neteko sutikti vyro, kuriam patiktu tona nenaturaliai atrodancio spakliaus ant moters. Kam norit ta diena buti graziausios? Aplinkiniam ir ju nuomonei apie isskirtinuma? Sau? Ar mylimajam, su kuriuo ta diena tampate seima?

jeigu klausiate manes,tai atsakysiu.As ta diena noriu buti grazi sauĄ nes savo vyrui esu ir busiu grazi tongue.gif del to esu tikra,o aplinkiniai man ne motais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 15, 15:38)
jeigu klausiate manes,tai atsakysiu.As ta diena noriu buti grazi sauĄ nes savo vyrui esu ir busiu grazi tongue.gif del to esu tikra,o aplinkiniai man ne motais tongue.gif


As klausiau daugiau retoriskai, bet aciu uz atsakyma smile.gif O jus zinot, kas patinka jusu vyrui, klauset jo? Siaip man apskritai kiek keistoka, kad planuojant vestuves yra tik jaunosios nuomone, kaip jai rengtis, dazytis, sukuotis, netgi kaip rengtis jaunikiui.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 03 15, 16:40)
As klausiau daugiau retoriskai, bet aciu uz atsakyma smile.gif O jus zinot, kas patinka jusu vyrui, klauset jo? Siaip man apskritai kiek keistoka, kad planuojant vestuves yra tik jaunosios nuomone, kaip jai rengtis, dazytis, sukuotis, netgi kaip rengtis jaunikiui.

Zinokit mes su juo esam atviri,kas patinka man tas patinka ir jam ir atvirksciai mirksiukas.gif aisku ,kad vestuves planuoti neturi viena jaunoji tai apsurdiskaĄsmile.gif suknele mes isrinkom kartu wink.gif del sukuosenos pateikiau keliata pvz.ir jis atrinko kelias kurios juo nuomone grzios wink.gif Manau tos kurios elgiasi savanaudiskai laimingos tikrai santokuoje nebus unsure.gif
Papildyta:
O dabar maziau kalbu-daugiau darbu biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Ryskus :

user posted image

Atsakyti
Rykute
grazus ryskus ir nuotrauka labai grazi, bet man rodos as maciau ta mergina kazkada SM dieniniai ir vakariniai makiazai, ar gali taip buti, butent su siuo makiazu g.gif
Atsakyti