Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Lady*love @ 2011 01 29, 23:55)
man grazus  6 paveikslelio makiazas :)tai noriu tokio pat smile.gif


grazus wub.gif o tau toks tiks? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 30, 22:14)
grazus wub.gif  o tau toks tiks? ax.gif

tiks wink.gif nes esu briunete smile.gif ir siaip jau dariau toki makiaza bigsmile.gif kai eisiu i bandomaji foto idesiu... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 30, 23:37)
tiks wink.gif nes esu briunete smile.gif ir siaip jau dariau toki makiaza  bigsmile.gif  kai eisiu i bandomaji foto idesiu... wink.gif


lauksim foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 30, 22:51)
lauksim foto bigsmile.gif

bet eisiu dar negreit,manau dar menesi reikes laukt wink.gif bet tikrai ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Man tai atrodo, kad nuotakos makiazas geriau nebutu per daug blizgantis ir zerintis... ne karta esu maciusi nuotrauku, kai labai blizgus makiazas nuotraukose atrodo kaip blynai ir gadina visa vaizda.... schmoll.gif aisku grazu blizganti linija po antakiu- optiskai didina akis, bet aplink akis apvest blizganti seseli, tai jau nekas.... doh.gif Pati mastau daugiausia prasyti matiniu seseliu, tiek baltu, tiek pilku ar rudu, o su blizgiais gal tik siek tiek blizginsiu isorinius akiu krastelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite ant zirnio @ 2011 01 31, 00:27)
4u.gif Man tai atrodo, kad nuotakos makiazas geriau nebutu per daug blizgantis ir zerintis... ne karta esu maciusi nuotrauku, kai labai blizgus makiazas nuotraukose atrodo kaip blynai ir gadina visa vaizda....  schmoll.gif  aisku grazu blizganti linija po antakiu- optiskai didina akis, bet aplink akis apvest blizganti seseli, tai jau nekas....  doh.gif Pati mastau daugiausia prasyti matiniu seseliu, tiek baltu, tiek pilku ar rudu, o su blizgiais gal tik siek tiek blizginsiu isorinius akiu krastelius  biggrin.gif

Tai kas per daug, tas nesveika biggrin.gif
o siap nuotakos makiazas gali tureti siek tiek blizguciu, jei diena fotografuos, ir lauke, tai ju net nesimatys, o subtilus, dailus ir nedidelis svytejimas vakare reikalo nepagadins. Aisku viskas turi savo ribas ir taisykles smile.gif
Atsakyti
Na ką, užsirašiau savajai dienai pas Birutę Pajįdienę, gal kas pas ją darėsi, pakomentuosit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite ant zirnio @ 2011 01 31, 01:27)
4u.gif Man tai atrodo, kad nuotakos makiazas geriau nebutu per daug blizgantis ir zerintis... ne karta esu maciusi nuotrauku, kai labai blizgus makiazas nuotraukose atrodo kaip blynai ir gadina visa vaizda....  schmoll.gif  aisku grazu blizganti linija po antakiu- optiskai didina akis, bet aplink akis apvest blizganti seseli, tai jau nekas....  doh.gif Pati mastau daugiausia prasyti matiniu seseliu, tiek baltu, tiek pilku ar rudu, o su blizgiais gal tik siek tiek blizginsiu isorinius akiu krastelius  biggrin.gif


tai cia jau kas be ko smile.gif kas per daug, tas nesveika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite ant zirnio @ 2011 01 31, 00:27)
4u.gif Man tai atrodo, kad nuotakos makiazas geriau nebutu per daug blizgantis ir zerintis... ne karta esu maciusi nuotrauku, kai labai blizgus makiazas nuotraukose atrodo kaip blynai ir gadina visa vaizda....  schmoll.gif  aisku grazu blizganti linija po antakiu- optiskai didina akis, bet aplink akis apvest blizganti seseli, tai jau nekas....  doh.gif Pati mastau daugiausia prasyti matiniu seseliu, tiek baltu, tiek pilku ar rudu, o su blizgiais gal tik siek tiek blizginsiu isorinius akiu krastelius   biggrin.gif



Tai kaip tik nerekomenduociau palei antaki deti blizganciu seseliu, ypac pas tas kurias akiu vokai uzkrite, ar akys gilios 4u.gif Dar sesliu blizgumas ir yra skirtingas...
Papildyta:
Dar kai foto su fotochopu sutvarkytos tai nekrenta i akis, betsiaip nekaip atrodo tie blizginimai po antakiu...

user posted image

user posted image


Papildyta:
O cia siaip radau int 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 06 vasario 2011 - 10:11
QUOTE(Rykute @ 2011 02 06, 11:23)
Tai kaip tik nerekomenduociau palei antaki deti blizganciu seseliu, ypac pas tas kurias akiu vokai uzkrite, ar akys gilios  4u.gif  Dar sesliu blizgumas ir yra skirtingas...
Papildyta:
Dar kai foto su fotochopu sutvarkytos tai nekrenta i akis, betsiaip nekaip atrodo tie blizginimai po antakiu...
user posted image

Tai cia yra per visa voka blizgus perlamutriniai seseliai deti, visai kitaip kai antakio linkyje deta ir graziai suliejama, priklauso dar kaip vizaziste tai atlieka ax.gif
Atsakyti
paskutiniai per ryškūs tokiai dienai
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 02 06, 14:22)
paskutiniai per ryškūs tokiai dienai

cia skonio reikalas, antras nuo apacios visai schmoll.gif
o paskutinis man labai dailus wub.gif
Atsakyti