Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

Visoms pirmas, nes nuotaka labai mielių bruožų, o juk makiažas niekuom nestebūklingas blush2.gif Ach, kaip sunku rodyti makiažų pavyzdžius, kai žiūrima į pati modelį, o ne būtinai į makiažą, nors tai neatsiejama...

Skaudžiausia būna kai atneša nuotaka tokį pavyzdėlį ir nori būtent tokio makiažo, o jos akių forma visai kitokia, bruožai... doh.gif Gerai, kad yra bandomieji ir galima išbandyti porą variantų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 01 21, 17:17)
Visoms pirmas, nes nuotaka labai mielių bruožų, o juk makiažas niekuom nestebūklingas  blush2.gif Ach, kaip sunku rodyti makiažų pavyzdžius, kai žiūrima į pati modelį, o ne būtinai į makiažą, nors tai neatsiejama...

Skaudžiausia būna kai atneša nuotaka tokį pavyzdėlį ir nori būtent tokio  makiažo, o jos akių forma visai kitokia, bruožai...  doh.gif  Gerai, kad yra bandomieji ir galima išbandyti porą variantų... smile.gif

nu zodis i sodi ka as pagalvojau, man irgi taip nutinka, atrodo nieko ispudingo, o visoms patinka, o buna atvirksciai doh.gif as kazkaip ismokau atskirti grazu makiaza ir tiesiog dailu veideli, todel man 3 darbeliai ir patiko ax.gif
Atsakyti
Zaderty pirmasis labai tinkamas jaunajai ax.gif
Atsakyti
o man pirmo nerodo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2011 01 21, 15:17)
Visoms pirmas, nes nuotaka labai mielių bruožų, o juk makiažas niekuom nestebūklingas  blush2.gif Ach, kaip sunku rodyti makiažų pavyzdžius, kai žiūrima į pati modelį, o ne būtinai į makiažą, nors tai neatsiejama...

Skaudžiausia būna kai atneša nuotaka tokį pavyzdėlį ir nori būtent tokio  makiažo, o jos akių forma visai kitokia, bruožai...  doh.gif  Gerai, kad yra bandomieji ir galima išbandyti porą variantų... smile.gif

As tai is karto pasakiau, kad noreciau tokio, kuris tiktu man konkreciai, be pavyzdziu, be nieko. Pasakiau tik , kad noriu elegantisko, bet kartu ir seksualaus, viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
Visai atsitiktinai užmačiau internete ir negalėjau neįkelti biggrin.gif :
user posted image


Man laaabaiii gražu thumbup.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 01 22, 15:17)
Visai atsitiktinai užmačiau internete ir negalėjau neįkelti biggrin.gif :
user posted image
Man laaabaiii gražu thumbup.gif !!!


Kuklu bet kartu ir gražu
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 01 22, 13:17)
Visai atsitiktinai užmačiau internete ir negalėjau neįkelti biggrin.gif :
user posted image
Man laaabaiii gražu thumbup.gif !!!

Grazu ziureti, bet cia tik blakstienu daug, o kazko ypatingo nematyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2011 01 23, 00:41)
Grazu ziureti, bet cia tik blakstienu daug, o kazko ypatingo nematyt g.gif

ir tos fotoshopo pagalba taip ispudingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 01 22, 16:17)
Visai atsitiktinai užmačiau internete ir negalėjau neįkelti biggrin.gif :
user posted image
Man laaabaiii gražu thumbup.gif !!!


nuimi blakstienas ir nieko gero nelieka
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Atsitiktinai radau, patiko:
user posted image
Atsakyti
Benice, sitas grazus drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti