Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(mmmune @ 2011 01 20, 13:23)
Ane? geras..  biggrin.gif  lotuliukas.gif  Tada vadinasi aš visai nieko atrodau thumbup.gif  lotuliukas.gif


mano akimis ziurint, tai tikrai grazi mergina-moteris esi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 20, 13:03)
Man šis kažkuo patinka, akys taip paslaptinga atrodo... wub.gif čia tikriausiai dėl pačios merginos įvaizdžio  tongue.gif

Is tiesu panasi!!! smile.gif
Atsakyti
o gal kas turi kokių atsiliepimų apie Eglę iš Ramunės linijos? čia Klaipėdoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 20, 09:56)
as kadangi prie ezeru nevaziuoju, o prie juros, tai ten irgi visokiu matau, bet daugiausiai grazios tos kur jau idegusos ir prisilipdziosios blakstienas lotuliukas.gif siap as pati vandeniui atspariu tusu pasidazau blakstienas, neinu "nuogu veidu" lotuliukas.gif 

O as is tu, kurios dazosi tik eidamos i vakarelius ar siaip svecius blush2.gif ax.gif Na zodziu tik 6dieniais dazausi lotuliukas.gif Bet jei dirbciau, tai irgi naudociau kas diena pudra ir tusa. o siaip nei prie baseinu, ne prie juru, nei prie ezeru su makizu neinu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2011 01 20, 10:03)
Man šis kažkuo patinka, akys taip paslaptinga atrodo... wub.gif čia tikriausiai dėl pačios merginos įvaizdžio  tongue.gif

Pas mus kaip tik ant cosmopolitan virselio ji yra dabar, tai makiazas dar graziau ten atrodo wub.gif tik neradau internete nuotrauku tokiu is tos fotosesijos, kad gerai matytusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 01 20, 21:41)
O as is tu, kurios dazosi tik eidamos i vakarelius ar siaip svecius  blush2.gif  ax.gif Na zodziu tik 6dieniais dazausi  lotuliukas.gif Bet jei dirbciau, tai irgi naudociau kas diena pudra ir tusa. o siaip nei prie baseinu, ne prie juru, nei prie ezeru su makizu neinu  lotuliukas.gif


as isvis nenaudoju jokiu pudru kasdienai, nes nera ka maskuoti lotuliukas.gif tusas ir juodas akiu piestukas, aisku ir vazelinas, ziema nemegstu terliotis lupu blizgiais smile.gif o vasara tik tusas ir svelnus blizgis. o aisku kai jau kur jau reikia atrodyti dailiau, tai kosmetikos daugiau panaudoju smile.gif bet manjake nesu kosmetikos lotuliukas.gif i baseinus ir as neinu pasidaziusi, nes nuo tu ciuozykliu kai ciuozineju, tai ten joks tusas neatlaikytu lotuliukas.gif
Atsakyti
šiek tiek idėjų smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Pirmasis mano nuomone labai dailus! thumbup.gif Gal ir as visai noreciau tokio, pas mane akys zalios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 01 21, 13:53)
Pirmasis mano nuomone labai dailus!  thumbup.gif Gal ir as visai noreciau tokio, pas mane akys zalios  ax.gif

Man irgi pirmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaderty @ 2011 01 21, 14:50)
šiek tiek idėjų smile.gif



pirmas ir antras nuostabus wub.gif
Atsakyti
pirmas, antras ir paskutinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 01 21, 13:53)
Pirmasis mano nuomone labai dailus!  thumbup.gif Gal ir as visai noreciau tokio, pas mane akys zalios  ax.gif

Pirmas pirmas pirmas wub.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pirmasis thumbup.gif
Atsakyti