Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

O ir lupas taip dazyti nepatartina? Reiktu ryskesnio lupdazio ar blizgio? g.gif Nes sitas gan graziai atrodo... Del akiu blankumo - pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 01 16, 22:23)


kasdienai tai lb grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 16, 10:37)
Tai kad gražių indžių turbūt mažiau, nei gražių europiečių.. Suprantama, makiažas ir visa kita pabrėžia grožį, tačiau paėmus kad ir lietuvaitę iš gatvės, didesnė tikimybė, kad ji atrodys geriau, negu indė iš gatvės
user posted image

Tikra tiesa. Pas mus labai dag indu. Ir dar nemaciau nei vienos grazios mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2011 01 14, 20:11)
Visą laiką žavėjausi indžių moterų grožiu. Gal šis makiažas kam ir per ryškus pasirodys, bet man jis žavingas  wub.gif
user posted image

Jus kalbate apie filmus? Ar matete bent viena gyvai? blush2.gif
Nes jei labaiu pazintumete ta tauta ir tektu gyventi su jais kaiminysteje, jei matytumete indes kas diena mieste, parduotuvese ir tt, galiu garantuoti - nustotumete zavetis lotuliukas.gif As vaikystej prisiziurejus filmu irgi sakiau, ai kokios grazios, ai kaip soka, kokios ju tradicijos... O dabar gyvenant name, kuriame daugiau nei puse - indai, nuomone labai smarkiai pasikeite doh.gif
Atsakyti
Na kiek teko susidurti su Indais ten kur jie ten siukslynas kaip ir visa Indija doh.gif O del ju grozio tai jos grazios kol jaunos ar tiksliau dar vaikai....

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2011 01 17, 22:43)

Jus kalbate apie filmus? Ar matete bent viena gyvai?  blush2.gif
Nes jei labaiu pazintumete ta tauta ir tektu gyventi su jais kaiminysteje, jei matytumete indes kas diena mieste, parduotuvese ir tt, galiu garantuoti - nustotumete zavetis  lotuliukas.gif As vaikystej prisiziurejus filmu irgi sakiau, ai kokios grazios, ai kaip soka, kokios ju tradicijos... O dabar gyvenant name, kuriame daugiau nei puse - indai, nuomone labai smarkiai pasikeite  doh.gif

Niu žodžiu užvartė čia mane visos doh.gif lotuliukas.gif Taip, kad Indija tikras šiukšlynas žinau, teko tai gyvai matyti...nepatikslinau, gatvės moterys tikrai nėra stulbinančios , tačiau kaip ir sakėte filmuose tai pateikiama itin subtiliai ir žaviai, todėl geriau semkimės indijos grožio iš filmų ir pamirškim gyvai matytus vaizdus tongue.gif
Atsakyti
Rykute, ta didziausia nuotrauka grazi wub.gif
bet mane nustebno sios mergaites akiu dydis blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 01 18, 01:01)
Rykute, ta didziausia nuotrauka grazi  wub.gif
bet mane nustebno sios mergaites akiu dydis  blink.gif
user posted image


drinks_cheers.gif Ir dar jos taip isryskintos graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 17, 22:00)
Niu žodžiu užvartė čia mane visos  doh.gif  lotuliukas.gif  Taip, kad Indija tikras šiukšlynas žinau, teko tai gyvai matyti...nepatikslinau, gatvės moterys tikrai nėra stulbinančios , tačiau kaip ir sakėte filmuose tai pateikiama itin subtiliai ir žaviai, todėl geriau semkimės indijos grožio iš filmų ir pamirškim gyvai matytus vaizdus  tongue.gif

As tai cia savo patirti ne is siukslynu , o is Amerikos sakau lotuliukas.gif Cia kaip ri su meksikietemis, per serialus visos grazuoles atrinktos is kokios Venesuelos, o visos kitos meksikietes tai tragiskos lotuliukas.gif Kuo toliau, tuo labiau isitikinu, kad lietuves ir slaves tikrai pacios graziausios moterys pasaulyje thumbup.gif
Atsakyti
6 foto su juodu lankeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 18, 01:00)
Niu žodžiu užvartė čia mane visos  doh.gif  lotuliukas.gif  Taip, kad Indija tikras šiukšlynas žinau, teko tai gyvai matyti...nepatikslinau, gatvės moterys tikrai nėra stulbinančios , tačiau kaip ir sakėte filmuose tai pateikiama itin subtiliai ir žaviai, todėl geriau semkimės indijos grožio iš filmų ir pamirškim gyvai matytus vaizdus  tongue.gif


tai visuose uzsienietiskuose muiluose visos su makiazais ir sukuosenom miega lotuliukas.gif tai ir mes per vestuves ar kitas sventes bunam visos grazios, su makiazasi, priklijuotom blakstienom, sukuosenom ir atrodom stulbinamai. Nors dazna nuprausus tai nelb ir yra i ka ziureti lotuliukas.gif tokia jau ta realybe, ko Dievulis nedave, pacios pasidarom lotuliukas.gif tad istikruju reta mergina kuri atrodo nuostabiai be makiazu jokiu, ir tai nepriklausno nuo tautybes lotuliukas.gif nors vokietes ir aires tikrai baisokos ir su makiazais unsure.gif
Tad rezuime "makazas mus visas padaro nuostabiomis" wub.gif
Atsakyti
prie to galeciau pridurti, kad dazniausiai be makiazo gerai atrodo tamsiaplaukes siek tiek tamsesnio gimio, nes ju blakstienos ir antakiai buna tamsiesnes spalvos, nei blondiniu, kuriu antakiai ir blakstienos sviesios ir be makiazo jos gana blankiai atrodo ax.gif
Nors galiu pasakyt kad grazus bruozai, nors ir blankiai atrodo, man realiai grazu ir be makiazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 01 18, 17:20)
prie to galeciau pridurti, kad dazniausiai be makiazo gerai atrodo tamsiaplaukes siek tiek tamsesnio gimio, nes ju blakstienos ir antakiai buna tamsiesnes spalvos, nei blondiniu, kuriu antakiai ir blakstienos sviesios ir be makiazo jos gana blankiai atrodo  ax.gif
Nors galiu pasakyt kad grazus bruozai, nors ir blankiai atrodo, man realiai grazu ir be makiazo smile.gif


tai ir noriu pasakyti, kad reta, kuri ir be makiazo graziai atrodo realiai smile.gif
Atsakyti