Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(akutivo @ 2011 01 16, 12:09)
As irgi manau , jkad sita moterele jokia inde....  tongue.gif

Na dėl to, kad čia indė tai jau niekas nesiginčys, nebereikalo tapo mis pasaulis dėl savo stulbinančio grožio wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 14, 22:11)
Visą laiką žavėjausi indžių moterų grožiu


Tai kad gražių indžių turbūt mažiau, nei gražių europiečių.. Suprantama, makiažas ir visa kita pabrėžia grožį, tačiau paėmus kad ir lietuvaitę iš gatvės, didesnė tikimybė, kad ji atrodys geriau, negu indė iš gatvės
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 16, 13:21)
Na dėl to, kad čia indė tai jau niekas nesiginčys, nebereikalo tapo mis pasaulis dėl savo stulbinančio grožio  wub.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 16, 13:37)
Tai kad gražių indžių turbūt mažiau, nei gražių europiečių.. Suprantama, makiažas ir visa kita pabrėžia grožį, tačiau paėmus kad ir lietuvaitę iš gatvės, didesnė tikimybė, kad ji atrodys geriau, negu indė iš gatvės


na matai, cia parinkai foto, merginos is skurdziu rajono, tai nenuostabu, kad vargo isvagotas veidas. tarkim musu tos "elitines fyfos" su ruzavom strukem, baltais plaukais ir orandziniais veidais man kur kas baisiau atrodo nei ta inde g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 16, 12:43)
tarkim musu tos "elitines fyfos" su ruzavom strukem, baltais plaukais ir orandziniais veidais man kur kas baisiau atrodo nei ta inde g.gif

gerai cia parasei, tiksliau turbut nepasakyciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 16, 12:43)
na matai, cia parinkai foto, merginos is skurdziu rajono, tai nenuostabu, kad vargo isvagotas veidas. tarkim musu tos "elitines fyfos" su ruzavom strukem, baltais plaukais ir orandziniais veidais man kur kas baisiau atrodo nei ta inde g.gif


Čia gal Kaune tokios vaikšto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 16, 12:43)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
na matai, cia parinkai foto, merginos is skurdziu rajono, tai nenuostabu, kad vargo isvagotas veidas. tarkim musu tos "elitines fyfos" su ruzavom strukem, baltais plaukais ir orandziniais veidais man kur kas baisiau atrodo nei ta inde g.gif

tokiu indijoje dauguma, ko nepasakysi apie LT ir slavu kilmes moterytes.
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 16, 12:43)
na matai, cia parinkai foto, merginos is skurdziu rajono, tai nenuostabu, kad vargo isvagotas veidas. tarkim musu tos "elitines fyfos" su ruzavom strukem, baltais plaukais ir orandziniais veidais man kur kas baisiau atrodo nei ta inde g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 16, 16:30)
Čia gal Kaune tokios vaikšto?  unsure.gif


deje, visoj Lietuvoj tokiu "groziu" pamatyti galima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2011 01 16, 12:43)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
na matai, cia parinkai foto, merginos is skurdziu rajono, tai nenuostabu, kad vargo isvagotas veidas. tarkim musu tos "elitines fyfos" su ruzavom strukem, baltais plaukais ir orandziniais veidais man kur kas baisiau atrodo nei ta inde g.gif

O taip, gražuolių dirbtinai oranžiniais veidais tikrai galima aptikti visoje Lietuvoje lotuliukas.gif
Atsakyti

wub.gif

user posted image

Atsakyti
Per blanku g.gif Foto is toliau is viso nesimatytu makiazo.
Atsakyti
Labai svelnus, ne vestuvinis makiazas blush2.gif
Atsakyti