Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 14:19)
na va, gal ir i naujametini vakareli-karnavala visai nieko butu smile.gif pravedimai grazu, bet ne tokie smile.gif

taip sutinku,kad cia jau per daug smile.gif
Atsakyti
siaip lb daug graziu makiazu galima pamatyti avono ar oriflame zurnaliukuose.. buna tikrai lb nuostabiu.. aiksu buna ir belekokiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 12 08, 17:38)
Smalsiosioms  mirksiukas.gif  norincioms paziureti ka ikele  *Beautiful*eyes* vestuves    thumbup.gif  drinks_cheers.gif

tai, kad albumėlis tuščias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 12 13, 15:40)
tai, kad albumėlis tuščias unsure.gif


turbut iseme nuotraukeles..
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 12 02, 16:24)
Tai va!! Aš panašiai pagalvojau, tik jus gerai labai įvardinot lotuliukas.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 14:19)
man tavo akiu forma kiek pamenu tikrai gana daili, tad nereiketu zavetis tokiom akim mirksiukas.gif  man tokiu akiu savininkes lb nemaloniai atrodo.. tokios piktos, klastingos.. na aisku cia tik isorine isvaizda smile.gif


aciu blush2.gif 4u.gif gal man vis suveikia tos filmu herojes kaip moteris kate, ar pan. lotuliukas.gif
beje, tikrai Oriflame ir Avon katalogeliai super, pavartai ir pamatai nauju ideju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 13, 16:00)
aciu  blush2.gif  4u.gif  gal man vis suveikia tos filmu herojes kaip moteris kate, ar pan.  lotuliukas.gif 
beje, tikrai Oriflame ir Avon katalogeliai super, pavartai ir pamatai nauju ideju  drinks_cheers.gif


tai va, neziurek filmu mirksiukas.gif
as ne viena buvau uzmaciusi grazu makiaza ir svelniu ir ryskesniu buna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 15:06)
tai va, neziurek filmu mirksiukas.gif
as ne viena buvau uzmaciusi grazu makiaza ir svelniu ir ryskesniu buna wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 13, 16:12)



man irgi labai grazu katiniškos akytės... todėl ir savo visada darausi katiniškas blush2.gif ax.gif
, bet gaunu kartais tokiu komentarų, kad atrodau grėsmingai biggrin.gif , bet man vistiek lb gražu.. 4u.gif
Atsakyti
hihihi.gif
Atsakyti
Gucci as ne y tema !!!! Bet sveikinu Tave nestuke.gif Seku siuos forumus, tai maciau ir tavo vestuviu foto, va ir liniuote pamaciau, tai nesusiturejau.. SVEIKINU 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 13 gruodžio 2010 - 23:01