Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

pirmas man tai Merlin Monro biggrin.gif
o antras toks nelabai tinkamas i vestuves, nu bent jau antakiai tokie, o uztad akiu grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 12, 17:23)
pirmas man tai Merlin Monro biggrin.gif
o antras toks nelabai tinkamas i vestuves, nu bent jau antakiai tokie, o uztad akiu grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif man tie antakiai uzgozia akiu dailuma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 12 12, 17:19)
kaip jums sitie makiazai? 4u.gif

Pirmasis tamsiaakei blondinei - dieviškas wub.gif
Antrasis makiažas greičiau konkursinio varianto nei realiai pritaikomo...na bent jau ne vestuvėms g.gif
Atsakyti
Kodel, jei nuotaka crazy ko nepasidarius tokio ir su tais antakiais. As su tokiu makiazu kasdien vaiksciociau. Ir pirmas. Abu labai grazus.
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2010 12 13, 00:18)
Kodel, jei nuotaka crazy ko nepasidarius tokio ir su tais antakiais. As su tokiu makiazu kasdien vaiksciociau. Ir pirmas. Abu labai grazus.

tai vaiksciokit ax.gif man irgi abu grazus wub.gif
Atsakyti
Nemoku taip sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 12 12, 18:19)
kaip jums sitie makiazai? 4u.gif


pirmos merginos tai akytes lb graziai padazytos wub.gif bet jau antroji tai baisiaus negu baisu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(SummerXXX @ 2010 12 13, 01:18)
Kodel, jei nuotaka crazy ko nepasidarius tokio ir su tais antakiais. As su tokiu makiazu kasdien vaiksciociau. Ir pirmas. Abu labai grazus.


jus kasdien vaikstot su tokiu makiazu kaip antrosios meginos? g.gif ar kaip pirmosios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 12:46)
pirmos merginos tai akytes lb graziai padazytos wub.gif  bet jau antroji tai baisiaus negu baisu doh.gif
Papildyta:
jus kasdien vaikstot su tokiu makiazu kaip antrosios meginos? g.gif  ar kaip pirmosios? smile.gif

pirmos graziai padazytos g.gif o kas ten tokio tau grazaus, paprastai, vat kitas var. kad akytes labai grazios ax.gif man laaabai rudos akys patinka, bet forma akiu tai man antros, toookia katiniska wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 13, 14:26)
pirmos graziai padazytos  g.gif  o kas ten tokio tau grazaus, paprastai, vat kitas var. kad akytes labai grazios  ax.gif  man laaabai rudos akys patinka, bet forma akiu tai man antros, toookia katiniska  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


taip, paprastai, bet skoningai, ne taip kaip antroji doh.gif atrosios tai ir antakiai nuterlioti anglim ir dar tos blakstienios.. arsus makiazas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 13:43)
taip, paprastai, bet skoningai, ne taip kaip antroji doh.gif  atrosios tai ir antakiai nuterlioti anglim ir dar tos blakstienios.. arsus makiazas lotuliukas.gif

jooo, toks pavojingas biggrin.gif o tau jos akiu forma negrazi? As visad svajodavai kad mano butu tokios t.y. isoriniai kampuciai auksciau vidiniu butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 13, 13:43)
taip, paprastai, bet skoningai, ne taip kaip antroji doh.gif  atrosios tai ir antakiai nuterlioti anglim ir dar tos blakstienios.. arsus makiazas lotuliukas.gif

man antras patinka tik del tu strelyciu labai,pati dazau su konturu bet aisku ne taip kampucius pakeliu, Bet manau i naujametini vakareli jos dailiai atrodytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 12 13, 15:02)
jooo, toks pavojingas  biggrin.gif  o tau jos akiu forma negrazi? As visad svajodavai kad mano butu tokios t.y. isoriniai kampuciai auksciau vidiniu butu  blush2.gif


man tavo akiu forma kiek pamenu tikrai gana daili, tad nereiketu zavetis tokiom akim mirksiukas.gif man tokiu akiu savininkes lb nemaloniai atrodo.. tokios piktos, klastingos.. na aisku cia tik isorine isvaizda smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady*love @ 2010 12 13, 15:16)
man antras patinka tik del tu strelyciu labai,pati dazau su konturu bet aisku ne taip kampucius pakeliu, Bet manau i naujametini vakareli jos dailiai atrodytu g.gif


na va, gal ir i naujametini vakareli-karnavala visai nieko butu smile.gif pravedimai grazu, bet ne tokie smile.gif
Atsakyti