Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 23, 01:13)
bet veliumas toks atributas, kad niekur daugiau jo neuzsidesi, cia tik vienai sventei, o tos sukuosenos su gelyte, ar visai palaidi, tai pati supranti, kad bet kokiai sventei tiktu  mirksiukas.gif



Aukso zodziai.. kvietka bet kokia proga galima isisegt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 11 30, 16:34)
drinks_cheers.gif , nes šitas tai jau toks negražiai barbiškas g.gif

Man akys tai graziai atrodo, visa kita irgi ne lotuliukas.gif na jos ir yra barbiskos hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 30, 20:07)
Man akys tai graziai atrodo, visa kita irgi ne  lotuliukas.gif na jos ir yra barbiskos  hihihi.gif

vat kad ta rozine spalva nera naturali, gal todel ji tokia barbiska, prisesiu prie sios foto kada, paziuresiu kaip ziuretusi i rausvuma, ar rusvuma, palyginsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 30, 18:40)
vat kad ta rozine spalva nera naturali, gal todel ji tokia barbiska, prisesiu prie sios foto kada, paziuresiu kaip ziuretusi i rausvuma, ar rusvuma, palyginsim  mirksiukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
nu kad 2 var padariau, laiko visai neturiu, tik smalsumas padare savo lotuliukas.gif doh.gif
1. i ruzavuma, 2. tokia visai nude biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 30 lapkričio 2010 - 20:14
ir vistiek tos lupos viską gadina tongue.gif
Atsakyti
niu ka jau padarysi lotuliukas.gif kad lupas i dudka suspaudus lotuliukas.gif
pridedu originala, kad toli nereiktu ieskoti. Cia mergaites dariau ant greicio, nieko apart spalvu korekcija nedariau, tad daug nesitikekit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 30 lapkričio 2010 - 20:47
Nude neblogai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 30, 21:49)
Nude neblogai atrodo  smile.gif

smile.gif man su pirminiu var. geriau, bet jei padaryciau kruopsciau ir patvarkyciau spalvu rezonansa, iseitu ir rausvas neblogai, tik kad laiko tam negaliu skirti, nu cia bendram vaizdui. Bet man atrodo toks NUDE efektas nelabai ziuretusi vestuviu foto, kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 11 30, 22:21)
ir vistiek tos lupos viską gadina tongue.gif

man irgi doh.gif
Atsakyti
sitas grazus.. prie mano akiu ir plauku tiktu rolleyes.gif g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Envuke @ 2010 12 01, 00:30)
sitas grazus.. prie mano akiu ir plauku tiktu  rolleyes.gif  g.gif 

Sis idealus mano nuomone wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 30, 20:42)
Bet man atrodo toks NUDE efektas nelabai ziuretusi vestuviu foto, kaip manot?  g.gif

Mhm, vestuvems ko gero nelabai drinks_cheers.gif
Atsakyti