Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Frezija* @ 2010 11 20, 01:06)
J man labiausiai baznycioje norisi su juo buti , kaska tokio jisai suteikia mirksiukas.gif 


100 proc drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 19, 23:58)
Tai jei turi progos bent trumpam ji uzsideti, manau kad pabandyk, bent nuotraukoms, o paskui ji galima nusisegti  mirksiukas.gif



100% sutinku.. drinks_cheers.gif man veliumas pridave puse grozio.. ilgas, neriniuotais krastais.. wub.gif aisku, kaip kam tinka ir koks patinka, nebutinai toks, bet veliuma manau reik detis wub.gif bent trumpam
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 21, 14:40)
100% sutinku..  drinks_cheers.gif man veliumas pridave puse grozio.. ilgas, neriniuotais krastais.. wub.gif aisku, kaip kam tinka ir koks patinka, nebutinai toks, bet veliuma manau reik detis wub.gif bent trumpam


drinks_cheers.gif tai veliumas pridejo net daugiau nei puse grozio wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 22, 14:56)
drinks_cheers.gif  tai veliumas pridejo net daugiau nei puse grozio wub.gif  thumbup.gif



Nu aciu.. tai taip iseina, kad be jo nieko gero buvo ane.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 22, 23:38)
Nu aciu.. tai taip iseina, kad be jo nieko gero buvo ane.. doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne, viskas pas tave butu ir taip grazu mirksiukas.gif
bet veliumas toks atributas, kad niekur daugiau jo neuzsidesi, cia tik vienai sventei, o tos sukuosenos su gelyte, ar visai palaidi, tai pati supranti, kad bet kokiai sventei tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 23, 00:38)
Nu aciu.. tai taip iseina, kad be jo nieko gero buvo ane.. doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu baik tu unsure.gif grazu butu ir be jo, bet juk pati zn, kad nuometas yra kazkas tokio, ko neimanoma nusakyti wub.gif ir jis prideda tik grozio ir romantikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 23, 13:25)
nu baik tu unsure.gif grazu butu ir be jo, bet juk pati zn, kad nuometas yra kazkas tokio, ko neimanoma nusakyti wub.gif  ir jis prideda tik grozio ir romantikos wub.gif



drinks_cheers.gif taip.. as visada svajojau nuometa uzsidet.. nuo mazens laksciau su uzuolaida prisidejus.. rimtai lotuliukas.gif zaisdavau nuotaka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 23, 21:49)
drinks_cheers.gif taip.. as visada svajojau nuometa uzsidet.. nuo mazens laksciau su uzuolaida prisidejus.. rimtai lotuliukas.gif zaisdavau nuotaka lotuliukas.gif


rimtai? bigsmile.gif thumbup.gif zinok as niekad nezaisdavau vestuviu g.gif kazkaip nei kad leles tuokiasi, nei kad as lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 24, 13:44)
rimtai? bigsmile.gif  thumbup.gif  zinok as niekad nezaisdavau vestuviu g.gif kazkaip nei kad leles tuokiasi, nei kad as lotuliukas.gif

ir as zaisdavau su sese nuotakas,tik labai idomu budavo nes as vedziau ja,o veliau ji mane doh.gif vaikai... lotuliukas.gif
gal ir ne i tema,bet paziuriu i Gucci liniuote nestumo ,tai paciai taip norisi wub.gif patinka man nestukes thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 24 lapkričio 2010 - 13:40
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 24, 15:38)
ir as zaisdavau su sese nuotakas,tik labai idomu budavo nes as vedziau ja,o veliau ji mane doh.gif  vaikai... lotuliukas.gif
gal ir ne i tema,bet paziuriu i Gucci liniuote nestumo ,tai paciai taip norisi wub.gif  patinka man nestukes thumbup.gif


na taip, vaikai visko prisigalvoja doh.gif lotuliukas.gif o as savo broliukui i plaukus gumytes risdavau, nes jo plaukai tokie ilgesni buvo doh.gif lotuliukas.gif
zinok esu lb laiminga nestuke.gif bet kai man lb sunkus siti menesiai, tai jau trecia savaite ant biliutenio sedziu ir dar savaitei pratestas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 24, 14:44)
na taip, vaikai visko prisigalvoja doh.gif  lotuliukas.gif o as savo broliukui i plaukus gumytes risdavau, nes jo plaukai tokie ilgesni buvo doh.gif  lotuliukas.gif
zinok esu lb laiminga nestuke.gif  bet kai man lb sunkus siti menesiai, tai jau trecia savaite ant biliutenio sedziu ir dar savaitei pratestas doh.gif

bigsmile.gif saunu,kad tu laiminga esi! thumbup.gif tikiuosi ir as kada nors tokia busiu grazuole nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, kokį makiažą patartumėte pasidaryti, kai esu su akinukais? 4u.gif
Atsakyti