Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 17:58)
na galvoju kada kas cia pasijungs tai nemeciau  na stai ir makiazas  mes tik snd nedejome blakstienu , bus dar efektingiau  blush2.gif

Aga, grazu, bet pritariu mergaitems, reikia siek tiek ryskesnio, nes is toliau fotkinant, busi kaip nepasidazius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 19, 18:32)
Aga, grazu, bet pritariu mergaitems, reikia siek tiek ryskesnio, nes is toliau fotkinant, busi kaip nepasidazius  mirksiukas.gif


4u.gif 4u.gif
Ir aš jungiuos prie ryškesnio šalininkių smile.gif Tiesiog kampučiuose galima šiek tiek patamsinti su juodais šešėliais, bus blakstienytės ir bus liuks thumbup.gif

Beje, kaip žadate susišukuoti?
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 11 19, 19:01)
4u.gif  4u.gif
Ir aš jungiuos prie ryškesnio šalininkių  smile.gif Tiesiog kampučiuose galima šiek tiek patamsinti su juodais šešėliais, bus blakstienytės ir bus liuks  thumbup.gif

Beje, kaip žadate susišukuoti?

aga ir man smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 17:58)
na galvoju kada kas cia pasijungs tai nemeciau  na stai ir makiazas  mes tik snd nedejome blakstienu , bus dar efektingiau  blush2.gif



Nemeluosiu.. man spalvytes nelabai dera tarpusavy.. lupdazio spalva, seseliai.. 4u.gif siulyciau ryskiau.. nepabijokit 4u.gif spalvas tai bet kada galima pakeist..aisku, jei jum paciai tinka tai viskas ok 4u.gif cia tik mano nuomone.. simpatiska mergaite, tikrai galima graziau padaryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 19 lapkričio 2010 - 19:30
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 15:58)
na galvoju kada kas cia pasijungs tai nemeciau  na stai ir makiazas  mes tik snd nedejome blakstienu , bus dar efektingiau  blush2.gif

Tikrai zymiai geriau thumbup.gif Pritariu del tamsesniu kampuciu kitoms 4u.gif
Atsakyti
As irgi norejau ryskiau blush2.gif kas pamate per diena kai su makiazu prabuvau tai visi vieningai irgi uz ryskesni , nors visiem patiko kaip atrodziau .
O ka jei nepadazys jau pradedu nervotis , negaliu doh.gif

Sukuosena zinau tik tiek kad reikia suristais plaukais , nes prie sukneles palaidi visai nesiziuri , suvargusi visai atrodziau , ir ne sukeltu plauku sukuosena nes MB yra vienodo ugio su manim nenoriu but aukstesne doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 19 lapkričio 2010 - 21:16
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 22:13)
As irgi norejau ryskiau  blush2.gif kas pamate per diena  kai su makiazu prabuvau tai visi vieningai irgi uz ryskesni , nors visiem patiko kaip atrodziau .
O ka jei nepadazys jau pradedu nervotis , negaliu  doh.gif 

Sukuosena zinau tik tiek kad reikia  suristais plaukais , nes prie sukneles palaidi visai nesiziuri , suvargusi visai atrodziau , ir ne sukeltu  plauku sukuosena nes MB yra vienodo ugio su manim  nenoriu but aukstesne  doh.gif

padazys wink.gif nesinervink, viskas bus gerai 4u.gif
o su nuometu planuoji buti?
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 19, 23:49)
padazys wink.gif nesinervink, viskas bus gerai  4u.gif
o su nuometu planuoji buti?



negaliu del to irgi apsisprest schmoll.gif , nes saltu metu tuokiuosi be kokiu kailinuku neapseisiu tai nezinau ka daryti ar tas nuometas tinka prie kailiniu, siaip prie sukneles super atrodo ilgas nuometas labiau tokia nuotakiska biggrin.gif
Bet kai uzsidejau bolero is kailiuko ir nuometa ilga gal kaskiek perkrauta pasijutau, bet taip grazu prie sukneles tai kaip apsisprest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 23:53)
negaliu del to irgi apsisprest  schmoll.gif , nes saltu metu tuokiuosi be kokiu kailinuku neapseisiu  tai nezinau ka daryti ar tas nuometas tinka prie kailiniu, siaip prie sukneles super atrodo  ilgas nuometas labiau tokia nuotakiska  biggrin.gif 
Bet kai uzsidejau bolero is kailiuko ir nuometa ilga gal kaskiek perkrauta pasijutau, bet taip grazu prie sukneles  tai kaip apsisprest  doh.gif

As pasakysiu is savo patirties, kai pirma karta tekejau, pagalvojau kad nera reikalo tam daiktui, jolab kad pati svente nebuvo standartine, o jau antra karta butu geda detis, nes jau didele dukra turejau, tai progos veliuma uzsideti taip ir nebuvo, dabar kazkaip gaila. Tai jei turi progos bent trumpam ji uzsideti, manau kad pabandyk, bent nuotraukoms, o paskui ji galima nusisegti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 20, 00:58)
As pasakysiu is savo patirties, kai pirma karta tekejau, pagalvojau kad nera reikalo tam daiktui, jolab kad pati svente nebuvo standartine, o jau antra karta butu geda detis, nes jau didele dukra turejau, tai progos veliuma uzsideti taip ir nebuvo, dabar kazkaip gaila. Tai jei turi progos bent trumpam ji uzsideti, manau kad pabandyk, bent nuotraukoms, o paskui ji galima nusisegti  mirksiukas.gif



Jau kartais sunku ir bemastyti, kaip ka daryti , as ir manau kad reikes ji pasiimti , man labiausiai baznycioje norisi su juo buti , kaska tokio jisai suteikia mirksiukas.gif Dekui uz patarimus drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 20, 00:06)
Jau kartais sunku ir bemastyti, kaip ka daryti , as ir manau kad reikes ji pasiimti , man labiausiai baznycioje norisi su juo buti , kaska tokio jisai suteikia  mirksiukas.gif  Dekui uz patarimus  drinks_cheers.gif  4u.gif  4u.gif

as manau po kiek metu, paziurejus i savo nuotraukas, nepasigailesi kad visgi turejai ji mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as jo ir noriu is tikruju ,tai bent baznycioj su juo tai tikrai busiu blush2.gif
Atsakyti