Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 23:34)
drauge pakviesta i svente , as jai jau viska susakiau kas ne taip , neslepiu as savo nuomones jei man kas nepatinka , aisku bandziau labai taktiskai pamineti kas ne taip, na ji sako studijoje nepasirinksi kaip padazyti , sako padazys ir viskas.

nu bet is kitos puses, gal salone (aisku nesakau kad kiekvienam taip) geriau zino kas jums labiau tiktu rolleyes.gif juk niekas nedraudzia pasakyt ko tikites ir ko visai nenoretumet.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 17, 01:00)
nu bet is kitos puses, gal salone (aisku nesakau kad kiekvienam taip) geriau zino kas jums labiau tiktu  rolleyes.gif  juk niekas nedraudzia pasakyt ko tikites ir ko visai nenoretumet.



apskritai reikia salone sakyti kaip noriu ar kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 17, 00:13)
apskritai reikia salone sakyti kaip noriu ar kaip  doh.gif


Viską reikia sakyti, rodyti, kas patinka, kas nepatinka. Geriausiai pasidaryti bandomąjį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 11 17, 01:15)
Viską reikia sakyti, rodyti, kas patinka, kas nepatinka. Geriausiai pasidaryti bandomąjį  4u.gif



baisoka butu be bandomojo man biggrin.gif na pamatysime kas gausis po salono , tada vel cia uzeisiu i svecius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 17, 00:23)
baisoka butu be bandomojo man  biggrin.gif  na pamatysime kas gausis po salono , tada vel cia uzeisiu i svecius  biggrin.gif

nu tai lauksim lauksim 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 17, 01:00)
nu bet is kitos puses, gal salone (aisku nesakau kad kiekvienam taip) geriau zino kas jums labiau tiktu  rolleyes.gif  juk niekas nedraudzia pasakyt ko tikites ir ko visai nenoretumet.


Mielosios, butinai aptarkti savo pageidavimus wink.gif Stiliste Jums gali patarti is savo patirties, bet tai yra JUSU svente ir kaip jauciates gerai ir ar sau patinkat, renkates Jus. Kartais apsiprendimui palengvinti padeda bandomieji. Taciau Jusu ivaizdis primiausia turi buti priimtinas JUMS. Sekmes ir bukit drasesnes pasirinkime!

Pagarbiai, Renata Kovtun 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 17, 01:54)
nu tai lauksim lauksim  4u.gif  mirksiukas.gif



Na kagi snd lemiamas bandymas, ir manau galutinis jau mirksiukas.gif , esu patenkinta rezultatu, manau ir drauge butu mokejusi mane padazyti , bet buvo minusas kad ji nezinojo kaip , ir as pati gal ja klaidinau su savo norais, nors ir makiazo meistrei parodziau ta pacia foto , kaip draugei tik ji pagal savo nuoziura mane padaze , orentuodamasi kad man patinka pravedimai ir kaskas tokio thumbup.gif Taigi makiaza jau zinau koki darysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 17:36)
Na kagi  snd lemiamas bandymas, ir manau galutinis jau  mirksiukas.gif  , esu patenkinta rezultatu, manau ir drauge butu mokejusi mane padazyti , bet buvo minusas kad ji nezinojo kaip , ir as pati gal ja klaidinau su savo norais, nors ir makiazo meistrei parodziau ta pacia foto , kaip draugei tik ji  pagal savo nuoziura mane padaze , orentuodamasi kad man patinka pravedimai ir kaskas tokio  thumbup.gif  Taigi  makiaza jau zinau koki darysiu  tongue.gif

tai nebus foto? blush2.gif
Atsakyti
na galvoju kada kas cia pasijungs tai nemeciau na stai ir makiazas mes tik snd nedejome blakstienu , bus dar efektingiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 19 lapkričio 2010 - 17:01
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 16:58)
na galvoju kada kas cia pasijungs tai nemeciau  na stai ir makiazas  mes tik snd nedejome blakstienu , bus dar efektingiau  blush2.gif


patariu daryti ryskiau, nes profesionaliose nuotraukose makiazas nublanks, atrodysit kaip nepadazytom akim g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 19, 19:03)
patariu daryti ryskiau, nes profesionaliose nuotraukose makiazas nublanks, atrodysit kaip nepadazytom akim  g.gif



aciu uz nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 19, 18:58)
na galvoju kada kas cia pasijungs tai nemeciau  na stai ir makiazas  mes tik snd nedejome blakstienu , bus dar efektingiau  blush2.gif


siaip gal ir grazu, tik lupdazis man kazkaip nelb jums tinka ax.gif
Atsakyti