Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 16, 23:40)
niu va  unsure.gif
o tai ar bandet su MUFE elixir, kaip patiko? Del blakstienu, tai tikrai vestuvems jos labai geras dalykas, tik aisku ir ilgis turi buti tinkamas ir jos dailiai sudetos. O kad paciai vos ne visas priemones reikia supirkti, tai biski ne i tema  unsure.gif  pigiau tam kartui kad ir salone  mastau.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif
Pas Liekna, kiek esu macius kitas nuotraukas, tai klijuotos  ax.gif



jei apie ta liftinga tai as asmeniskai nieko nesupratau lotuliukas.gif bet as neziurejau idemiai , trumpam uzmeciau aki . nea nereikia man susipirkt kosmetikos pirkau tik liftinga , as jai bijau kaska besakyti del dazymo blush2.gif pati matau kad uzkrite vokai, ziuriu i foto visai kitaip norejau , bijau kad issizeis jog ar atsakysiu ar ve nepataikys trecia karta padazyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 22:44)
jei apie ta liftinga tai as asmeniskai nieko nesupratau  lotuliukas.gif  bet as neziurejau idemiai , trumpam uzmeciau aki . nea nereikia man susipirkt  kosmetikos pirkau tik liftinga , as jai bijau kaska besakyti  del dazymo  blush2.gif  pati matau kad uzkrite vokai, ziuriu  i foto  visai kitaip norejau  , bijau kad issizeis jog ar atsakysiu ar  ve nepataikys trecia karta padazyti  doh.gif

aaa, as pagalvojau kad seseliu neturi, tai dar galvoju ir tu reiks nupirkti hihihi.gif
zinau kokia nemaloni tokia situacija karsta.gif bet jei zmogui nepavyksta, tai juk nuotraukos lieka visam gyvenimui bigsmile.gif cia aisku nepatarsiu unsure.gif pati nesugebu is tokiu situaciju issikapstyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 16, 23:49)
aaa, as pagalvojau kad seseliu neturi, tai dar galvoju ir tu reiks nupirkti  hihihi.gif
zinau kokia nemaloni tokia situacija  karsta.gif  bet jei zmogui nepavyksta, tai juk nuotraukos lieka visam gyvenimui  bigsmile.gif  cia aisku nepatarsiu  unsure.gif  pati nesugebu is tokiu situaciju issikapstyt  lotuliukas.gif



cia tipo bandziau sutaupyti , bet nesitikejau kad jai nebeiseis mane dazyti , dar imesiu siaip makiaza kai pas ja parduotuveje daze , man visia nieko smile.gif pirmas jos darbas su manim 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 16 lapkričio 2010 - 22:00
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 22:58)
cia tipo bandziau sutaupyti , bet nesitikejau kad jai nebeiseis mane dazyti , dar imesiu siaip makiaza kai pas ja parduotuveje daze , man visia nieko  smile.gif  pirmas jos darbas su manim 1

tai jau kazkada isejo padazyt o dabar nebe? unsure.gif pirmas bandymas visai grazus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 16 lapkričio 2010 - 22:03
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 17, 00:02)
tai jau kazkada isejo padazyt o dabar nebe?  unsure.gif pirmas bandymas visai grazus  rolleyes.gif



na taip iseina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 23:06)
na taip iseina  lotuliukas.gif

hihihi.gif nu jo, ka cia jau ir patarsi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 16 lapkričio 2010 - 22:12
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 22:44)
ziuriu  i foto  visai kitaip norejau  , bijau kad issizeis jog ar atsakysiu ar  ve nepataikys trecia karta padazyti  doh.gif


Jusu vietoje sugalvociau kokia priezasti, kodel negalite pas ja dazytis ir nekvarsinciau jai galvos. Jeigu ji Jums svarbi kaip drauge ir ateityje norite bendrauti. Kartais net ir nepadaro kitas zmogus stebuklo, bet vis kitaip psichologija suveikia, kai uz kazka sumoki pinigelius, bent jau man taip buna.
Drauge siaip gera, nes sutinka nemokamai Jus padazyti ir net ne karta thumbup.gif
Dabar iseina, kad Jums vos ne nasta (kaip pasakyti, kad neisizeistu), o jai gal irgi nusibos tie nuolatiniai bandymai g.gif Nebent nelabai uzsiemusi ji... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 11 17, 00:10)
Jusu vietoje sugalvociau kokia priezasti, kodel negalite pas ja dazytis ir nekvarsinciau jai galvos. Jeigu ji Jums svarbi kaip drauge ir ateityje norite bendrauti. Kartais net ir nepadaro kitas zmogus stebuklo, bet vis kitaip psichologija suveikia, kai uz kazka sumoki pinigelius, bent jau man taip buna.
Drauge siaip gera, nes sutinka nemokamai Jus padazyti ir net ne karta  thumbup.gif
Dabar iseina, kad Jums vos ne nasta (kaip pasakyti, kad neisizeistu), o jai gal irgi nusibos tie nuolatiniai bandymai  g.gif  Nebent nelabai uzsiemusi ji...  g.gif



nea ji dazo su malonumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 11 16, 23:10)
o jai gal irgi nusibos tie nuolatiniai bandymai  g.gif  Nebent nelabai uzsiemusi ji...  g.gif

Va cia tai tiesos gali buti, gal jai ir nepatogu pasakyt, kad nususigadinti draugystes g.gif
Papildyta:
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 23:14)
nea ji dazo su malonumu  blush2.gif

manau jei visgi apsispresit kad kita darys, tai netempti laiko, ir tavo pacios nuotaika bus pries svente geresne, nes nereiketu nerimauti del to ar pavyks ir drauge jau bus susitaikius.
Atsakyti
Gal geriau taip: jei gera draugė - tai turėtų dalyvauti Jūsų šventėje ir sakykite, kad nusprendėte, jog negražu naudotis ja, kad ji pati turės pasiruošti ir dėl to nusprendėte šukuotis ir dažytis kitur, vienoje vietoje.
Jei draugė nekviečiama, reiškia ne tokia gera ta draugė, tai nėr čia gražu naudotis ja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 11 17, 00:25)
Gal geriau taip: jei gera draugė - tai turėtų dalyvauti Jūsų šventėje ir sakykite, kad nusprendėte, jog negražu naudotis ja, kad ji pati turės pasiruošti ir dėl to nusprendėte šukuotis ir dažytis kitur, vienoje vietoje.
Jei draugė nekviečiama, reiškia ne tokia gera ta draugė, tai nėr čia gražu naudotis ja  lotuliukas.gif



drauge pakviesta i svente , as jai jau viska susakiau kas ne taip , neslepiu as savo nuomones jei man kas nepatinka , aisku bandziau labai taktiskai pamineti kas ne taip, na ji sako studijoje nepasirinksi kaip padazyti , sako padazys ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 20:28)
Liekna, o tavo blakstienos naturalios? bigsmile.gif

Tikrai ne naturalios mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti