Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 11 16, 22:25)
Nezinau, man kazkaip tikrai negraziai atrodo tas antrasis  unsure.gif Ta spalva tokia pilka, netgi melsva sakyciau labai aki rezia  doh.gif Manau kitokie makiazai tikrai jums labiau tiktu... Cia tie seseliai tikrai labai nesiziuriu  blush2.gif Tik nepykit  unsure.gif



jus teisi 100 proc mes neturejom seseliu cia taip gavosi , as viska pati taip pat ivertinau kad melsva ir ne tas ka as norejau 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 19:24)
Sitas labai grazus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Man tas rudas patinka ax.gif Zinau kad sau perlamutriniu sidabriniu tikrai nenoriu - mazai kam jie tinka, kiek matau g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Papildyta:

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 19:34)
Man tas rudas patinka ax.gif Zinau kad sau perlamutriniu sidabriniu tikrai nenoriu - mazai kam jie tinka, kiek matau g.gif

As irgi sidabriniu visokiu labai nenorejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 21:11)
mano zadeti bandomieji makiazai , aisku antras geriau nei pirmas, bet nesu patenkinta 100 proc kaskas man dar ne taip  g.gif  smile.gif  makiazai


Paskutinis bandymas labiausiai vykes, bet
dirbtines blakstienos labai ilgos ir nera naturalaus perejimo, t.y. jos laiptukais eina, o turetu kaip naturalios atrodyti, nuo ilgu iki paciu maziausiu prie vidinio akiu kampucio. Kai darys nuotraukas is virsaus ypac bus matomos tos issisokusios. Seseliai perlamutriniai netinka tokios spalvos, perlamutrines aplamai graziai diena atrodo, bet vakare fotkinant duoda daug blizgesio, kartais nepageidaujamo, geriau rinktis su blizguciais. Ir as asmeniskai, truputi auksciau kampuka daryciau ir siek ties tamsesnes spalvos.
Kuo darytas pravedimas? Ar jis tik siaip uzteptas, ar jis toks storas ir bus? Kiek kreivokas, bet tai nurasau tik kad bandomasis. O taip tai graziai veidukas atrodo, toks svytintis mirksiukas.gif ir lupu spalva patiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 21:24)

man irgi sis grazus ax.gif
Atsakyti
dekui uz info smile.gif Na cia pusiau bandomasis gavosi nevisai vykes schmoll.gif as siek tiek nusivylusi nes nenorejau kad gautusi melsvi seseliai , o drauge neturejo grynos baltos kai susimaise su juodais is mano turetu baltu seseliu jai gavosi toks atspalvis , ji kaska kita sumaniusi buvo dazyti cia as sakiau noriu tamsiai smile.gif

del blakstienu nezadejom det nes neturejo tu mazesniu tai sako galim bandyti vistiek uzdeti paziuresi ar is vis noriu, tai visumoi patiko.
Del kampuciu tai man irgi norisi labiau pakelt, bet jai tikrai sunku pagaut kampa su mano akim , nes pati net sakiau kad man tinka taip ir taip, ai nzn dabar atrodo noreciau kaskur salone kad padazytu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 16 lapkričio 2010 - 21:22
Frezija*, kad butu ramiau ant dusios patariu nueiti i salona ax.gif

Liekna, o tavo blakstienos naturalios? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 23:28)
Frezija*, kad butu ramiau ant dusios patariu nueiti i salona ax.gif

Liekna, o tavo blakstienos naturalios? bigsmile.gif



dabar zinok i kuri ta salona eit bigsmile.gif bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
Teks ieskoti siu metu klaipedos nuotaku - patars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 23:32)
Teks ieskoti siu metu klaipedos nuotaku - patars smile.gif



mirksiukas.gif bandysim
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 22:21)
dekui uz info smile.gif Na cia pusiau bandomasis  gavosi  nevisai vykes  schmoll.gif  as siek tiek nusivylusi  nes nenorejau kad gautusi melsvi seseliai , o drauge neturejo grynos baltos kai susimaise su juodais  is mano turetu  baltu seseliu jai gavosi toks atspalvis , ji kaska kita sumaniusi buvo dazyti cia as sakiau noriu tamsiai  smile.gif 

del  blakstienu nezadejom det nes neturejo tu mazesniu tai sako galim bandyti vistiek uzdeti paziuresi ar is vis noriu, tai  visumoi patiko.
Del kampuciu tai man irgi norisi labiau pakelt, bet jai tikrai sunku pagaut kampa su mano akim , nes pati net sakiau kad man tinka taip ir taip, ai nzn dabar atrodo noreciau kaskur salone kad padazytu  blush2.gif

niu va unsure.gif
o tai ar bandet su MUFE elixir, kaip patiko? Del blakstienu, tai tikrai vestuvems jos labai geras dalykas, tik aisku ir ilgis turi buti tinkamas ir jos dailiai sudetos. O kad paciai vos ne visas priemones reikia supirkti, tai biski ne i tema unsure.gif pigiau tam kartui kad ir salone mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 16, 22:28)
Frezija*, kad butu ramiau ant dusios patariu nueiti i salona ax.gif

Liekna, o tavo blakstienos naturalios? bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Pas Liekna, kiek esu macius kitas nuotraukas, tai klijuotos ax.gif
Atsakyti