Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Na imesiu ir as savo kelis modifikuotus parodyti - merginoms del nauju ideju ax.gif
siaip... as negalejau, nes pas mane ir taip stambus ir storas salis... be, toms, kurios neriate is plonesniu siulu - i siuos medaliukus as ikomponuociau ''burbuliuku'' rolleyes.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 13:12)
Supranti, aaagnex, būtent apkabinusi mezgiau. Bet čia ar siūlo faktūra ar jo spalva idiotiška neperteikia visko. Ant fotkės net pumpuriukų dorai nesimato. Mano siūlas 50/50 mohera su akrilu tai gal per tuos pūkus vaizdas dingsta? doh.gif Bet medaliuko diametras gavosi25 cm  blink.gif
Papildyta:
Siūlai 100 gr/ 500m. Rekomenduojama megzti 3,5/4 nr virbalais o vąšelis 4 nr.

sumazink vaselio nr mirksiukas.gif ..ir pamatysi-vaizdas bus visai kitas...medaliukas bus biski ''kietesnis'' blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 12:18)
sumazink vaselio nr mirksiukas.gif ..ir pamatysi-vaizdas bus visai kitas...medaliukas bus biski ''kietesnis'' blush2.gif


Nea, schmoll.gif aš ne vąšelio dydį keisiu, o siūlą. doh.gif Palauksiu lapkričio algos ir nusipirksiu, o iš šito nusinersiu kostiumėlį tongue.gif kuo ilgiau žiūriu į medaljončiką tuo mažiau jis man prie širdies. IŠARDYSIU.

P.S. arba rožukes nersiu thumbup.gif pats tas tokiai spalvai. Būsiu vakaro karalienė su rožių šaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 26 spalio 2010 - 12:22
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 13:21)
Nea,  schmoll.gif aš ne vąšelio dydį keisiu, o siūlą.  doh.gif Palauksiu lapkričio algos ir nusipirksiu, o iš šito nusinersiu kostiumėlį  tongue.gif  kuo ilgiau žiūriu į medaljončiką tuo mažiau jis man prie širdies. IŠARDYSIU.

P.S. arba rožukes nersiu  thumbup.gif pats tas tokiai spalvai. Būsiu vakaro karalienė su rožių šaliu.
blink.gif

vat roziukes,kur meskute idejus buvo,butu wub.gif is sito siulo blush2.gif ...O KUR MESKUTE?KUR JOS SALIS? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 12:21)
P.S. arba rožukes nersiu  thumbup.gif pats tas tokiai spalvai. Būsiu vakaro karalienė su rožių šaliu.


puikus pasirinkimas mirksiukas.gif 4u.gif
nes, sie siulai tikrai nelabai tinka siam saliui... margumas ir pukelis - paslepia paciu medalionu grozi ir individualuma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 26, 13:27)
puikus pasirinkimas  mirksiukas.gif  4u.gif
nes, sie siulai tikrai nelabai tinka siam saliui... margumas ir pukelis - paslepia paciu medalionu grozi ir individualuma  rolleyes.gif

lotuliukas.gif PAS MANE GI IRGI SU PUKELIU lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...(BET AS MANAU,KAD TIK MARGUMAS TOKS NELABAI TINKAMAS,IR VASELIS biggrin.gif )
Atsakyti
Pagaliau baigta su ramaške thumbup.gif Dydžio tai ji man gavos kaip 1L, įmaišiau porą eilučių žemų stulpelių.
Norėjau atsispausdint naujesnių schemų,bet printeris ožiuojas,tai teks imtis to ką turiu. Tikli, sukurta schemutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 12:30)
lotuliukas.gif PAS MANE GI IRGI SU PUKELIU lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...(BET AS MANAU,KAD TIK MARGUMAS TOKS NELABAI TINKAMAS,IR VASELIS biggrin.gif )



Na ką , norėjau pataupyti ir pirkau po 4 už matkiuką, bet kaip visada skūpas moka 2 kartus, taip ir aš dabar turėsiu pirkti vienspalvius po 7 litus doh.gif verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 12:30)
lotuliukas.gif PAS MANE GI IRGI SU PUKELIU lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...(BET AS MANAU,KAD TIK MARGUMAS TOKS NELABAI TINKAMAS,IR VASELIS biggrin.gif )


tai, pas viena mergicka (atrodo Singridau g.gif ) margas - bet puikiai ziurisi thumbup.gif ... pas tave pukelis - bet irgi salis wub.gif ...bet, kai ir tas ir tas vienoje kruvoje - manau, kad jau per mirgu margu tokiam saliui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 13:34)
Na ką , norėjau pataupyti ir pirkau po 4 už matkiuką, bet kaip visada skūpas moka 2 kartus, taip ir aš dabar turėsiu pirkti vienspalvius po 7 litus  doh.gif  verysad.gif  lotuliukas.gif

AUKSARANKE.LT
eina vilnai akcija..tiesa-ta vilna truputi siurksti,bet isplovus manau bus liuks thumbup.gif ..ir metr thumbup.gif zas-100 gr-350 m...tik balta ir sviesiai pilka negrazi spalva schmoll.gif ...tu pabandyk internetu pirkt,tikrai pigiau nei mazu miesteliu turguose mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar aš dar galiu šiek tiek temą pateršti? angel.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 14:25)
Ar aš dar galiu šiek tiek temą pateršti?  angel.gif

terskit,as jau serveteliu pasidejau biggrin.gif ..
Atsakyti