Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

dabar tep... unsure.gif (TIK NEUZMETOM MANES pomidorai2.gif KOKIAIS PAGALIUKAIS).as cia KOLEKCIONIEREI viena greit sukuriau biggrin.gif ..emiau kelis motyvus is to kur jai patiko,bet nesigavo,ir biski ''pumpuriuku'' pridejau jos pageidavimu..gavosi biggrin.gif visai nieko..realiai grazesnis nei foto( topsecret.gif siulai biski nekokie schmoll.gif ..emiau tokius kur gerai ardytusi,o jie ''sukrus'' velniai mirksiukas.gif )..tai vat...siulai stori,o vaselis nea biggrin.gif ,taigi ,jei kam ''trauks'' tiesiog pridekit akiu pynelese,artu nepilnu stulpeliu daugiau prinerkit ir viskas bus thumbup.gif ...o didint ji galima tiek,kiek jums reik.(.tiesiog kartot motyva nuo lapuku blush2.gif )
user posted image
user posted image

user posted image

tiesa,as kai darau pumpurelius,tai pyneles tarp ju man ''taip sutraukia'',tai graziai jie ''isryskeja tada'' blush2.gif
user posted image

tai vat,jei kas kam nesigaus-PRASOM TAISYTI..ir atsiprasau uz piesta schema-NU NEMOKU AS TOKIU DALYKU schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 12:18)
Klausykit... blush2.gif

Prasau duokit man ideja, ko toliau man reikia imtis nert ar megzt, o tai as naktim jau nemiegu  biggrin.gif  Salis eina i pabaiga, o ateiciau planu ir nera - nors tu ka... unsure.gif

jeigu neduodat idejos - tada imu plonus ruuuzavus siulus ir neriu sumazinta skraistes varianta... Aisku, kai saviske pabaigsiu  cool.gif

blink.gif IR TAU,kaip ir mano mazytei lotuliukas.gif ,''ROZINIS PERIODAS''?! blink.gif ...
o del mezgimo- lotuliukas.gif ir tu narpliok SB MEGSTINI lotuliukas.gif ...kaip mes su astulka doh.gif ...kaip sakoma,rinkomes rinkomes,ir ''issirinkom'' lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 09:12)
NU NU.KUR MATEI,KOIOS SPALVOS SALIS?


mačiau Vilniuje, prie Taikomosios dailės muziejaus. šalis baltas, mama lyg ir su akinukais - nemačiau, nes į šalį spoksojau. saviškiui sakau "žiūrėk, koks šalis", tai net jis išsižiojo, nors yra labai kritiškas.


QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 26, 09:17)
kol įspūdis neišblėso prašom jungtis prie mūsų  mirksiukas.gif


aš ir šiaip tinginė, ir su vąšeliu man sunkiai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 11:53)
dabar tep... unsure.gif (TIK NEUZMETOM MANES  pomidorai2.gif KOKIAIS

dabar tep

sita palieki, imi kitus siulus ir neri dar viena medalioką, vienzo uzsiimi kuryba, paskui mes kuriam nauja tema, nauja sali by TIKLIS biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 26, 12:55)
mačiau Vilniuje, prie Taikomosios dailės muziejaus. šalis baltas, mama lyg ir su akinukais - nemačiau, nes į šalį spoksojau. saviškiui sakau "žiūrėk, koks šalis", tai net jis išsižiojo, nors yra labai kritiškas.
aš ir šiaip tinginė, ir su vąšeliu man sunkiai doh.gif  blush2.gif

vat kol dar ''karsta'' ir pirmas ispudis neisbleso-greit vaseli i rankas mirksiukas.gif ...ir bus puiki proga pasipraktikuot ir pasitobulint mirksiukas.gif ..medaliukai nesunkus,ir mes padesim jei ka... ax.gif ..ir ISPUDINGA DAIKTA TURESI biggrin.gif ..o kai pati ji nunarpliosi-JAUSIES TAIP,KAIP LAIMEJUS MILIJONA,AR ATLIKUS ZYGDARBI.. ax.gif
Atsakyti
Nu va merginos, pasėdėjau valandžiukę ir pagal ranka pieštą schemą nunėriau medaliuką PODAROK. Įvertinkit
user posted image
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 13:01)
Nu va merginos, pasėdėjau valandžiukę ir pagal ranka pieštą schemą nunėriau medaliuką PODAROK. Įvertinkit
user posted image

man ziurisi liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 12:53)
blink.gif IR TAU,kaip ir mano mazytei lotuliukas.gif ,''ROZINIS PERIODAS''?! blink.gif ...
o del mezgimo- lotuliukas.gif ir tu narpliok SB MEGSTINI lotuliukas.gif ...kaip mes su astulka doh.gif ...kaip sakoma,rinkomes rinkomes,ir ''issirinkom'' lotuliukas.gif

beee.gif beee.gif
Gi ne sau fear.gif - rasiau, kad sumazinta versija flirt.gif
Vienas laaabai mazas zmogus i mano didele skraiste pretenduoja, tai sakau - gal reikia ir jau tokia tik mazesne, lengvesne ir ruuuuzava nunert yu.gif
Del vyrisko megstinio karsta.gif, tai jau geriau mega_shok.gif nusisausiu...

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 12:04)
man ziurisi liuks mirksiukas.gif



Nu tai AČIUKAS ir einu damušt SB megztinį. Liko tik priekis nuo pažastų iki viršaus Ir SIŲSIU thumbup.gif o tada medalius rinksiu arba ordinus (Čia aš apie barankinį) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 13:01)
Nu va merginos, pasėdėjau valandžiukę ir pagal ranka pieštą schemą nunėriau medaliuką PODAROK. Įvertinkit

Ziurisi tai neblogai, tik pagal schema, tai ne visai toks turejo gautis... Turbut apkabintus stulpelius darei kaip paprastus, o ne kaip apkabintus g.gif

As ji dariau tik toki blush2.gif (jau kartojuosi n kartu, bet kazkaip vis atrodo, kad naujai prisijungusiems zmonems naudinga gal doh.gif ) user posted image

Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 12:01)
Nu va merginos, pasėdėjau valandžiukę ir pagal ranka pieštą schemą nunėriau medaliuką PODAROK. Įvertinkit


isejo puikiai mirksiukas.gif
tik... labai jau ploni siuliukai atrodo... bent jau foto g.gif kokio mertazo jie pas tave yra ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 12:07)
Ziurisi tai neblogai, tik pagal schema, tai ne visai toks turejo gautis... Turbut apkabintus stulpelius darei kaip paprastus, o ne kaip apkabintus g.gif

As ji dariau tik toki blush2.gif (jau kartojuosi n kartu, bet kazkaip vis atrodo, kad naujai prisijungusiems zmonems naudinga gal  doh.gif )



Supranti, aaagnex, būtent apkabinusi mezgiau. Bet čia ar siūlo faktūra ar jo spalva idiotiška neperteikia visko. Ant fotkės net pumpuriukų dorai nesimato. Mano siūlas 50/50 mohera su akrilu tai gal per tuos pūkus vaizdas dingsta? doh.gif Bet medaliuko diametras gavosi25 cm blink.gif
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 10 26, 12:09)
isejo puikiai  mirksiukas.gif
tik... labai jau ploni siuliukai atrodo... bent jau foto  g.gif  kokio mertazo jie pas tave yra ?  ax.gif


Siūlai 100 gr/ 500m. Rekomenduojama megzti 3,5/4 nr virbalais o vąšelis 4 nr.
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 26, 13:11)
Supranti, aaagnex, būtent apkabinusi mezgiau. Bet čia ar siūlo faktūra ar jo spalva idiotiška neperteikia visko. Ant fotkės net pumpuriukų dorai nesimato. Mano siūlas 50/50 mohera su akrilu tai gal per tuos pūkus vaizdas dingsta? doh.gif Bet medaliuko diametras gavosi25 cm  blink.gif

As del to ir mazinau, nes nenorejau, kad didziausi is visu butu ax.gif

Dabar del tu apkabintu - nu as kiek ziuriu - vis tiek nematau... ax.gif Tikrai jo paskutines eiles atrodo taip kaip Daskes salyj, kur tiklis raudonai apibreze?

nes man kazkodel atrodo, kad tu kazka ne taip padarei... blush2.gif Beje, vaizdo tai nesugadina, tik siaip dabar idomu ar as zliba ar kaip cia yra biggrin.gif

beje - spalva tai nedekinga pasirinkai - nesimatys uses grozio medaljonu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 26 spalio 2010 - 12:16