Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Kolekcioniere - o tu gal ikelk kokius esi nunerus - gal dar kas kokia minti pametes... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 26 spalio 2010 - 08:54
QUOTE(Daske @ 2010 10 26, 09:43)
nu tas piestas kur podarok uzrasytas doh.gif toks ir gaunasi

DASKE- lotuliukas.gif arba as durna,arba mes visos nesusisnekam biggrin.gif ..tas ''podarok'' ranka piestas yra tavo APATINIS(tas kur ant uzkapalio mirksiukas.gif )...o ant peties TIKRAI YRA KITAS smile.gif ...NU PAZIUREK ATIDZIAU...IR KOKIUS KITUS TU DAR smile.gif I SAVO SALI DEJAI?
Papildyta:
user posted image

VAT KUR TAS PIESTAS RANKA...ar ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 09:04)
DASKE- lotuliukas.gif arba as durna,arba mes visos nesusisnekam biggrin.gif ..tas ''podarok'' ranka piestas yra tavo APATINIS(tas kur ant uzkapalio mirksiukas.gif )...o ant peties TIKRAI YRA KITAS smile.gif ...NU PAZIUREK ATIDZIAU...IR KOKIUS KITUS TU DAR smile.gif I SAVO SALI DEJAI?
Papildyta:
user posted image

VAT KUR TAS PIESTAS RANKA...ar ne unsure.gif

vat vat jie visai kitkokie g.gif
ale matai kokia DASKE , neišduoda schmoll.gif , nenori, kad mes turetume toki medaliuka verysad.gif
Atsakyti
na vadins,čia mixas abiejų schemų.pradžia vieno ,o pabaiga kito rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 17:36)
Prasom smulkiau apie ta pamusala, nes as jau turiu vaikui numezgus kepiniuka-kepure, bet ji man per reta, nes tokio laisvo mezgimo dariau, tai taip ir guli nenesiojama sad.gif

Patersiu tema poster_offtopic.gif

mamkaa - cia foto tau - gal aiskiau bus... kitos tikiuosi labai nesupyksit ax.gif

I kreivus papuosimus - geriau nekreipkit demesio irnesakyk.gif - gi pirma karta bandziau taip "dekoruot" cool.gif


user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 09:12)
LAAABAS RYTAS! lens.gif NU NU.KUR MATEI,KOIOS SPALVOS SALIS? kur i cia bliam pasveiko ir be palatos konsiliumo ''i zmones isejo''?!KAAAA?!!!!! blink.gif ..KODEL KITI MATO,O MES NE aggressive.gif

taigi Nonnos šviesus, matytas ir akį traukiantis wink.gif

Jei galima, įsiterpsiu, manrods pas Daskę ant peties pieštasis, o vienuoliktas apačioj. oi, t.y. atvirkščiai, ant peties vienuolitas, o pieštas - apačioj lotuliukas.gif
Nunert reikia realiai ir pasimatys viskas.

Aaagnex, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 26 spalio 2010 - 09:49
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 26, 10:45)
Jei galima, įsiterpsiu, manrods pas Daskę ant peties pieštasis, o vienuoliktas apačioj.

Gaudvile - nr. 11 atrodo mazdaug taip:
user posted image

Apatinis, tai tikrai tas piestas, o tas virsutinis, tai man rodos kazkaip modifikuotas is to paties... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 26 spalio 2010 - 09:48
norėjau pagirti kepurytę 4u.gif

Uf, neprabudus dar, naktį geriausia sekasi nerti, tai uf, uf, uf dabar doh.gif

Na, prisiduodu, savaitgalio planai įvykdyti, liko baronkiniai, ramunėlės ir bumbuliukai. Pastarieji jau nežinau kelintą kartą perneriami, vis kažkas neįtinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 26, 10:57)
norėjau pagirti kepurytę  4u.gif

Aciu uz pagyrima blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 26 spalio 2010 - 09:59
O aš vėl foto neturiu. Grįžtu iš darbo, neįmanomai tamsu doh.gif
Atsakyti
tada dar vienas buvo piestas g.gif ziaurei paprastas g.gif
Atsakyti
Klausykit... blush2.gif

Prasau duokit man ideja, ko toliau man reikia imtis nert ar megzt, o tai as naktim jau nemiegu biggrin.gif Salis eina i pabaiga, o ateiciau planu ir nera - nors tu ka... unsure.gif

jeigu neduodat idejos - tada imu plonus ruuuzavus siulus ir neriu sumazinta skraistes varianta... Aisku, kai saviske pabaigsiu cool.gif
Atsakyti