Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(siaudukes @ 2010 10 25, 22:54)
ar tikrai ,tas ranka pieštasis g.gif
pradžia panaši,bet pabaiga tai schmoll.gif

unsure.gif na as situ neneriau,tai ir pasakyt nieko negaliu.. g.gif vat tik atsimenu,kad DASKE minejo,kad kazkuri truputi pakeite doh.gif ..tik nepamenu kuri unsure.gif ...
help.gif help.gif DASKEEE!!!!

nu buk draugs,padek mergyckom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 25, 21:54)
ar tikrai ,tas ranka pieštasis g.gif
pradžia panaši,bet pabaiga tai schmoll.gif

tai vat kad aš tokio nerandu schmoll.gif koks šalyje, pradžia sakykim tokia pati, o toliau jau nei velnio nepanašu
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 26, 08:33)
tai vat kad aš tokio nerandu  schmoll.gif koks šalyje, pradžia sakykim tokia pati, o toliau jau nei velnio nepanašu

Panasu, kad Daske improvizavo pagal ta...
As kuo toliau tuo labiau irgi priimprovizavau... Ta maluneli (nr. 13) net su dvieju rusiu viduriukais padariau biggrin.gif
Atsakyti
užsukau jūsų, auksarankės, pagirti. savaitgalį mačiau pro šalį einančią mamą su šviesiu šaliu. ĮSPŪDINGA swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 26, 08:59)
užsukau jūsų, auksarankės, pagirti. savaitgalį mačiau pro šalį einančią mamą su šviesiu šaliu. ĮSPŪDINGA swoon.gif

LAAABAS RYTAS! lens.gif NU NU.KUR MATEI,KOIOS SPALVOS SALIS? kur i cia bliam pasveiko ir be palatos konsiliumo ''i zmones isejo''?!KAAAA?!!!!! blink.gif ..KODEL KITI MATO,O MES NE aggressive.gif
Atsakyti
Kažkaip išsisėmiau su medaliais, pas mane jie tokie maži kai siūlai ploni, reiktų ramaskiu 3-4 nusinert bet jos ilgai neriasi tai ranka nekyla

QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 26, 07:59)
užsukau jūsų, auksarankės, pagirti. savaitgalį mačiau pro šalį einančią mamą su šviesiu šaliu. ĮSPŪDINGA swoon.gif

kol įspūdis neišblėso prašom jungtis prie mūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 26, 09:17)
Kažkaip išsisėmiau su medaliais, pas mane jie tokie maži kai siūlai ploni, reiktų ramaskiu 3-4 nusinert bet jos ilgai neriasi tai ranka nekyla



Aš baiginėju ramaškę pirmą. Bet kaip reiks ją gražiai užbaigt kol kas nežinau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 26, 09:17)
Kažkaip išsisėmiau su medaliais, pas mane jie tokie maži kai siūlai ploni, reiktų ramaskiu 3-4 nusinert bet jos ilgai neriasi tai ranka nekyla

Tai tu po daugiau tokiu paciu nerk blush2.gif
dar papildomai suimprovizuok kelis... paziurek gal pas ka salyj kokiu kitokiu rasi... Pvz pas asta30a arba pas tikli...
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 26, 09:25)
Aš baiginėju ramaškę pirmą. Bet kaip reiks ją gražiai užbaigt kol kas nežinau. g.gif

YRA 2 RAMASKIU JUNGIMO BUDAI-ORIGINALUS IR ''BY ILAMKA'' biggrin.gif ..originalu apra biggrin.gif se GERVE sitoj temoj(jei neklystu),o g.gif ''by ilamka'' yra pirmos temos pradzioje(ar apie viduri)..as didziasias jungiau kaip ilamka,o maziukes kaip originale,tik dar papildomai apneriau zemais st.del tvirtumo ax.gif ...jei jungsi kaip ilamka-ramune buna ne tokia ''atsiknojusi'' ir pasiput ax.gif usi biggrin.gif ....

KOLEKCIONIERE-luktelk,as siandien ka nors tau sukursiu mirksiukas.gif ...o tau su chema butinai reik? blush2.gif ..nes as nelaabai moku jas paisyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 08:36
nu tas piestas kur podarok uzrasytas doh.gif toks ir gaunasi
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 09:35)
YRA 2 RAMASKIU JUNGIMO BUDAI-ORIGINALUS IR ''BY ILAMKA'' biggrin.gif ..originalu apra biggrin.gif se GERVE sitoj temoj(jei neklystu),o  g.gif ''by ilamka'' yra pirmos temos pradzioje(ar apie viduri)..as didziasias jungiau kaip ilamka,o maziukes kaip originale,tik dar papildomai apneriau zemais st.del tvirtumo ax.gif ...jei jungsi kaip ilamka-ramune buna ne tokia ''atsiknojusi'' ir pasiput ax.gif usi biggrin.gif ....



Ilamkos turiu susiradus,bet kol nepriėjau prie jungimo tai ir nesigilinau. Nu va jau pabaigiau,tai reiks suradus laiko bandyt sujungt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 08:35)
YRA 2 RAMASKIU JUNGIMO BUDAI-ORIGINALUS IR ''BY ILAMKA'' biggrin.gif ..originalu apra biggrin.gif se GERVE sitoj temoj(jei neklystu),o  g.gif ''by ilamka'' yra pirmos temos pradzioje(ar apie viduri)..as didziasias jungiau kaip ilamka,o maziukes kaip originale,tik dar papildomai apneriau zemais st.del tvirtumo ax.gif ...jei jungsi kaip ilamka-ramune buna ne tokia ''atsiknojusi'' ir pasiput ax.gif usi biggrin.gif ....

KOLEKCIONIERE-luktelk,as siandien ka nors tau sukursiu mirksiukas.gif ...o  tau su chema butinai reik? blush2.gif ..nes as nelaabai moku jas paisyt biggrin.gif

noriu kad butu pumpuriuotas kas nors biggrin.gif ir paišyk paišyk, čia žinok nevienai man norisi kažko tokio bigsmile.gif

QUOTE(Daske @ 2010 10 26, 08:43)
nu tas piestas kur podarok uzrasytas doh.gif toks ir gaunasi

o is arčiau jo nufotografuot negali? gal iš toli jis kitaip atrodo g.gif
Atsakyti