Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(@asta @ 2010 11 03, 14:45)
Kolekcionierė,gal gali paskaičiuoti kiek išeina stulpelių paskutinėje ramunės eilėje nuo tos vietos kur trys stulpeliai susineria į vieną iki kitos tokios pat vietos  4u.gif

negaliu dabar, jei bus poreikis paskaičiuosiu grįžus namo, bet gi nepamiršk, kad mano siūlai ploni ir vąšelis Nr. 1 mirksiukas.gif , nėriau eiles tol kol ji man pasirodė tinkamo dydžio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 03 lapkričio 2010 - 14:49
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 03, 14:49)
negaliu dabar, jei bus poreikis paskaičiuosiu grįžus namo, bet gi nepamiršk, kad mano siūlai ploni ir vąšelis Nr. 1  mirksiukas.gif , nėriau eiles tol kol ji man pasirodė tinkamo dydžio  biggrin.gif

doh.gif tiksliai,užmiršau,kad neri plonais siūlais.žiūriu,kad daug eilių,tai ir parūpo koks skaičius ax.gif nebeskaičiuok,viską supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 03, 15:28)
na as stringu ties tomis rodyklemis kurios zemyn nueina niekaip nesuprantu kur ten ir ka prikabinti o su ta ramune tai isviso miskas man nesuprantu kaip tuos ziedlapius suraizgyti g.gif  g.gif  g.gif

g.gif o tu tas nuotraukas ziurejai,kur fotkinta ir rodyta kaip ta ''baronkini ''daryt?ir vistiek nesupranti? ir del ramuneliu jungimo-ar ziurejai kaip ilamka nere?
Atsakyti
[quote=Kolekcionierė,2010 11 03, 15:36]
nu nieko sau bigsmile.gif tik sirgt pradėjo ir jau tiek daug nunėrė

nu esu rimtai susirgusi lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=saulxx,2010 11 03, 16:08]
[quote=Kolekcionierė,2010 11 03, 15:36]
nu nieko sau bigsmile.gif tik sirgt pradėjo ir jau tiek daug nunėrė

nu esu rimtai susirgusi lotuliukas.gif
[/quote]

Šaunuolė 4u.gif čia kaip aš, tik susirgau ir baigiau per 2 savaites biggrin.gif
Atsakyti
Ligos trukme turbut priklauso nuo laiko kuri gali skirti gydymuisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 11 02, 17:26)

Sitas: user posted image be pakeitimu, kiek menu



Reikia ir man pabandyt šitą,bet jau schemą kokia neryški. Atsispausdinau, o viduriukas kažkokia košė makalošė doh.gif Nežinau kaip man pavyks g.gif
Atsakyti
tikli,kaip meztukas ax.gif bigsmile.gif

š6itas tilio nuostabiai patobulintas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 03 lapkričio 2010 - 16:04
QUOTE(matre @ 2010 11 03, 17:01)
Reikia ir man pabandyt šitą,bet jau schemą kokia neryški. Atsispausdinau, o viduriukas kažkokia košė makalošė doh.gif  Nežinau kaip man pavyks g.gif

o as tiesiog viduriuka dariau is gelytes blush2.gif ...ir viskas.buvau ikelus foto..siaip man labai patiko sita medaliuka nert.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 03, 17:01)
Reikia ir man pabandyt šitą,bet jau schemą kokia neryški. Atsispausdinau, o viduriukas kažkokia košė makalošė doh.gif  Nežinau kaip man pavyks g.gif

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti