Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(gerve @ 2010 10 25, 17:53)
Demonstruoju modifikuota pirma medaliuka ir tuo paciu siuliukus antram dubliui biggrin.gif ;naturoj spalva sodresne. As kaip visada tarp slyvu ir buroku  ax.gif user posted image

Ir dabar jau tikrai lendu i pogrindi  doh.gif ;nerti, nerti ir dar karta nerti! biggrin.gif

Spalvytė laabai graži ir prie jos daug ką priderinti galima manau, nu man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 25, 15:45)

gražumėlis wub.gif

QUOTE(gerve @ 2010 10 25, 18:53)
Demonstruoju modifikuota pirma medaliuka ir tuo paciu siuliukus antram dubliui biggrin.gif ;naturoj spalva sodresne. As kaip visada tarp slyvu ir buroku  ax.gif

labai graži spalvytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 15:29)
o tu zinai kas yra napoleono kompleksas? lotuliukas.gif ..kuo mazesnis zmogutis,tuo didesnius daiktus megsta biggrin.gif  mirksiukas.gif ..


Ania ?!?!?! keista... o as saves niekada nelaikiau mazu zmoguciu - 1,75 m tongue.gif

Gerve, tikrai labai grazi spalvike wub.gif ir medalionas puikiai gavosi - ne retas toks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 25, 13:36)
Nu nea, net minties tokios neturėjau.jaučiu,kad ir aš važiuosiu čia laaabai ilgai. smile.gif

drinks_cheers.gif aš be persėdimų,bet laaaaabai ilgai lotuliukas.gif
ir kaip jūs taip sugebat g.gif per pusę dienos vos ne desėtką psl. prirašyt,šeimyną pašert,sužiūrėt ir dar medaljiončikus taip staigiai regzt g.gif cray.gif cray.gif cray.gif nu iki kalėdų mažum pabaigsiu cray.gif



nuostabus margutis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 25, 19:50)
Ania ?!?!?! keista... o as saves niekada nelaikiau mazu zmoguciu - 1,75 m tongue.gif

Gerve, tikrai labai grazi spalvike  wub.gif ir medalionas puikiai gavosi - ne retas toks  thumbup.gif

doh.gif doh.gif eik tu sau...o is nuotrauku TIKRAI maniau kad tu zemene blink.gif ...cia jauciu tos salio detales ''kurioza'' iskrete biggrin.gif ...tu su juo TOOKIA SMULKUTE ATRODAI smile.gif ...(as jau tau nieko nesakysiu 2.gif ,nes tu uz mane didesne unsure.gif ..paskui dar ''prilupsi'' unsure.gif ...o man ,kad tave pasiekt,reiktu kede pasidet lotuliukas.gif ...kur cia mano 1,6 pries tavo 1,7m lotuliukas.gif )
Atsakyti
user posted image

o kuri schema šito kur pažymėjau ? g.gif
Atsakyti
cia gal modifikuotas 7 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 20:05)
user posted image

o kuri schema šito kur pažymėjau ?  g.gif

ko cia petckiojiesi biggrin.gif
buvo kazkuri imetus piesta nesu namie negaliu imesti blush2.gif pas mane ju daug nerta nes labai jegovi thumbup.gif
nu ziurek pradzioj 11 virs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daske: 25 spalio 2010 - 19:35
Ta ramaškė netyčia taip gavosi.. lotuliukas.gif , kadangi nuardžiau kampinius medaliukus, tai vat taip ir gavosi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 11:42)



QUOTE(Daske @ 2010 10 25, 19:34)
ko cia petckiojiesi biggrin.gif
buvo kazkuri imetus piesta nesu namie negaliu imesti blush2.gif pas mane ju daug nerta nes labai jegovi thumbup.gif
nu ziurek pradzioj 11 virs mirksiukas.gif

apie kuri kalbi? g.gif
niekaip nedaeina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 21:44)
apie kuri kalbi?  g.gif
niekaip nedaeina  unsure.gif

Daske kalbejo apie ta kur ranka piestas... Tavo citatoj pats virsutinis...

jei numeriais, tai nr.15 ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 17:56)
Niu lauksiu labai foto.

Foto rytoj padarysiu - pazadu, nes kaip tik uzbaigiau - liko tik sniureliai ax.gif

Bielros salis fantastiskas wub.gif - net spalva ir ta graziai ziurisi, nors laaaaaaaabai nemegstu visu violetiniu atspalviu, bet si karta - spalva reikalo negadina net mano akims biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 21:12
ar tikrai ,tas ranka pieštasis g.gif
pradžia panaši,bet pabaiga tai schmoll.gif
Atsakyti