Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(siaudukes @ 2010 11 03, 11:53)
gražus wub.gif
tik man labai sunkiai sekėsi jungt tą banguotą kraštą,jau geriau kai pusiniu ar pilnu t. y. su užmetimu, stulpeliu nuneri ax.gif

turi omeny jau kai jungi medalius į šalį? aš kažkaip irgi pamasčiau, akd paskutinė eilė gali būt visai netinkama jungimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 03, 12:02)
turi omeny jau kai jungi medalius į šalį? aš kažkaip irgi pamasčiau, akd paskutinė eilė gali būt visai netinkama jungimui  g.gif


as apneriau pusiniais stulpeliais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 03, 13:02)
turi omeny jau kai jungi medalius į šalį? aš kažkaip irgi pamasčiau, akd paskutinė eilė gali būt visai netinkama jungimui  g.gif

wub.gif zinai-sitas geras thumbup.gif ...grazesnis uz 1 s ir l...o del jungimo-na as situs ''dejau ant virsaus blush2.gif ... ( lotuliukas.gif atsimenu,kaip astulkai uzkliuvo lotuliukas.gif )..tada tos ''gvarbatkytes ''man atrodydavo geriau ir nebanguodavo kitu medaliu mirksiukas.gif ...
GAUDVILE- bigsmile.gif grazuuu bigsmile.gif ..ir siulai,speju,vernito pusvilne? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites na as tai niekaip nesugebu iveikti to baronkinio, ir tos ramunes man ten kazkokia mistika, nieko nesuprantu gal atsirastu kokia geriete ir galetu man padeti blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 03, 13:44)
Sveikutes mergaites na as tai niekaip nesugebu iveikti to baronkinio, ir tos ramunes man ten kazkokia mistika, nieko nesuprantu gal atsirastu kokia geriete ir galetu man padeti blush2.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif


konkreciau, kurioje vietoje stringi ? smile.gif
Atsakyti
sveikutes visos,vis uzsuku pasiziurti kaip jums sekasi ir beziuredama i jusu grozybes bacila pasigavau, tai jungiuosi prie jusu rolleyes.gif ir pridedu savo dvieju dienu liga ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

vakar pasistumejau i prieki kokiais 3 medaliukais ax.gif tik kai sunus grizo is mokyklos, jau tamsu buvo, nebepafotkino, gal siandien iseis. noreciau ir as to gedos stulpo isvengt blush2.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 03, 08:40)

Del meet`o - butu puiku...  wub.gif Isivaizduoju susirinkus kokioj kavinej kaip kiti ziuretu i medaljoniniu saliu minia  biggrin.gif



Vaizdelis turetu but nepakartojamas bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 17:19)
Labai faina spalva  wub.gif  kokie siūlai?  g.gif

100 proc merino vilna. seniai asis ju megztini mezgiau,bet kadangi storejau ( nestuke.gif ) greiciau nei mezgiau, tai teko ardyti ir kazka naujo galvoti.

QUOTE(gerve @ 2010 11 02, 17:26)
Sitas: user posted image be pakeitimu, kiek menu


su situo prasau detalesnes informacijos, kaip ten ji daryt, nes pas man menas konkretus gavosi doh.gif


QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 17:42)
nesupratau, visi 8 blogi?

nu kur spurgiukai, tai tuos pernerti reik,nes neriau ir vis tikejausi kad jie patys islys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 03, 15:45)
konkreciau, kurioje vietoje stringi ? smile.gif


na as stringu ties tomis rodyklemis kurios zemyn nueina niekaip nesuprantu kur ten ir ka prikabinti o su ta ramune tai isviso miskas man nesuprantu kaip tuos ziedlapius suraizgyti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 03, 14:17)
Laba 4u.gif
100 proc merino vilna. seniai asis ju megztini mezgiau,bet kadangi storejau ( nestuke.gif ) greiciau nei mezgiau, tai teko ardyti ir kazka naujo galvoti.
su situo prasau detalesnes informacijos, kaip ten ji daryt, nes pas man menas konkretus gavosi  doh.gif
nu kur spurgiukai, tai tuos pernerti reik,nes neriau ir vis tikejausi kad jie patys islys  blush2.gif


bandysiu aprasyt... jis truputi modifikuotas, schemute ne tokio malunelio ideta rolleyes.gif

-kai padariau viduriuka - ji apverciau i antra puse ir tada neriau lapelius... man kazkodel isvirkscioji puse grazesne gavosi... burbuliukai israiskingesni biggrin.gif
-pirma eile lapeliu padarai jungdama i kas antra stulpeli... pvz.: 1,3,5,7,9 ir t.t.
antra eile lapeliu dariau jungdama i ta pacia stulpeliu eile, tik i kitus stulpelius: 2,4,6,8 ir t.t.
-taip gaunasi lapeliai vienoje eileje... ir tarsi vieni uz kitu uzlinde wink.gif na, o paskutine eile tai jau fantazijos reikalas... as padariau tik su uzmetimu... Tiklis dare su burbuliukais...
pirma pabandyk tuos lapelius... po to jei kur kliusi sauk - padesim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 03, 14:28)
na as stringu ties tomis rodyklemis kurios zemyn nueina niekaip nesuprantu kur ten ir ka prikabinti o su ta ramune tai isviso miskas man nesuprantu kaip tuos ziedlapius suraizgyti g.gif  g.gif  g.gif


nuo 5 iki 9 eiles neri pusiniais stulpeliais... neriant juos as medalioja buvau i kita puse issivertusi - lengviau nerti wink.gif
po to sulenki ta ''barankyte ir nerdama 10 eile, kabini prie 3 eiles... stulpelis i stulpeli rolleyes.gif

o del ramaskos... sunku ka patarti... keli jungimo variantai buvo aprasyti,,, cia jau priklauso nuo ramaskos garbanojimosi, nuo stulpeliu skaiciaus paskutinej eilej g.gif ...
pvz.: as jungiau kaip parodyta schemoje, tik dejau ne 4, o vienos pynutes kilpa...
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 11 03, 13:58)
sveikutes visos,vis uzsuku pasiziurti kaip jums sekasi ir beziuredama i jusu grozybes bacila pasigavau, tai jungiuosi prie jusu rolleyes.gif ir pridedu savo dvieju dienu liga ax.gif


nu nieko sau bigsmile.gif tik sirgt pradėjo ir jau tiek daug nunėrė

QUOTE(Tutka @ 2010 11 03, 14:17)
Laba 4u.gif
100 proc merino vilna. seniai asis ju megztini mezgiau,bet kadangi storejau ( nestuke.gif ) greiciau nei mezgiau, tai teko ardyti ir kazka naujo galvoti.
su situo prasau detalesnes informacijos, kaip ten ji daryt, nes pas man menas konkretus gavosi  doh.gif
nu kur spurgiukai, tai tuos pernerti reik,nes neriau ir vis tikejausi kad jie patys islys  blush2.gif


baik tu, neardyk, kam tau vargt, ebdrame vaizde visi manys, akd taip turi būti, o kitus jau gerus nunersi
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 03, 14:28)
na as stringu ties tomis rodyklemis kurios zemyn nueina niekaip nesuprantu kur ten ir ka prikabinti o su ta ramune tai isviso miskas man nesuprantu kaip tuos ziedlapius suraizgyti g.gif  g.gif  g.gif

va ramune is pradziu tokia gaunasi kol lapeliai nesunerti
user posted image
o paskui tuos lapukus graziai sudedi is suneri
Atsakyti
Kolekcionierė,gal gali paskaičiuoti kiek išeina stulpelių paskutinėje ramunės eilėje nuo tos vietos kur trys stulpeliai susineria į vieną iki kitos tokios pat vietos 4u.gif
Atsakyti