Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Sveikos, prisiduodu kad aš vis dar sergu, tiesiog šiuo metu mažylis ligoninėj tai aš tarp Klaipėdos ir Palangos.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 11 02, 19:32)
Sveikos, prisiduodu kad aš vis dar sergu, tiesiog šiuo metu mažylis ligoninėj tai aš tarp Klaipėdos ir Palangos.

blink.gif jezau,jurate-STIPRYBES IR KANTRYBES JUMS verysad.gif ...vaikutis ligoninej-ar be gali kas liudniau mamytes sirdelei but verysad.gif ...laikysiu kumscius uz jusu mazylio sveikatyte...
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 19:14)

gal dar reiktu idet kaip ramnue atrodo pries jungima, nes nekarta klause( tame tarpe ir as) ar turi taip smarkiai garbanotis


Turi, turi biggrin.gif .Nesusipratimas kazkoks buna, bet... kantrybes jungiant, ir rezultatas- thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 18:43)
blink.gif jezau,jurate-STIPRYBES IR KANTRYBES JUMS verysad.gif ...vaikutis ligoninej-ar be gali kas liudniau mamytes sirdelei but verysad.gif ...laikysiu kumscius uz jusu mazylio sveikatyte...

nėra taip baisu, gulėm tam kad tyrimus pasidarytume ir išsklaidytume visus įtarimus. MB guli su mažiuku, dabar kaip tik atostogauja, tai čia jam atostogų paįvairinimas. ketvirtad jau visi tyrimai turėtų būti padaryti ir grįš namučio.
o aš per beveik savaitę tik vieną ramaškę nunėriau, nu nedarbinga visai doh.gif
Atsakyti
tai va merginos, prisinersim šalių, padarysim meetą ir pasikviesim kokį rankdarbių žurnalą ir būsim žvaigždės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 20:05)
tai va merginos, prisinersim šalių, padarysim meetą ir pasikviesim kokį rankdarbių žurnalą ir būsim žvaigždės  biggrin.gif

ph34r.gif as ateisiu uzsimaskavus-kaip per kaukiu baliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 19:05)
tai va merginos, prisinersim šalių, padarysim meetą ir pasikviesim kokį rankdarbių žurnalą ir būsim žvaigždės  biggrin.gif

puiki mintis - medaljoninis GRAND MEET"AS thumbup.gif
Atsakyti
Nu, mergos !!!! nu pripliurpet doh.gif blink.gif
nei trupucio neuzjauciat moteryciu, kurios cia truputuka pasivelinusios uzeina ax.gif kol perskaitai, kol suvirskini viska blink.gif

na ka... visu pirma diiiiiideliausi sveikinimai nauju namu kurejelei aaagnex

user posted image

juratei ir jos atzaleleis sveikatytes ir geru rezultatu 4u.gif 4u.gif

ir kitom panickoms uz parodytus grozius 4u.gif

Na ir, zinoma Tikliui... uz pakilia dvasia wub.gif

o dabar einu i fotobuklet... ziuresiu ka ten galiu idet ir kuom pagelbet mirksiukas.gif nesinori. gi papulti i sestos temos ''juodaji'' sarasiuka blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, Kolekcioniere, puiki papasakota gyvenimiska moters istorija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 11 02, 18:32)
Sveikos, prisiduodu kad aš vis dar sergu, tiesiog šiuo metu mažylis ligoninėj tai aš tarp Klaipėdos ir Palangos.


sveikit 4u.gif

labas rytas mergikes 4u.gif agnex saunuolyte, dekui uz naujus namus wub.gif drinks_cheers.gif va damusim ci air kraustysimes thumbup.gif

o as ka as irgi su ramaskem tusinuos doh.gif per dvi dienas va pagaliau jas 3 damusiau (ale visas kaksaip skirtingai nuo kitu akiu jungiau lotuliukas.gif ), aisku labai vakar mazai neriau, kulinarke buvau doh.gif , vekavimais visokiais ir edalu gamyba uzsiemus buvau,bet dabar vsio maisteko priruosta, siandien nerinys i rankas i pavarysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

tai ka - nepabaiget vakar temos? cool.gif Pasirodo be reikalo ana paleidau... dar ir siandien kuo puikiausiai buciau spejus ta padaryt doh.gif

Del meet`o - butu puiku... wub.gif Isivaizduoju susirinkus kokioj kavinej kaip kiti ziuretu i medaljoniniu saliu minia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 lapkričio 2010 - 08:07
mergikes klausimks ax.gif
nieko nesuprantu kaip ten ta centrini rutuliuka (sharika) pirmam medaliui daryti doh.gif help tiap sakant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 03, 09:31)
mergikes klausimks  ax.gif
nieko nesuprantu kaip ten ta centrini rutuliuka (sharika) pirmam medaliui daryti  doh.gif help tiap sakant  4u.gif

jis neriamas atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti