Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

mano pietinis migdymas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutka: 02 lapkričio 2010 - 15:41
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 16:33)
mane tai kankina liudesys verysad.gif
Salis baigiasi, o ka toliau reiks daryt?  cool.gif Nu niekaip neapsisprendziu ka man nert... Zinau, tik, kad noriu vaseliu ir is storu siulu  g.gif


žinok man tas pats, noriu suknios, bet virbalais, formą žinau, bet mielos taip ir neatrandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 16:41)
žinok man tas pats, noriu suknios, bet virbalais, formą žinau, bet mielos taip ir neatrandu  doh.gif

oi, mergaitės, jūs abi galit megzti-nerti šakute - bus ir mezgimo, ir nėrimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 02, 16:43)
oi, mergaitės, jūs abi galit megzti-nerti šakute - bus ir mezgimo, ir nėrimo  biggrin.gif

nemoku doh.gif
ir nera kam net parodyt blush2.gif
bet jeigu butu tokia kaip cia palata su tiek pagalbos ir modelis bent siek tiek man patiktu - mielu noru mokyciausi biggrin.gif

Sukneles nenoriu - vis dar figura manes netenkina...betgal kada nors atrasiu valios ja pataisyt...
Nebent koki sijona...
Labai man grazu megzti nerti sijonai, bet kazkaip nerandu modelio, kuris man tiktu ir patiktu blush2.gif

reiktu liemenes - labai noreciau iemai, bet irgi nerandu man patinkancio modelio

dar noreciau paltuko kokio, bet jie kazkaip mane labai storina, tai irgi nepatinka man... Nu ir taip toliau ax.gif
Atsakyti
Paltuką mezgiau, nieko jis nestorina. Tik virbalais su daug raštų.

Va ko noriu! Liemenės, tokiso su rombais, kaip vyriškos būna bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes del nerimo sakute tai cia galite pasiziureti keli saliai sakute daryti smile.gif

http://public.fotki....-darbo-megzti-/
dar vieno neikeliau tai kai kelsiu ir savo medalioniukus nufotkinsiu ir parodysiu o tai as cia tik klausineju ir nei vienos foto jums neparodau blush2.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 02, 15:41)
mano pietinis migdymas


eik sau kaip gražu, reiks pabandyt sita nuraizgyt, bet man aisku turetu nesigaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 17:20)
eik sau kaip gražu, reiks pabandyt sita nuraizgyt, bet man aisku turetu nesigaut  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mane jau dabar galima ant gedos stulpo prikalti blush2.gif per dvi savaites nei truputi i prieki su saliu nepasistumejau, vis kitus darbus baiginejau doh.gif Turbut paskutine is sios palatos issirasysiu, nes mano tikslas pabaigti iki Kaledu, o zinant, kad megstu paskutinia nakti darbus baigineti...
Atsakyti
dirol.gif tersiu toliau...MATRE-man reik tos tavo sukneles visos info ka tik turi-jinai pas mane planuose jau seniai biggrin.gif ...o vat dar ko reikia -vat tokios sukneles shemos unsure.gif
user posted image

cia ilamkos grozis nertas wub.gif ..foto pasiskolinau is jos ax.gif
Atsakyti
Paleisiu tuoj nauja tema unsure.gif
Tikiuosi moderatores neuzpyks, nes dar sitos like 5 lapai g.gif

prasau pirma uzbaigt sita, o tik tada rasyt naujoj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 17:40)
Paleisiu tuoj nauja tema unsure.gif
Tikiuosi moderatores neuzpyks, nes dar sitos like 5 lapai g.gif

prasau pirma uzbaigt sita, o tik tada rasyt naujoj  cool.gif

bigsmile.gif aania? rolleyes.gif ...jei tik duosit man valia,as tuoj c rolleyes.gif ia pri...iu,oi,prikalbesiu biggrin.gif (ten turejau galvoje''pritersiu'')


Atsakyti