Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 15:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif ..as gi sakiau-sienas d thumbup.gif zyk kaip nori,o vistiek ''meniska bohemiska pprigimtis'' islys vistiek lotuliukas.gif ..
GROPKES JAI I SALI REIK lotuliukas.gif ...O tu nebijai,kad vyrai pamate tave su saliu ir ''GROOOOPKE'' spruks nuo taves per 10 m? lotuliukas.gif ...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu baik tu, nešnekėk, aš gi ištekėjau nesenai, kam man tie vyrai irnesakyk.gif

QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 15:28)
Aha smile.gif man taip gražiau,labiau iškilę ir medalis labiau reljefinis išeina  ax.gif


Man tai labai gražu taip. Gaila mano šalis jau baigtas biggrin.gif bet jei nersiu kažkam dovanų, tai darysiu kaip tu.
Kaip mano ar nusipelnė anyta tokios dovanos? bigsmile.gif nenoriu išlepint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 14:47)

Kaip mano ar nusipelnė anyta tokios dovanos?  bigsmile.gif nenoriu išlepint  biggrin.gif


Čia priklauso nuo anytos, nuo jos ir tavo santykių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 02, 15:52)
Čia priklauso nuo anytos, nuo jos ir tavo santykių. smile.gif


Santykiai tai geri, nesam per didelės draugės, bet jokių priekaištų biggrin.gif vyras sakė nedurniuot, nes dovana tikrai per didelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 15:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu baik tu, nešnekėk, aš gi ištekėjau nesenai, kam man tie vyrai irnesakyk.gif
Man tai labai gražu taip. Gaila mano šalis jau baigtas  biggrin.gif  bet jei nersiu kažkam dovanų, tai darysiu kaip tu.
Kaip mano ar nusipelnė anyta tokios dovanos?  bigsmile.gif nenoriu išlepint  biggrin.gif

g.gif jei tavo anyta tokia kaip mano-tai NUSIPELNE biggrin.gif ...
topsecret.gif nes jei kas kur biski tai MB gauna velniu nuo jos lotuliukas.gif


O VAT DEL ''NESENIAI ISTEKEJUS''-tai dziaukis,kad tada dar ''GROOOPKES'' NESUGALVOJAI isissegt lotuliukas.gif lotuliukas.gif(gaudytum tu dabara savo B PO LAUKUS lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 lapkričio 2010 - 14:58
as savo anytai tikrai nedovanociau tokio salio ax.gif gaila butu biggrin.gif ji mano dovanu visisskai nevertina tai kandytu kur spintoj
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 14:56)
Santykiai tai geri, nesam per didelės draugės, bet jokių priekaištų  biggrin.gif  vyras sakė nedurniuot, nes dovana tikrai per didelė biggrin.gif


Tada pamąstyk ar ji įvertins dovaną taip kiek ji yra verta.Kiek į ją įdėta darbo ir meilės. biggrin.gif Nes jei žmogui būtų tik eilinis šalis nukištas kur į spintą, tai net neverta dovanot.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 14:47)
Kaip mano ar nusipelnė anyta tokios dovanos?  bigsmile.gif nenoriu išlepint  biggrin.gif

Turėčiau gerą anytą,kuri vertina su meile padarytus mezginius,būtinai palepinčiau ax.gif Negaliu sakyt,kad maniškė blogas žmogus,bet kaip sakoma geriausi santykiai būna,kai palaikomas atstumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 15:56)
Santykiai tai geri, nesam per didelės draugės, bet jokių priekaištų  biggrin.gif  vyras sakė nedurniuot, nes dovana tikrai per didelė biggrin.gif

blink.gif O TAI KAM TADA TOKIUS DAIGTUS DOVANOTI,JEI NE patiem artimiausiems zmonems unsure.gif ...MAN TAI RANKDARBIU MALONUMAS IR YRA TAME,KAD KAZKAM TAI ATRODO ''MAZAS STEBUKLAS'' ,ir kazkas pasijunta labai laimingas ji gaves...ar tai butu siltos kojines,ar suknele ax.gif ...is savo artimuju niekada nesu paemusi ne cento uz savo darbelius...ir smagu,kad mano laisvalaikio ''pasikrapstymai'' kazkam yra labai malonus blush2.gif
Atsakyti
Nu manoji tai labai vertina ir vertintų, bet labai įpareigojančiai gali atrodyt. Dar pagalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 02, 14:23)
dekui  4u.gif  biski kitaip dariau,gal todel ir nesigavo.
mano pietinio migdymo rezultatas trys su puse medalio  blush2.gif

man irgi nesigavo kol cia merginos nepaprotino
Atsakyti
Tikli,radai norimą suknelę? Va Osinkos suknelių rinkinys (virbalais,yra ir vąšeliu) mirksiukas.gif

http://club.osinka.r...-58636?&start=0
Atsakyti
mane tai kankina liudesys verysad.gif
Salis baigiasi, o ka toliau reiks daryt? cool.gif Nu niekaip neapsisprendziu ka man nert... Zinau, tik, kad noriu vaseliu ir is storu siulu g.gif

Labai patiko nert is gabaliuku... ir dar skirtingu bigsmile.gif

gal dar kas koki modeli turit nusiziureje? Kiba reiks pradet skraistes visokias nesiot? o tai siaip iki siol nei vienos neturejau cool.gif

Del padovanojimo, tai neturiu kam ax.gif
Man jis per daug brangus gaunasi ir neturiu nei vieno artimo zmogaus, kuris juo laaabai apsidziaugtu... kitu atveju - nematau prasmes nert ir dovanot ax.gif

jei mama noretu - tada kitas reikalas... Anyta mano neturetu su juo kur eit... Jos stilius ne tas, vyro sesuo - ne tas stilius irgi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 02 lapkričio 2010 - 15:43