Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

lotuliukas.gif tai isek o mes pasakysim ar tinka ar ne g.gif fotkink ir dek foto
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 02, 15:12)
bet 8 puslapius reik pripliurpt g.gif

Nugi, tai nepliurpkim be reikalo... paleisiu tema (kad nebutu taip, kad pritruks vakare)ir viskas... tik susitariam, kad kol sita nesibaigs - i nauja nerasysit ir viskas cool.gif

Forget - zinok sunku pasakyt nematant vaizdo...
Nors as tai minimaliste, man geriau maziau, nei daugiau, tai as gal kokie nerta is tu paciu siulu gelyte sage padarysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 02 lapkričio 2010 - 14:19
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 13:55)
(na pvz. tokia kaip matre nere...ar tokia kaip ilamkos nertos wub.gif ...zodziu-''online'' biggrin.gif )


Tu kai norėsi tokios kaip mano,tai sakyk,yra ir Osinkoj ir dar angliškų schemų turiu. biggrin.gif
Aš čia tyliai ramiai tupiu,keletą eilučių ramaškės nuneriu,pasitvarkau,vėl vašelį į rankas.

aaagnex ir aš prisijungsiu prie begalinių pagyrų tau. Tu žygdarbį darai. 4u.gif Jei visi taip stengtųsi,tai nereiktų kitiems internete skersai išilgai naršyt.Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pafotkinau kaip įrodymą,kad dirbu,ne tik prie kompo sėdžiu ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 15:16)
nu kas čia tie puslapiai 8, va apsidarom po litrą kavos ir plepam
forget o kokia tavo šalio spalva?
beje sagė labai graži  wub.gif


Kanapių bigsmile.gif balintos kavos sakyčiau, panaši į originalų

QUOTE(sigridaU @ 2010 11 02, 15:16)
lotuliukas.gif tai isek o mes pasakysim ar tinka ar ne g.gif  fotkink ir dek foto


Neturiu darbe šalio lotuliukas.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 15:17)

Forget - zinok sunku pasakyt nematant vaizdo...
Nors as tai minimaliste, man geriau maziau, nei daugiau, tai as gal kokie nerta is tu paciu siulu gelyte sage padarysiu  ax.gif


Šiaip norėčiau tokios didelės žalvarinės dekoratyvinės "grafkės" bet kur ją gaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 12:29)
O darai taip kaip pirmam psl parodyta?



QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 02, 12:38)

dekui 4u.gif biski kitaip dariau,gal todel ir nesigavo.
mano pietinio migdymo rezultatas trys su puse medalio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 15:20)
Pafotkinau kaip įrodymą,kad dirbu,ne tik prie kompo sėdžiu  ax.gif

Oho kiek jau daug bigsmile.gif

pastebejau, kad tu visai kitaip pumpurelius darai... tu cia specialiai taip? g.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 15:22)
Kanapių  bigsmile.gif  balintos kavos sakyčiau, panaši į originalų
Neturiu darbe šalio  lotuliukas.gif
Šiaip norėčiau tokios didelės žalvarinės dekoratyvinės "grafkės" bet kur ją gaut  g.gif

Grafkes tokios ir man reik, tik ne i sali, o i tokia striuke, bet per 2 metus, kiek ta stiuke turiu, dar niekur nemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 15:22)
Kanapių  bigsmile.gif  balintos kavos sakyčiau, panaši į originalų
Neturiu darbe šalio  lotuliukas.gif
Šiaip norėčiau tokios didelės žalvarinės dekoratyvinės "grafkės" bet kur ją gaut  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif ..as gi sakiau-sienas d thumbup.gif zyk kaip nori,o vistiek ''meniska bohemiska pprigimtis'' islys vistiek lotuliukas.gif ..
GROPKES JAI I SALI REIK lotuliukas.gif ...O tu nebijai,kad vyrai pamate tave su saliu ir ''GROOOOPKE'' spruks nuo taves per 10 m? lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 14:25)
pastebejau, kad tu visai kitaip pumpurelius darai... tu cia specialiai taip?  g.gif 

Aha smile.gif man taip gražiau,labiau iškilę ir medalis labiau reljefinis išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 14:28)
Aha smile.gif man taip gražiau,labiau iškilę ir medalis labiau reljefinis išeina  ax.gif

o kaip tu ji darai?
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 02, 14:32)
o kaip tu ji darai?

Aš neišmegzdama per pynutės kilpą ištempiu siūlą,tada dar vieną kaip užmetimą ir taip norimą skaičių...
kažkas panašaus čia

čia kitas aprašymas

Jei neaišku,tai šauk,bandysiu nert ir fotkint cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 02 lapkričio 2010 - 14:41
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 15:14)
Apklausa, o nebus per daug marmalynės jei aš tokia sage šalį segčiau?


nežinau, bet sagė nerealiai graži wub.gif

QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 15:20)
Pafotkinau kaip įrodymą,kad dirbu,ne tik prie kompo sėdžiu  ax.gif

koks pažįstamas kupstas thumbup.gif Pati tamsius siūlus pasirinkau, tai laaabai arti taviškio vaizdelis.
Atsakyti