Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 11:42)


Taisyklingas pumpurėlių darymas

user posted image



QUOTE(Tutka @ 2010 11 02, 12:27)
Reik pagalbos  blush2.gif
nesuprantu ka darau negerai, bet man tie spurgiukai visur ploksti gaunasi ir nesipucia.

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 13:22)
kai pavarciau temas, tai tikrai nemaai yra tokiu, kur prisijunge ir pradingo...

taigi kvieciu islyst is pogrindzio ir pasirodyt...

Dar kitoj temoj surinksiu vardus ir statysiu prie gedos stulpbiggrin.gif
Kad jau tokios nedraugiskos  blush2.gif

thumbup.gif mintis...nes mes cia stengiames,plepam,kuriam wub.gif (aaagnex ir kolekcioniere group.gif ) patogias temas...PADEDAM,PAAISKINAM unsure.gif ...IR.... NIEKO doh.gif ...net vieeenos nuotraukos... cry.gif ..mes cia, kaip sakant,suriom asarom nulaistom visas medaliuku shemas..nugludinam iki ''spindesio ir tobulumo''..kartu verkiam ir dziaugiames...kartu keliam ir gulames...greitojo paaiskinimo komanda triniti.gif visada budi,kad paguostu ir padetu...nesam siluma i kiekvienos auksarankes namus...kaip sakant,darom lietuva geresne blush2.gif.. ...O KA GAUNAM blush2.gif ?!!!... cry.gif
Papildyta:
ne i tema- biggrin.gif
na tai ka gi reiskia ''tiklis''? nu netingim,paieskom mirksiukas.gif ...tarp kitko-mano suo situ vardu pavadintas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 13:48)
thumbup.gif mintis...nes mes cia stengiames,plepam,kuriam  wub.gif (aaagnex ir kolekcioniere group.gif ) patogias temas...PADEDAM,PAAISKINAM unsure.gif ...IR.... NIEKO doh.gif ...net vieeenos nuotraukos...  cry.gif ..mes cia, kaip sakant,suriom asarom nulaistom visas medaliuku shemas..nugludinam iki ''spindesio ir tobulumo''..kartu verkiam ir dziaugiames...kartu keliam ir gulames...greitojo paaiskinimo komanda  triniti.gif visada budi,kad paguostu ir padetu...nesam siluma i kiekvienos auksarankes namus...kaip sakant,darom lietuva geresne blush2.gif.. ...O KA GAUNAM blush2.gif ?!!!... cry.gif
Papildyta:
ne i tema- biggrin.gif
na tai ka gi reiskia ''tiklis''? nu netingim,paieskom mirksiukas.gif ...tarp kitko-mano suo situ vardu pavadintas lotuliukas.gif

Penktoj temoj dar duodam laiko pasitaisyt, o kai kursiu sestaja (jei ne as kursiu, tai vis tiek sita darba padarysiu), tai nuo pirmos temos vel perversiu ir pirmam psl darysim GĖDOS STULPĄ cool.gif
http://lt.wikipedia.org/wiki/Tiklis
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 13:48)
: ...O KA GAUNAM blush2.gif ?!!!... cry.gif



Medalis nuo manęs 4u.gif 4u.gif
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif patį sunkiausią išrinkau!
Atsakyti
Norėčiau ir aš prisijungti prie tos fainos idėjos,bet vis dar esu procese,kuris baisiai lėtai einasi doh.gif apie sujungimą net kalbos nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 13:56)
Norėčiau ir aš prisijungti prie tos fainos idėjos,bet vis dar esu procese,kuris baisiai lėtai einasi  doh.gif  apie sujungimą net kalbos nėra  unsure.gif

Nunertų medaljonų foto gali kelt į fotki, gi aš ten kol kas tik savųjų sukėliau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 02 lapkričio 2010 - 13:02
QUOTE(Forget @ 2010 11 02, 13:53)
Medalis nuo manęs  4u.gif  4u.gif
user posted image

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif patį sunkiausią išrinkau!

wub.gif ..

@asta-tai tu kai jungsi-pafotkink...mums laaabai prverstu tinkliuko jungimo foto ax.gif ...( doh.gif taigi nezinau kaip jungsi) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 13:48)
ne i tema- biggrin.gif
na tai ka gi reiskia ''tiklis''? nu netingim,paieskom mirksiukas.gif ...tarp kitko-mano suo situ vardu pavadintas lotuliukas.gif

Tiklis - senovės lietuvių dievas, žmonių pagalbininkas

ar atspejau?
Atsakyti
Ūkininkų turgus internete cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 13:02)
@asta-tai tu kai jungsi-pafotkink...mums laaabai prverstu tinkliuko jungimo foto ax.gif ...( doh.gif taigi nezinau kaip jungsi) doh.gif

Jungsiu kogero būtent tinkliuku,kad kuo mažiau būtų "žaidimo" be to pledui kitkas nelabai tinka ax.gif na dar matysim kaip bus ax.gif

O dėl medalių foto nežinau ar verta daryti g.gif visų pirma todėl,kad juoda spalva..(nebent saulėtą dieną bandyt) be to aš jų nemodifikuoju,naujų nieko nepridedu kolkas,tik pumpuriuką žiūriu darau truputį kitaip nei jūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 02, 14:12)
Jungsiu kogero būtent tinkliuku,kad kuo mažiau būtų "žaidimo" be to pledui kitkas nelabai tinka  ax.gif  na dar matysim kaip bus  ax.gif

O dėl medalių foto nežinau ar verta daryti  g.gif visų pirma todėl,kad juoda spalva..(nebent saulėtą dieną bandyt) be to aš jų nemodifikuoju,naujų nieko nepridedu kolkas,tik pumpuriuką žiūriu darau truputį kitaip nei jūs  g.gif

Nu cia jau tau geriau matyt mirksiukas.gif
Jei darysi - pasirodyk blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 02, 14:10)
Ūkininkų turgus internete  cool.gif

tu cia apie ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 14:17)
tu cia apie ka g.gif

apie tiklį tongue.gif Google tokias nuorodas davė -> ta-dam bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 02 lapkričio 2010 - 13:20