Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Gal kam bus idomu- as pirma is trecio bandymo doh.gif toki neriau- user posted image
Neriau 5 a pynele, sujungiau, 12 a, is kas antros 3 su uzm, tarp ziedlapiu 2 a pynute; pumpureliams pynute dariau 3 a, pumpurelis is 3 su 1 uzm. apnerta 4 a pynute tarp pumpureliu ir 2 eiles su uzm.
Tiklis neisbrokijo, kiek menu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 25, 16:51)
Gal kam bus idomu- as pirma is trecio bandymo doh.gif  toki neriau- user posted image
Neriau 5 a pynele, sujungiau, 12 a, is kas antros 3 su uzm, tarp ziedlapiu 2 a pynute; pumpureliams pynute dariau 3 a, pumpurelis is 3 su 1 uzm. apnerta 4 a pynute tarp pumpureliu ir 2 eiles su uzm.
Tiklis neisbrokijo, kiek menu... ax.gif

jo. thumbup.gif tavo sita nr.1 variacija man labai wub.gif ...graazi..tada medaliukas ne toks retas gaunasi..
ai,vat dar buvau kazkur radus toki pat,tik tie lapukai ''sukasi truputi'',lyg maluneliai..irgi grazu buvo rolleyes.gif
Papildyta:
KOLEKCIONIERE-ATAIK CIA GREIT!

klausyk,o tu TIKRAI NORI to nr.10 i savo sali? g.gif ..pamezgejau as ji biski..schema labai neryski,nedamatau as,tai ''dejau is akies'' rolleyes.gif ..pamezgiau 6 eiles,ir...-SUDAS PASKUTINIS NESIKEIKUS blink.gif ....nieks ten man nesiriecia,nieks nesibanguoja,nu bet ir VAIZDO NERA VISAI schmoll.gif ...as tai tokio blyno i sali nedeciau..nebent tik kelis motyvus is jo paimciau,ir panaudociau kitur blush2.gif ...jei tikrai nori-as tau ''PO BLATU'' pasakysiu kaip dariau iki 6 eiles,kad nesitrauktu ir nesibanguotu biggrin.gif ...o ir pamezget dar galiu kelias eiles(SUKANDUS DANTIS,NES JIS MAN doh.gif schmoll.gif ) mirksiukas.gif
Papildyta:
mamka kaip sekas/jau geriau ar vistiek ''ieskai s..j smegenu''? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 25 spalio 2010 - 16:10
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 14:38)
As salio nepabaigus sunui kempiniuko kepure mezgu... Liko tik pamusala  numegzt ir bus baigta... Tikiuosi siandien pabaigt ir rytoj test su saliu...

Nu taip vakar vaikas gailiai ziurejo, kai sakiau - siandien ne - nebent rytoj... tai dar viena diena pavest negalejau  doh.gif

Prasom smulkiau apie ta pamusala, nes as jau turiu vaikui numezgus kepiniuka-kepure, bet ji man per reta, nes tokio laisvo mezgimo dariau, tai taip ir guli nenesiojama sad.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 15:26)
mamka kaip sekas/jau geriau ar vistiek ''ieskai s..j smegenu''? biggrin.gif

neieskau jau smile.gif))))))))))))))))))))))))))))))) Siuvu viengubu siulu ir visai liuks gaunasi. tik va iskilo klausimas, tu kai siuvai tai pirmiau susiuvaidideliu, o po to ta smazas gelytes jau pacioje pabaigoje prisiuvai ant virsaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 25 spalio 2010 - 16:38
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 17:36)
Prasom smulkiau apie ta pamusala, nes as jau turiu vaikui numezgus kepiniuka-kepure, bet ji man per reta, nes tokio laisvo mezgimo dariau, tai taip ir guli nenesiojama sad.gif

As tai darau taip...
Numezgu kokiom 4 akim mazesne dar viena kepure, o poto isiusiu i vidu...

Kai bus baigta - galesiu parodyt ax.gif
Atsakyti
bielra, nu bet kaip gražu, o ta ramaškė tai taip vietoj wub.gif sužavėta
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 15:53)
As tai darau taip...
Numezgu kokiom 4 akim mazesne dar viena kepure, o poto isiusiu i vidu...

Kai bus baigta - galesiu parodyt  ax.gif


Niu lauksiu labai foto.
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 25, 15:54)
bielra, nu bet kaip gražu, o ta ramaškė tai taip vietoj wub.gif sužavėta

ir as ta pati pagalvojau, kad ji labai tinkamoje vietoje. idomu taip gavosi ar spiceliai taike.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 17:36)
Prasom smulkiau apie ta pamusala, nes as jau turiu vaikui numezgus kepiniuka-kepure, bet ji man per reta, nes tokio laisvo mezgimo dariau, tai taip ir guli nenesiojama sad.gif
neieskau jau smile.gif))))))))))))))))))))))))))))))) Siuvu viengubu siulu ir visai liuks gaunasi. tik va iskilo klausimas, tu kai siuvai tai pirmiau susiuvaidideliu, o po to ta smazas gelytes jau pacioje pabaigoje prisiuvai ant virsaus?

drinks_cheers.gif .ant virsaus mirksiukas.gif pirma dideles.tada kamsai skyles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 16:26)
jo. thumbup.gif tavo sita nr.1 variacija man labai wub.gif ...graazi..tada medaliukas ne toks retas gaunasi..
ai,vat dar buvau kazkur radus toki pat,tik tie lapukai ''sukasi truputi'',lyg maluneliai..irgi grazu buvo rolleyes.gif
Papildyta:
KOLEKCIONIERE-ATAIK CIA GREIT!


buvau darželyje susirinkime , parėjau

noriu aš to gyvates cry.gif nu bet poniala kad reik nebenorėt, vadinasi ardau ką pradėjau
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 18:06)
buvau darželyje susirinkime , parėjau

noriu aš to gyvates  cry.gif nu bet poniala kad reik nebenorėt, vadinasi ardau ką pradėjau

nju neverk... verysad.gif as tau kita sugalvosiu..panasu..ar gerai? ax.gif ..pazadu biggrin.gif ..nori? smile.gif..grazu grazuuu friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 25 spalio 2010 - 17:24
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 17:21)
nju neverk... verysad.gif as tau kita sugalvosiu..panasu..ar gerai? ax.gif ..pazadu biggrin.gif ..nori? smile.gif..grazu grazuuu friends.gif

laukiu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif tadum pažadu nežliumbt
Atsakyti
Demonstruoju modifikuota pirma medaliuka ir tuo paciu siuliukus antram dubliui biggrin.gif ;naturoj spalva sodresne. As kaip visada tarp slyvu ir buroku ax.gif user posted image

Ir dabar jau tikrai lendu i pogrindi doh.gif ;nerti, nerti ir dar karta nerti! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 25 spalio 2010 - 17:55
QUOTE(gerve @ 2010 10 25, 18:53)
Demonstruoju modifikuota pirma medaliuka ir tuo paciu siuliukus antram dubliui biggrin.gif ;naturoj spalva sodresne. As kaip visada tarp slyvu ir buroku  ax.gif user posted image

Ir dabar jau tikrai lendu i pogrindi  doh.gif ;nerti, nerti ir dar karta nerti! biggrin.gif

na atrodo wub.gif ''skaniai'' essen.gif ..ir neriasi tikriausiai gerai.. ax.gif ech...reik man greiciau siulus pirkt,nes viisai suibalamutinau doh.gif ..o kai jau turesiu siulus-NEBEBUS KUR SLINKTIS-BUS GERAS TOKS KOKS BUS lotuliukas.gif
Atsakyti