Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(matre @ 2010 11 02, 09:41)
Labas rytas,

aaagnex, tu šaunuolė. O man šis savaitgalis buv tinginiavimas nuo nėrimo.Rezultatas -1medalis,ir antras pradėtas. ax.gif

Tikli, ar padovanojai savąjį? Kaip reakcija brolienės,ar patiko?

PADOVANOJAU blush2.gif ..tik vat reakcijos pati savom akim nemaciau biggrin.gif -prasilenkem mes...jinai buvo isvykus i zemaitija ''kapeliu aplankyt'',o ir mes tik keliom val. i panevezi teuzlekem... unsure.gif .vaikai,kaip visada doh.gif ''ant svenciu'' apsirgo doh.gif ...taigi tik telefonu ''isklausiau '' reakcija biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 08:26)


KOLEKCIONIERE-rasei,kad ''salis vistiek nebus graziausias''- blink.gif O KAS GI CIA PASKELBE GRAZIAUSIO SALIO RINKIMUS blink.gif ...AS MANIAU,KAD MES TIESIOG neriam ji,o ne varzomes kieno grazesnis smile.gif ...visai nesvarbu,kad koks medaliukas bus kreivas,ar netaisyklingas,nelabai pavykes-SALIO ''SILTUMUI IR MIELUMUI'' TAI NETURES JOKIOS REIKSMES schmoll.gif ...net ir neidealiai grazus  JIS bus pats mieliausias pasaulyje wub.gif ..todel kad nertas SU DIDELE MEILE,ir noru blush2.gif ...o tai daro daigtus ''siltus ir su cinkeliu'' mirksiukas.gif ...


o aš žinok dėl to, kad jis nebus idealus visai nepergyvenu biggrin.gif gal tik rašant taip atrodo
QUOTE(matre @ 2010 11 02, 08:41)
Labas rytas,

aaagnex, tu šaunuolė. O man šis savaitgalis buv tinginiavimas nuo nėrimo.Rezultatas -1medalis,ir antras pradėtas. ax.gif

Tikli, ar padovanojai savąjį? Kaip reakcija brolienės,ar patiko?

nu jo, čia man jau būna didelis darbymetis tiek nunert, o tinginiavimas tai kai vašelio rankose nelaikau biggrin.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 08:50)
taigi tik telefonu ''isklausiau '' reakcija biggrin.gif ...

ir?
Atsakyti
Nu dabar taip:

Perziurejau senas temas. ir zinokit nieko naujo ten neradau... blush2.gif

Gal galit parasyt dar karta kas iskokiu siulu neret ir kiek sunaudojot? As surinkau tiek info... gal kas papildysit?

Asta30a - siulai 80 proc akrilo ir 20 proc vilnos, 100g-280m nere dvigubu siulu 6nr. vaseliu. Sunere 1.7kg...
Tiklis - ANGORA ram. 100 gr-500m. sunaudojo 850 gr...vašelio Nr .3
Bielra - Vernito pusvilnė ( 100 g / 267 m) 3,5 Nr vąšelis.. Sunere apie 1kg
forget - Vernito pusvilnės 750gr. Vaselis nr. 2,5
sigridaU - 1200g
pikkolo - apie sita sali kazkaip info praziopsojau 4u.gif

Kieno sali dar pamirsau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 02 lapkričio 2010 - 09:17
kolekcioniere -reakcija- yahoo.gif mega_shok.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

o dabar greit visos ciupkit po gabaliuka blush2.gif ..vakar savo seimyna lepinau mirksiukas.gif
user posted image

aisku,neidealus,bet NIAM wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 10:20)
kolekcioniere -reakcija- yahoo.gif  mega_shok.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

o dabar greit visos ciupkit po gabaliuka blush2.gif ..vakar savo seimyna lepinau mirksiukas.gif



Kaip tik pasidariau kavos, mmm kaip tiks man prie kavos. Niekad nebandžiau tokio kept, kiba reiktų pamėgint. smile.gif
Atsakyti
as irgi galiu pasigirti ax.gif padovanojau ji tetai gimtadieniui,bet is jos jau konfiskavo lotuliukas.gif tik per ziema panesioti lotuliukas.gif nes labai siltas ir smagus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 02, 10:27)
Kaip tik pasidariau kavos, mmm kaip tiks man prie kavos. Niekad nebandžiau tokio kept, kiba reiktų pamėgint. smile.gif

mirksiukas.gif pabandyk-tikrai labai lengva..o recepta susirask super mamoj-''PAGAL CYPCIUKA'' blush2.gif ..labai geras ir tikrai pavyks mirksiukas.gif ...
SIGRIDAU-del ''konfiskavimo'' lotuliukas.gif .. vat ir mano broliene sako-''kazi kaip reiks ji apsaugot nuo mergu konfiskavimo'' g.gif .. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 02, 10:15)
Kieno sali dar pamirsau?

nu mane pamirsai verysad.gif
Daske merino vilna 1200 kg neriau 3,5 vaseliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 11 02, 11:01)
nu mane pamirsai verysad.gif
Daske merino vilna 1200 kg neriau 3,5 vaseliu mirksiukas.gif

Varge, varge - labai asiprasau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, na trumpam buvau atitrukusi nuo sio grozio smile.gif dabar vel kimbu bet ir vel kaip visada uzstrigau nesuprantu 3 medaliono schemutes ka reiskia tos ilgos rodykles?nes ten ties 5 eile baigiasi ir nera nei 6,7,8 ir vel iskarto 9 ir ilgos rodykles? gal galite padeti?ir dar 8 medaliono vidurys ar turi buti issiputes i virsu? labai didelis dekui 4u.gif blush2.gif nepykit kad tokia neveksla cia prie jusu prisijunge bet labai jau man grazu cia pas jus smile.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 02, 11:20)
Sveikutes visos, na trumpam buvau atitrukusi nuo sio grozio smile.gif dabar vel kimbu bet ir vel kaip visada uzstrigau nesuprantu 3 medaliono schemutes ka reiskia tos ilgos rodykles?nes ten ties 5 eile baigiasi ir nera nei 6,7,8 ir vel iskarto 9 ir ilgos rodykles? gal galite padeti?ir dar 8 medaliono vidurys ar turi buti issiputes i virsu? labai didelis dekui 4u.gif  blush2.gif nepykit kad tokia neveksla cia prie jusu prisijunge bet labai jau man grazu cia pas jus smile.gif  4u.gif  4u.gif  blush2.gif

mirksiukas.gif viskas tvarkoj,niekas negime mokedamas...o ir paklausti to ko nezinai-ne visi isdrysta rolleyes.gif ..kiti tiesiog bijo pasirodyti kvaili ir tyliai ''pjauna gryba vieni'' lotuliukas.gif ...o vat del medaliuku-NR3 YRA BARONKINIS...tie dinge skaiciai-tiesiog tas ''dingusiais'' eiles neri taip,kaip paskutine pazymeta eile mirksiukas.gif .
nr8-neturi but iskiles..jei riecia-tiesiog truputi pridek akiu ten kur ''traukia''(arba stulpeliu daugiau isnerk) mirksiukas.gif

ilgos rodykles reiskia ''ta baronka''-uzlenki ir sujungi toki zieda..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 lapkričio 2010 - 10:51
Sveikos, oho koks darbas padarytas wub.gif nuotraukos sudėtos, schemos sukeltos, pagarba wub.gif
Atsakyti