Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 01, 11:58)
geriau iš karto daryk fotki.com, o čia sudėt tik keliasi foto, nes tiesog i pirma posta nesudesi visu foto kuriu reik siam saliui,o fotki galima po foto ir aprasyma det, bet tam dalykui padaryt visgi reik įdėt nemažai darbo

rytoj is pat ryto uzsiimsiu, kai liksim tik su mazaja...

kai visa seimyna namuose, tai nelabai yra laiko, net pazvelgt i kompa 4u.gif

Del fotki.com, tai as sukursiu ir tikiuosi, kad jus nepatingesit irgi sukelt savo medaljonu foto ax.gif

Butu daug lengviau ir nereiktu 100 kartu kartotis... ax.gif
Atsakyti
sveikos biggrin.gif
ti ką mane jau iš palatos išmetėt? g.gif ot tik nepasirodyk ir jau apie blogiausią galvoja unsure.gif ja nevynovataja.....vyras mane reisan išvežė galvos pravėdyt nes ant savo šalio labai užpykus esu. nebaigtas jis dar gyvatė, dabar jau šviežesne galvele sugalvosiu kaip gražiai man ten jungt, bet pirmiau reik varyt vaikus iš visų pakampių susirinkt biggrin.gif
i vistiek šalis man jau taip greitai nepasidarys-išmylėtas von vienąkart lieka nebereikalingas. pabaigsiu tik dėl pabaigimo o kur aš jį dėsiu nežinau unsure.gif
Atsakyti
dvynuke85 kokie cia siuliukai? as vis dar neapsisprendziu kokius pirkt smile.gif)))
Atsakyti
Ziurekit - sukuriau fotki.com...

Ar patogu jums butu naudotis, jeigu toks isdestymas panasiai butu?
http://public.fotki.com/medaljonas/

Kol kas sukuriau tik pavadinimus, nes pamasciau, kad jeigu man atrodo patogiai, tai dar nereiskia, kad ir kitoms bus patogu ax.gif

Jeigu taip tinka - rytoj sukelsiu tai ka as galiu sukelt, o toliau prasysiu kitu pagalbos ax.gif


Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 01, 22:55)
Ziurekit - sukuriau fotki.com...

Ar patogu jums butu naudotis, jeigu toks isdestymas panasiai butu?
http://public.fotki.com/medaljonas/

Kol kas sukuriau tik pavadinimus, nes pamasciau, kad jeigu man atrodo patogiai, tai dar nereiskia, kad ir kitoms bus patogu  ax.gif

Jeigu taip tinka - rytoj sukelsiu tai ka as galiu sukelt, o toliau prasysiu kitu pagalbos  ax.gif


super fantastika, ziauriai patogu, sistema labai aiski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif belieka uzpildyti viska bigsmile.gif tikrai tikiuos senbuves nepatinges ir tau pades, kai as jau dlaipavarysiu irgi pazadu ikelti 4u.gif

neriau be sistemos, dabar pradedu jau su sistema, pradejau step by step nuo pirmo lotuliukas.gif ale antras tos ramaskes nu kaip ilgai trunka, siaubekas kaskoks cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 01, 22:55)
Ziurekit - sukuriau fotki.com...

Ar patogu jums butu naudotis, jeigu toks isdestymas panasiai butu?
http://public.fotki.com/medaljonas/

Kol kas sukuriau tik pavadinimus, nes pamasciau, kad jeigu man atrodo patogiai, tai dar nereiskia, kad ir kitoms bus patogu  ax.gif

Jeigu taip tinka - rytoj sukelsiu tai ka as galiu sukelt, o toliau prasysiu kitu pagalbos  ax.gif

kažkaip nevisai gerai g.gif matai medaljona nr 11, tada reik eit i atskira albuma ieskot foto, gal geriau pirma foto tada schema
Atsakyti
visu pirma-LAAABAS RYTAS cool.gif !kodel cia taip taip tuscia? g.gif mergyt g.gif s-TINGINIAUJAM?! blink.gif ....
AAAGNEX-na saunuole wub.gif ...jei pasiekciau-ISBUCIUOCIAU blush-anim-cl.gif ..LABAI PUIKI MINTIS thumbup.gif ..iskart ikeliu tai ,kas tau gali buti naudinga mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
o cia mano modifikuotas
user posted image
Atsakyti
o ko dar tau reiketu-tu tiesiog parasyk-sukelsiu cia,o jau tu sustatysi i vietas mirksiukas.gif mirksiukas.gif ...

na o dabar taip- MESKUTE bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif -JEZZUS MARIJA-atsiradai... blink.gif .us jau buvau laaabai pasigedus blush2.gif blush2.gif ...nervavausi,O JINAI SAU RAMI GASTROLIUOJA PO PASAULI doh.gif

OKEY- blush2.gif na saunuole,kad issiaiskinai viska mirksiukas.gif ...labai laukiu kai foto blush2.gif

KOLEKCIONIERE-rasei,kad ''salis vistiek nebus graziausias''- blink.gif O KAS GI CIA PASKELBE GRAZIAUSIO SALIO RINKIMUS blink.gif ...AS MANIAU,KAD MES TIESIOG neriam ji,o ne varzomes kieno grazesnis smile.gif ...visai nesvarbu,kad koks medaliukas bus kreivas,ar netaisyklingas,nelabai pavykes-SALIO ''SILTUMUI IR MIELUMUI'' TAI NETURES JOKIOS REIKSMES schmoll.gif ...net ir neidealiai grazus JIS bus pats mieliausias pasaulyje wub.gif ..todel kad nertas SU DIDELE MEILE,ir noru blush2.gif ...o tai daro daigtus ''siltus ir su cinkeliu'' mirksiukas.gif ...

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 09:10)
visu pirma-LAAABAS RYTAS cool.gif !kodel cia taip taip tuscia? g.gif mergyt g.gif s-TINGINIAUJAM?! blink.gif ....
AAAGNEX-na saunuole wub.gif ...jei pasiekciau-ISBUCIUOCIAU blush-anim-cl.gif ..LABAI PUIKI MINTIS thumbup.gif ..iskart ikeliu tai ,kas tau gali buti naudinga mirksiukas.gif
user posted image

o tu sito gal didesne foto turi? Nes man paspaudus nepasididina, o toks gal mazokas? Ikelciau i fotki.com is karto...

Beje, duosiu visus prisijungimo duomenis siek tiek veliau - butu geriau, kad savo modifikuotus medaljonus sukeltumet pacios... Ar gerai?
Atsakyti
OK mirksiukas.gif . o foto neturiu schmoll.gif didesnes unsure.gif ...na siaip gi viskas ten aisku mirksiukas.gif ..nebutina pasididint labai...tu surasyk ko nori dar ir ko neturi.. mirksiukas.gif surinksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 02, 09:32)
OK mirksiukas.gif . o foto neturiu schmoll.gif  didesnes unsure.gif ...na siaip gi viskas ten aisku mirksiukas.gif ..nebutina pasididint labai...tu surasyk ko nori dar ir ko  neturi.. mirksiukas.gif surinksim mirksiukas.gif

Tuoj surasysiu... baigiu tik temas perziuret, gal dar rasiu kazka naudingo...

Atsakyti
Labas rytas,

aaagnex, tu šaunuolė. O man šis savaitgalis buv tinginiavimas nuo nėrimo.Rezultatas -1medalis,ir antras pradėtas. ax.gif

Tikli, ar padovanojai savąjį? Kaip reakcija brolienės,ar patiko?
Atsakyti