Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

drinks_cheers.gif tik reglanas
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 30, 10:36)
Jaaazau moterie, tai tu nuo 4ių ryto neri?  laugh.gif  laugh.gif manyč būsi didžiausia ligonė palatoj.


labas rytas mergelkos, siandien jusu negazdinsiu prabudus aisku anksciau, bet ai negasdinau jusu ankstyvais postais lotuliukas.gif ale kad ligonis esu tai jo, as vakar gi nuo nepamenu is kurios is jusu blush2.gif nusiziurejau ir visa kelia i alytu ir is jo neriau lotuliukas.gif ne kazi ka tik du medalcikus (ale ir kelias ten pas mus netolimas is tikro) padariau, bet be jokiu schemu, is galvos, ir visai neblogi jie ten man gavosi, o kelias isvis kaip neprailgo thumbup.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 30, 19:00)
tas ir yra, kad apie situos - tai tik pirmoj temoj uzsiminta... kas dabar naujai prisijungia, tai netikiu, kad nuo pirmos visas temas skaitys ax.gif

Nu, nepravers, tai nepravers irnesakyk.gif


oi pravers pravers, tu vis ka randi ir metyk tas nuorodas, nes is tikro visu temu nu juk nepervarysi ax.gif

o ir siaip is tikro as cia naujoke bet noreciau pasiulymu pavaryt del pirmo posto blush2.gif kaskaip but gerai daugiau nuorodu i prima sukelti, ir siaip reliai ten tik schemos o labai truksta paciu medaliu foto,kartais schema neaiski bet is foto buna galima iziureti , paskui pazvydziui tikles aiskino kaip nerti su fotkem viena ar kita medali tai irgi gerai but jau pirmam poste tas nuorodas duoti ...nu vienzo nebarkit bet kaip naujoke tokiu dalyku pasigedau ziauriai blush2.gif

nu va pasikalbejau varau nerti, kol visi miega, paskui balandzius gaminti reiks, pyraga kepti, nes po piet mamka su chebra parleks is uz juru mariu, visus paserti turesiu, pabendrauti, tai sutrukdys man "sirgti" cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 31 spalio 2010 - 05:33
QUOTE(okkey @ 2010 10 30, 06:29)
tiklis beje kai psirodysi duok zinot kaip tu ten graziai ta modifikuota gelyte pabaigei, ta krasciuka padarei  g.gif  g.gif ir tiap bandau ir kitaip kaskaip nesigauna man  doh.gif palieku sita reikala nuosali, nes kaip tik ir matkiukas i pabaiga , jamu kita koki  cool.gif


nebe paisyk mano sito posto, jau atradau kaip tai padaryti nail.gif nail.gif vso dabar jau galiu visokias ramaskes nerti assa.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nepriplepekit iki antradienio ryto visos temos ir leiskit si karta man nauja tema atidaryt... Turiu kai kuriu sumanymu, kad pirmas psl butu informatyvesnis ax.gif

Ar gerai?

Bet jeigu tema baigsis siandien ar rytoj - negalesiu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 31, 08:28)
Sveikos 4u.gif
Nepriplepekit iki antradienio ryto visos temos ir leiskit si karta man nauja tema atidaryt... Turiu kai kuriu sumanymu, kad pirmas psl butu informatyvesnis  ax.gif

Ar gerai?

Bet jeigu tema baigsis siandien ar rytoj - negalesiu blush2.gif

tiek daug neplepėsim, gi tiklio nėra biggrin.gif
Atsakyti
prakračiau savo siūlų atsargas ir radau dar vieną kamuoliuką yahoo.gif
nu bet siūlų turiu blink.gif , uždraudžiu sau artimiausius 6 mėn eit į siūlų pardes
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 31, 08:28)
Sveikos 4u.gif
Nepriplepekit iki antradienio ryto visos temos ir leiskit si karta man nauja tema atidaryt... Turiu kai kuriu sumanymu, kad pirmas psl butu informatyvesnis  ax.gif

Ar gerai?

Bet jeigu tema baigsis siandien ar rytoj - negalesiu blush2.gif


jokiu problemeliu - be Tiklio visos tik mezga.... mezga... ax.gif tik Tiklio sielos ziezirbele cia visas ant bazaro uzveda wub.gif
Atsakyti
as vis dar tyliai sergu biggrin.gif ir vel pasibaige siulai doh.gif turiu kiek daugiau nei puse.
rodau ruosinius 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ziurekit - noreciau, kad pamastytumem de naujos temos...

As galvoju taip...

1. Pirmam psl sudet visas schemas, kokias tik mes naudojom, atskirt pagrindines, prie kiekvienos schemos idet paveiksliuka kaip turi medaljonas atrodyt...

Cia man reikia senbuviu pagalbos:
Tikli ir kitos merginos, kurios modifikavot kazkokius medaljonus - gal galetumet atsiust man foto arba nuoroda, noreciau prie medaljono idet ne tik jo foto, bet ir tai - kaip ji galima butu modifikuot...

Tikiuosi jus nieko pries, jeigu as panaudociau kazkurios medaljono foto pirmam psl?

2. Sukelt visu musu nunertu saliu foto su aprasymu - kokie siulai, kiek sunerta ir pan...

Mastau gal sukurt tarkim www.public.fotki.com ar kazkur albuma bendra tik sio salio foto? gal tada butu didesne tikimybe, kad laikui begant foto nepradings g.gif
Ir tos, kurios veliau prisijungtu - viska ten galetu susirast... ax.gif

Ka manot? unsure.gif


Mastau perrinkt visa naudinga informacija is temu ir suklasifikavus sudet i pirma psl... tada kita tema atidarant liktu tik naudinga info is vienos temos dadet... ax.gif

Dar mastau, kad gal naudinga del viso pikto sudet nuorodas i visas pries tai prirasytas temas... wub.gif

Gal dar kokiu minciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 31, 21:47)
Ziurekit - noreciau, kad pamastytumem de naujos temos...

As galvoju taip...

1. Pirmam psl sudet visas schemas, kokias tik mes naudojom, atskirt pagrindines, prie kiekvienos schemos idet paveiksliuka kaip turi medaljonas atrodyt...

Cia man reikia senbuviu pagalbos:
Tikli ir kitos merginos, kurios modifikavot kazkokius medaljonus - gal galetumet atsiust man foto arba nuoroda, noreciau prie medaljono idet ne tik jo foto, bet ir tai - kaip ji galima butu modifikuot...

Tikiuosi jus nieko pries, jeigu as panaudociau kazkurios medaljono foto pirmam psl?

2. Sukelt visu musu nunertu saliu foto su aprasymu - kokie siulai, kiek sunerta ir pan...

Mastau gal sukurt tarkim www.public.fotki.com ar kazkur albuma bendra tik sio salio foto? gal tada butu didesne tikimybe, kad laikui begant foto nepradings g.gif
Ir tos, kurios veliau prisijungtu - viska ten galetu susirast...  ax.gif

Ka manot? unsure.gif
Mastau perrinkt visa naudinga informacija is  temu ir suklasifikavus sudet i pirma psl... tada kita tema atidarant liktu tik naudinga info is vienos temos dadet... ax.gif

Dar mastau, kad gal naudinga del viso pikto sudet nuorodas i visas pries tai prirasytas temas... wub.gif

Gal dar kokiu minciu? g.gif


brangioji cia butu totalus lobis, darbelio ziauriai daug, bet jei tikrai gali kaska panasaus padaryti butum aukselis wub.gif wub.gif wub.gif

o daugiau vsio tyliu tyliu,. neriu neriu, tema sita taupau, jokiu bereikalingu postu lotuliukas.gif kai bus nauji namuciai va tada jau klausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=aaagnex,2010 10 31, 22:47]
Ziurekit - noreciau, kad pamastytumem de naujos temos...

As galvoju taip...


būtų fantastiška, nes pati planuoju pradėti šį šalį, tai galvoju, reiks skaityti visas temas, tu labai palengvintum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 31, 21:47)
Ziurekit - noreciau, kad pamastytumem de naujos temos...

As galvoju taip...

1. Pirmam psl sudet visas schemas, kokias tik mes naudojom, atskirt pagrindines, prie kiekvienos schemos idet paveiksliuka kaip turi medaljonas atrodyt...

Cia man reikia senbuviu pagalbos:
Tikli ir kitos merginos, kurios modifikavot kazkokius medaljonus - gal galetumet atsiust man foto arba nuoroda, noreciau prie medaljono idet ne tik jo foto, bet ir tai - kaip ji galima butu modifikuot...

Tikiuosi jus nieko pries, jeigu as panaudociau kazkurios medaljono foto pirmam psl?

2. Sukelt visu musu nunertu saliu foto su aprasymu - kokie siulai, kiek sunerta ir pan...

Mastau gal sukurt tarkim www.public.fotki.com ar kazkur albuma bendra tik sio salio foto? gal tada butu didesne tikimybe, kad laikui begant foto nepradings g.gif
Ir tos, kurios veliau prisijungtu - viska ten galetu susirast...  ax.gif

Ka manot? unsure.gif
Mastau perrinkt visa naudinga informacija is  temu ir suklasifikavus sudet i pirma psl... tada kita tema atidarant liktu tik naudinga info is vienos temos dadet... ax.gif

Dar mastau, kad gal naudinga del viso pikto sudet nuorodas i visas pries tai prirasytas temas... wub.gif

Gal dar kokiu minciu? g.gif

geriau iš karto daryk fotki.com, o čia sudėt tik keliasi foto, nes tiesog i pirma posta nesudesi visu foto kuriu reik siam saliui,o fotki galima po foto ir aprasyma det, bet tam dalykui padaryt visgi reik įdėt nemažai darbo
Atsakyti