Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

o kodėl taip manai g.gif
Atsakyti
vertinu realiai, pagal kitų nertus šalius, bet dėl to aš nepergyvenu, aš vistiek esu faina biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 30, 19:51)
deja nebus jau toks gražus kaip kitų

Na jau smile.gif kogero akis prie savo darbo priprato,už tai taip kritiškai žiūri smile.gif Paslėpk tu jį kokiai savaitei,tai po to atsižiūrėt negalėsi smile.gif O dar kai čia visos pagirs,tai net pamirši ką apie jį negero galvojai smile.gif



O aš tingiu nert cool.gif guliu lovoj,per tv kanalus varinėju...nieko gero nerodo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 30, 20:18)
pati baranka nesigavo, nesukabinau, susnervinau ir isardziau

o kodel bus sunku sudeliot?  g.gif
siulai labai lengvi, vaselis Nr 1

As rastu kazkaip labai neaiskiai kalbu biggrin.gif Jau ne pirma karta pati pastebiu doh.gif

Sunku bus sudeliot, kad neissiskirtu - nes kol kas tas ruzavas, tai kaip balta varna buryj juodu... cool.gif Cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 30, 20:48)
As rastu kazkaip labai neaiskiai kalbu  biggrin.gif Jau ne pirma karta pati pastebiu doh.gif

Sunku bus sudeliot, kad neissiskirtu - nes kol kas tas ruzavas, tai kaip balta varna buryj juodu... cool.gif  Cia tik mano nuomone 4u.gif

aš tai norėčiau, kad tik jis vienas toks ir liktų,tą vienintelė varna, kuri atkreiptų visų dėmesį, kodėl jis čia toks vienišas, bet manau neišdegs dėl siūlų stokos
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 30, 21:48)
kad neissiskirtu - nes kol kas tas ruzavas, tai kaip balta varna buryj juodu... cool.gif  C

čia kaip mano margas blynas biggrin.gif
marginu oi,kaip marginu
bet per tuos šokius cik vienų medalionų numezgiau 2.gif



EDITAMAŽOJI,kaip tau einasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 30 spalio 2010 - 21:30
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 30, 21:29)
EDITAMAŽOJI,kaip tau einasi ax.gif



Oi net nustėrau, kad mane kažkas prisiminė ax.gif mirksiukas.gif Galiu temukę pateršti?

user posted image

Kadangi siūlai netiko skraistei, tai pradėjau suknutę dukrai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 30 spalio 2010 - 21:53
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 30, 21:44)
Oi net nustėrau, kad mane kažkas prisiminė  ax.gif  mirksiukas.gif Galiu temukę pateršti?

Kadangi siūlai netiko skraistei, tai pradėjau suknutę dukrai


na istiesta ji neturi to vaizdelio... bet isivaizduoju, kaip ji puikiai atrodys ant modeliuko bigsmile.gif tos rozytes padalkose wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 30, 21:56)
na istiesta ji neturi to vaizdelio... bet isivaizduoju, kaip ji puikiai atrodys ant modeliuko  bigsmile.gif  tos rozytes padalkose  wub.gif


Rožukės padalkose, padalkos šiek tiek pūstos. Ant rankogalių irgi dėsiu rožytes, apykaklė irgi bus iš jų. Bendram vaizde tai neturėtų būti kasdienė suknutė, planuoju, kad dukra turės gražią suknutę ateinantiems šventiniams vakarams. Dabar dar tik yra priekis iki pažastų, kaip tik reikia rankovių išėmimą daryti ir neapsisprendžiu ar reglanas ar paprastas išėmimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 30, 22:01)
Rožukės padalkose, padalkos šiek tiek pūstos. Ant rankogalių irgi dėsiu rožytes, apykaklė irgi bus iš jų. Bendram vaizde tai neturėtų būti kasdienė suknutė, planuoju, kad dukra turės gražią suknutę ateinantiems šventiniams vakarams. Dabar dar tik yra priekis iki pažastų, kaip tik reikia rankovių išėmimą daryti ir neapsisprendžiu ar reglanas ar paprastas išėmimas g.gif


man tai reglanas vaikams graziau atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 30, 22:04)
man tai reglanas vaikams graziau atrodo  ax.gif


Ačiū, varau reglaną daryt. Bendru vaizdu pasidalinsiu, nes pabaigusi šitą suknutę jau atgulsiu tikrai pas Jus. po 15 d (po algos) pirksiu siūlus ir knibinėsiu šalį.
Atsakyti