Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 29, 18:32)
Ane  biggrin.gif
turi likt virsuje  mirksiukas.gif


dekui dekui group.gif
Atsakyti
aagnex, man tai viskas labai gražu, ypač spalva 4u.gif labai norėsiu ant modelio pamatyt.


Miargos, man reik naujos palatos g.gif ta prasme naujo susirgimo biggrin.gif nes taip kartu mezgant labai stimulas atsiranda, negali numest nebaigto, nes gėda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 29, 20:38)
aagnex, man tai viskas labai gražu, ypač spalva  4u.gif  labai norėsiu ant modelio pamatyt.
Miargos, man reik naujos palatos  g.gif  ta prasme naujo susirgimo biggrin.gif  nes taip kartu mezgant labai stimulas atsiranda, negali numest nebaigto, nes gėda  biggrin.gif

tai tu dar viena sali nerk..kam nors dovanu kaledom lotuliukas.gif ...ir kartu dar pasirgsim visos mirksiukas.gif ...
rolleyes.gif o vat as ryt anksti ''isvezu savo ismyleta sali''pas naujaja seimininke unsure.gif ..tikiuos patiks unsure.gif ...siandien dar atsisveikinsiu,atsibuciuosiu 2.gif...ir vsio...reiks skuubiai organizuotis siulus kitam verysad.gif ...laikykit kumscius ,kad patiktu mirksiukas.gif ..

p.s. wub.gif nesipykit be manes,ir padekit viena kitai mirksiukas.gif ..
pioneers.gif aagnex,kai grysiu,kad butu pabaigtas grozis mirksiukas.gif ..ir aplamai mergytes-netinginiaukit labai tongue.gif ...( topsecret.gif na gal maziuka biskutuka mirksiukas.gif )...grysiu ''i rysi''sekmadieni mirksiukas.gif ...
Atsakyti
halo hallo, biski uzsineriau siandien, paziurejaui valandzikes ir apakau blink.gif jei ne vaselis jau vos ne valanda parpciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu bet kalba ne apie tai, cia apie tai jei baciliniuviaduokliu dar vis uzklystui tema, taigis - pradejau ta medalcika kur foto pirmam puslapy kaip gelyte geltonai-bordo ir va spabdau, nes jus man tundrai paaiskinkit, kai jau prasideda pynuciu eile, tai sekanti virs jos eile visa nuseta "zmogeliukais isskestom kojom" - kas cia per daiktas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 29, 22:54)
halo hallo, biski uzsineriau siandien, paziurejaui valandzikes ir apakau  blink.gif jei ne vaselis jau vos ne valanda parpciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu bet kalba ne apie tai, cia apie tai jei baciliniuviaduokliu dar vis uzklystui tema, taigis -  pradejau ta medalcika kur foto pirmam puslapy kaip gelyte geltonai-bordo ir va spabdau, nes jus man tundrai paaiskinkit, kai jau prasideda pynuciu eile, tai sekanti virs jos eile visa nuseta "zmogeliukais isskestom kojom" - kas cia per daiktas  g.gif  g.gif

lotuliukas.gif cia man atrodo tiesiog zymi zema stulpeli mirksiukas.gif ..nesigilink labai..tiesiog nerk arba zemais,arba su uzmetimu..as neriau su uzmetimu ir tik 4 eiliu uzteko mirksiukas.gif ...kazkur pradzioj ikeliau foto savo gerberos blush2.gif .paziurek-ten viskas gana aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 29, 22:04)
lotuliukas.gif cia man atrodo tiesiog zymi zema stulpeli mirksiukas.gif ..nesigilink labai..tiesiog nerk arba zemais,arba su uzmetimu..as neriau su uzmetimu ir tik 4 eiliu uzteko mirksiukas.gif ...kazkur pradzioj ikeliau foto savo gerberos blush2.gif .paziurek-ten viskas gana aisku mirksiukas.gif


aha tavo buvo nuziurejusi, dar pasitiklinau, vsio nesuku galvos ir pavarau is kart su uzmetimu bigsmile.gif

labs rytas mergikes bigsmile.gif ne siaubas nu ir anksti prabudau, o kas bus kai dar laika pasuks blink.gif doh.gif ale nr to blogo kad neiseitu i gera, laiko savo "ligai" daugiau turesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
tiklis beje kai psirodysi duok zinot kaip tu ten graziai ta modifikuota gelyte pabaigei, ta krasciuka padarei g.gif g.gif ir tiap bandau ir kitaip kaskaip nesigauna man doh.gif palieku sita reikala nuosali, nes kaip tik ir matkiukas i pabaiga , jamu kita koki cool.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 30, 07:29)
tiklis beje kai psirodysi duok zinot kaip tu ten graziai ta modifikuota gelyte pabaigei, ta krasciuka padarei  g.gif  g.gif ir tiap bandau ir kitaip kaskaip nesigauna man  doh.gif palieku sita reikala nuosali, nes kaip tik ir matkiukas i pabaiga , jamu kita koki  cool.gif


Jaaazau moterie, tai tu nuo 4ių ryto neri? laugh.gif laugh.gif manyč būsi didžiausia ligonė palatoj.

O man jį taip patiko nerti, kad galvoju gal tikrai kam dovanų nunert g.gif Pirmą pagaminau per 2 savaites, tai antras iš vis greitas turėtų būti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 29, 20:38)
aagnex, man tai viskas labai gražu, ypač spalva  4u.gif  labai norėsiu ant modelio pamatyt.
Miargos, man reik naujos palatos  g.gif  ta prasme naujo susirgimo biggrin.gif  nes taip kartu mezgant labai stimulas atsiranda, negali numest nebaigto, nes gėda  biggrin.gif

Aciu wub.gif . Bus foto kazkada ir ant modelio ax.gif

Ir as jau svajoju apie nauja palata...group.gif gossip.gif

Dar vieno tokio paties niekam nereikia ax.gif Zadejau mamai, bet ji nenori - darban jai per sunkus sake bus unsure.gif
QUOTE(tiklis @ 2010 10 29, 22:02)
pioneers.gif aagnex,kai grysiu,kad butu pabaigtas grozis mirksiukas.gif

pioneer.gif pasistengsiu vykdyt...
Siandien ryt uzlopau skyles ir suslepiu visus siulu galus, kad kita puse butu grazesne... Iskalbiu ir kai isdzius - padarau kazkoki uzsegima ir darau fotosesija blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 30 spalio 2010 - 11:41
bandžiau šiandien pasidėliot tai oj kiek daug dar reikia, yra maždaug 80 cm x 60 cm, kol kas sunaudojau 240 g, 2 iš 4 turimų kamuoliukų
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 30 spalio 2010 - 15:40
QUOTE(Forget @ 2010 10 30, 11:36)
pagaminau per 2 savaites, tai antras iš vis greitas turėtų būti  biggrin.gif

blink.gif swoon.gif o čia tai sparta,nu užpavydėjau juodai dry.gif



KL,baronkinio nematau g.gif nenersi g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 30, 16:04)
blink.gif  swoon.gif o čia tai sparta,nu užpavydėjau juodai dry.gif
KL,baronkinio nematau  g.gif nenersi g.gif

vienas nesigavo, daba ramune neriu, paskui bandysiu ta barankini, jei vel nesigaus, spjausiu as i ji schmoll.gif
Atsakyti