Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(@asta @ 2010 10 29, 15:08)
Nerandi rašto schemos?  g.gif
Turiu kažką lygtais panašaus  unsure.gif

http://lh5.ggpht.com...-10784711-1.jpg

lens.gif a ko ti tos akys tokios keistos?kazkokios persuktos ar kaip? g.gif ..nu suprantat,man kazkoks persalimo virusas( lotuliukas.gif prie siaip siauciancio viruso,medalinio wub.gif ),tai nelabai pasitikiu savo akim unsure.gif ir ausim,ir siaip pasaulio supratimu..kai tokia s..a savijauta i viska reaguoju ''NEADEKVACIAI'' blink.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 29, 16:51)
tai kai nunersi tuos stulpelius 6 eilej, tadu zemu stulpeliu pakilsi 9 pyneliu kilpa (6 eiles) iki virsaus ir nersi ta 6 eilute  rolleyes.gif  butent kurioje vietoje tau neaisku ? nelabai zinau, kuria vieta smulkiau nupasakoti  ax.gif



na nelabai suprantu kai prasideda 5 eile tie pliusiukai reiskia zema stulpeli ir is karto virs ju prasideda daskiukai tai as bandau suvesti ir niekaip man neiseina kad nertusi lygiai ratu nelabai man cia dasyla blush2.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 29, 15:55)
na nelabai suprantu kai prasideda 5 eile tie pliusiukai reiskia zema stulpeli ir is karto virs ju prasideda daskiukai tai as bandau suvesti ir niekaip man neiseina kad nertusi lygiai ratu nelabai man cia dasyla blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

1 zemas stulpelis 9 pyneles kilpos, tada vel salia zemas stulpelis, 5 pyneles kilpos, tad zemas stulpelis i sekanti tarpapynuciu jungt, tada vel 5 pyneles kilpos, tada 1 zemas stulpelis salia, tada vel 5 pyneles kilpos - jungiam jau toliau - praleide 2 tarpus ir t.t

ar aisku? ar taip darai?
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 29, 15:17)

JUS MERGYCKOS PAKALBEKIT APIE SALI,o as biski ''ne i tema'' paplepesiu blush2.gif LEIDZIU SAU,KAIP LIGONEI, PATERST TEMUKE blush2.gif ( o ir pasirinkimo gi kito neturiu... schmoll.gif tokios temos pliurpalam nera,o ir jus visos cia wub.gif ),tai vat ten kur raudona pazymeta schema ,rastas tik i viena puse visas..tai jei tam paltukui,viena dali reik ''padaryt i kita puse'' kaip ''veidrodini atspindi'' ir viskas bus manau ok. rolleyes.gif

up...s...nepasizymejo raudonai doh.gif ..na tada pati pirma nuoroda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 29 spalio 2010 - 15:07
QUOTE(tiklis @ 2010 10 29, 15:06)
up...s...nepasizymejo raudonai doh.gif ..na tada pati pirma nuoroda smile.gif


puikiai suprantu, kad cia tik vienos puses... ir ta veidrodini nera taip jau ir sudetinga atgamint mirksiukas.gif
bet, rastukas vistiek ne toks... cia gal koks 80 proc paltuko rasto... viena, kas akivaizdziai matesi, tai tarpukai tarp pyniu... antra - jis linkes skersuoti rolleyes.gif
puikiai suprantu, kad paaukojus dar pora vakaru prie tu schemuciu - galima isgimdyti ir originala... tik... reikia laukti kol vel muza tam mezginiui aplankys ax.gif
Atsakyti
g.gif ..reikia muzos sakai... g.gif klausyk,o mano kokia ukaciaka cia nepadetu? sokiai.gif assa.gif assa.gif ...nes man jau laaabai irgi prireike sito rasto doh.gif ...NU NORIU AS JO MAMOS LIEMENEI wub.gif ...bet sakai skersiuja g.gif .o jei ir ''veidrodini padarai''irgi skersuoja g.gif .siaip,logiskai mastant,tada neturetu g.gif ...einu,biskI pas savo ciuckus,gal koks ikvepimas aplankys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 29, 17:01)
1 zemas stulpelis 9 pyneles kilpos, tada vel salia zemas stulpelis, 5 pyneles kilpos, tad zemas stulpelis i sekanti tarpapynuciu jungt, tada vel 5 pyneles kilpos, tada 1 zemas stulpelis salia, tada vel 5 pyneles kilpos - jungiam jau toliau - praleide 2 tarpus ir t.t

ar aisku? ar taip darai?


o Dieve kokia as zalia siaubas aciu tau labai dabar jau tikrai viskas aisku labai labai tau aciu labai labai drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif viska supratau labai aiskiai paaiskinai aciukas drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 29, 15:27)
g.gif ..reikia muzos sakai... g.gif klausyk,o mano kokia ukaciaka cia nepadetu? sokiai.gif  assa.gif  assa.gif ...nes man jau laaabai irgi prireike sito rasto doh.gif ...NU NORIU AS JO MAMOS LIEMENEI wub.gif ...bet sakai skersiuja g.gif .o jei ir ''veidrodini padarai''irgi skersuoja g.gif .siaip,logiskai mastant,tada neturetu g.gif ...einu,biskI pas savo ciuckus,gal koks ikvepimas aplankys wub.gif


na taip... skersuotuma turetu nuimti... bet... rastukas ne toks, kaip paltuke ax.gif
o liemenei tai n skaicius tokiu rastu - visus juos perejau, ieskodama tinkamo... parasyk man i AZ savo pasto adresa - permesiu, kad temukes neuzgruzinti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 29, 16:30)
o Dieve kokia as zalia siaubas aciu tau labai dabar jau tikrai viskas aisku labai labai tau aciu labai labai drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif viska supratau labai aiskiai paaiskinai aciukas drinks_cheers.gif  4u.gif

nera uz ka group.gif - tam cia susirinkom, kad viena kitai padetumem... As gi irgi zalia - pirmas cia mano stambesnis darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 29, 15:27)
nes man jau laaabai irgi prireike sito rasto doh.gif ...NU NORIU AS JO MAMOS LIEMENEI wub.gif

lotuliukas.gif dar viena bacila plinta thumbup.gif
Atsakyti
SOOOOOOOOOS

Neriu 4 medaliona ir biski niponial, ten dvi schemos nu gerai nuneriau tas irmas tris eiles, ale kaip prie 4 prieiti g.gif ar cia tipo tie ale lapeliai virsuje likti turi ane??
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 29, 19:27)
SOOOOOOOOOS

Neriu 4 medaliona ir biski niponial, ten dvi schemos nu gerai nuneriau tas irmas tris eiles, ale kaip prie 4 prieiti  g.gif ar cia tipo tie ale lapeliai virsuje likti turi ane??

Ane biggrin.gif
turi likt virsuje mirksiukas.gif
Atsakyti