Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Dar va ką turiu,gal panašiau smile.gif
http://i057.radikal....1115c2c03ff.jpg
http://a.foto.radika...ce1ddde4879.jpg
http://images2.fotos...ucuutediykv.jpg
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Na kaip man smagu skaityt, kad jus turit jau 23 ar 27 medalius.
As turiu tik 2 ramunes.
Pradejau baronkini ir sustojau. Pagal Tiklio fotoreportaza neriau, iki tos vietos kaip ir tvarkoj viskas, ale kaip toliau g.gif Ten schemoj 5ta eile, po to apverstas sesetukas( ar devynetukas g.gif ) turetu gal reiksti 6ta eile, o kur 7ta ir 8ta? Nieko nesuprantu, iskart eina 9ta. Tos ilgos rodykles doh.gif karzkur atgal grizt, prie kazkurios eiles prikabint? Gal kas atsimenat kurioj temoj, kurioj vietoj dar koks paaiskinimas yra kaip ta pacia baronka raityt? Suprantu, kad jau milijona kartu cia viska aptarinejot, nu bet kol pati nebandziau, nesigilinau labai, o dabar va eisiu skaityt atgal, ieskot uz ko uzsikabint
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 29, 14:17)


pirmieji - ne tie unsure.gif
o trecia irgi buvau kazkur aptikusi... bandziau... bet nesuprantu rasto schemu... uzmetimai tik kas antroj eilutej... o dvieju akiu sukabinimai - kiekvienoj ... tai... logiskai mastant - mezginys siaures g.gif na... negalejau to rasto issifruoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 29, 14:24)
pirmieji - ne tie  unsure.gif
o trecia irgi buvau kazkur aptikusi... bandziau... bet nesuprantu rasto schemu... uzmetimai tik kas antroj eilutej... o dvieju akiu sukabinimai - kiekvienoj ... tai... logiskai mastant - mezginys siaures  g.gif  na... negalejau to rasto issifruoti  doh.gif

Tada niekuo negaliu padėt,nebent osinkoj netyčia rasiu kur rusaitės mezgė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 10 29, 15:23)
Sveikutes 4u.gif
Na kaip man smagu skaityt, kad jus turit jau 23 ar 27 medalius.
As turiu tik 2 ramunes.
Pradejau baronkini ir sustojau. Pagal Tiklio fotoreportaza neriau, iki tos vietos kaip ir tvarkoj viskas, ale kaip toliau g.gif Ten schemoj 5ta eile, po to apverstas sesetukas( ar devynetukas g.gif ) turetu gal reiksti 6ta eile, o kur 7ta ir 8ta? Nieko nesuprantu, iskart eina 9ta. Tos ilgos rodykles doh.gif karzkur atgal grizt, prie kazkurios eiles prikabint? Gal kas atsimenat kurioj temoj, kurioj vietoj dar koks paaiskinimas yra kaip ta pacia baronka raityt? Suprantu, kad jau milijona kartu cia viska aptarinejot, nu bet kol pati nebandziau, nesigilinau labai, o dabar va eisiu skaityt atgal, ieskot uz ko uzsikabint


Iki 9 eiles neriasi vienodai(t.y.5,6,7,8,9eiles). O po to reikia uzlenkt ir prikabint prie kazkurios eiles.
Atsakyti
Ai va radau apie 3cia medali 4u.gif , taigi buvo aiskiai parasyta <tesinys kitam puslapy>, bet ne visi akli mato blush2.gif , bandau studijuot toliau
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 10 29, 14:23)
Sveikutes 4u.gif
Na kaip man smagu skaityt, kad jus turit jau 23 ar 27 medalius.
As turiu tik 2 ramunes.
Pradejau baronkini ir sustojau. Pagal Tiklio fotoreportaza neriau, iki tos vietos kaip ir tvarkoj viskas, ale kaip toliau g.gif Ten schemoj 5ta eile, po to apverstas sesetukas( ar devynetukas g.gif ) turetu gal reiksti 6ta eile, o kur 7ta ir 8ta? Nieko nesuprantu, iskart eina 9ta. Tos ilgos rodykles doh.gif karzkur atgal grizt, prie kazkurios eiles prikabint? Gal kas atsimenat kurioj temoj, kurioj vietoj dar koks paaiskinimas yra kaip ta pacia baronka raityt? Suprantu, kad jau milijona kartu cia viska aptarinejot, nu bet kol pati nebandziau, nesigilinau labai, o dabar va eisiu skaityt atgal, ieskot uz ko uzsikabint


nuo 6 iki 9 neri pusiniais stulpeliais (kaip ir 5 eile, ne dadedama, nei atimdama... stulpelis i stulpeli ) mirksiukas.gif
kad lengviau butu nerti - as issiverciau i antra puse...
kai nuneri 9 eile... ta barankyte sulenki ir apneri 10 eile prikabindama prie 3 eiles cool.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 29, 15:28)
Iki 9 eiles neriasi vienodai(t.y.5,6,7,8,9eiles). O po to reikia uzlenkt ir prikabint prie  kazkurios eiles.


Dekum 4u.gif bandysiu nert, bet net pagal Tiklio paaiskinimus dviem budais man vis dar tamsu kazko g.gif Gal sviesa reik uzsidegt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes as jau jums ikiresiu bet jau jus man atleiskite blush2.gif smile.gif smile.gif nesuprantu kaip reikia isnerti 7 medaliono 5 eile nu niekaip man ten niekas nesueina, tie taskiukai kaip suprantu pyneles kilpa, bet jei as isnersiu tas kilpas tai kaip tada 6 eile nerti nu uzstrigau vienu zodziu nuo 5 eiles doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 29, 15:32)
nuo 6 iki 9 neri pusiniais stulpeliais (kaip ir 5 eile, ne dadedama, nei atimdama... stulpelis i stulpeli )  mirksiukas.gif
kad lengviau butu nerti - as issiverciau i antra puse...
kai nuneri 9 eile... ta barankyte sulenki ir apneri 10 eile prikabindama prie 3 eiles  cool.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 29, 15:41)
Sveikutes as jau jums ikiresiu bet jau jus man atleiskite blush2.gif  smile.gif  smile.gif  nesuprantu kaip reikia isnerti 7 medaliono 5 eile nu niekaip man ten niekas nesueina, tie taskiukai kaip suprantu pyneles kilpa, bet jei as isnersiu tas kilpas tai kaip tada 6 eile nerti nu uzstrigau vienu zodziu nuo 5 eiles doh.gif  doh.gif  doh.gif

nesuprantu kas neaisku ax.gif Taskeliai pyneles kilpa ax.gif
6 eile oranzine spalva pazymeta...

nunerus 5 eiles apkabindama pakyli iki reikiamos pynutes vietos, o toliau neri pagal rasta... Ar aisku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 29 spalio 2010 - 14:51
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 29, 14:41)
Sveikutes as jau jums ikiresiu bet jau jus man atleiskite blush2.gif  smile.gif  smile.gif  nesuprantu kaip reikia isnerti 7 medaliono 5 eile nu niekaip man ten niekas nesueina, tie taskiukai kaip suprantu pyneles kilpa, bet jei as isnersiu tas kilpas tai kaip tada 6 eile nerti nu uzstrigau vienu zodziu nuo 5 eiles doh.gif  doh.gif  doh.gif


tai kai nunersi tuos stulpelius 6 eilej, tadu zemu stulpeliu pakilsi 9 pyneliu kilpa (6 eiles) iki virsaus ir nersi ta 6 eilute rolleyes.gif butent kurioje vietoje tau neaisku ? nelabai zinau, kuria vieta smulkiau nupasakoti ax.gif
Atsakyti