Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(okkey @ 2010 10 29, 13:33)
nu ka siulai atkeliave, pradejau nert, kotais pamsciau nuo 11 pradeti  lotuliukas.gif  ir ka ir varvaridze  doh.gif fotkej ziuriu ten kur trecia eile kaskaip nu kitaip nei man gaunasi nu bet gal ir ne cia esme, sekanti 4 eile, ar su uzmetimu ten ar velnais zemi stulpikai  g.gif kotais nedazlibiju as  doh.gif

o kaip nerei 3 eile?
4 eile stulpelis be uzmetimo ir pyneles akiu neriau tik 7 - tada mazesne skyle gaunasi...
5 eilej uos apkabinau nerdama... tik gal truputi pasigarbanojo medaljonas.. ax.gif
bet veliau issitampo ir buna gerai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 29 spalio 2010 - 12:42
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 29, 12:40)
o kaip nerei 3 eile?
4 eile stulpelis be uzmetimo ir pyneles akiu neriau tik 7 - tada mazesne skyle gaunasi...
5 eilej uos apkabinau nerdama... tik gal truputi pasigarbanojo medaljonas..  ax.gif
bet veliau issitampo ir buna gerai blush2.gif


dekui brangioji, vsio jasna dabar ko man ta skyle didele atrodo doh.gif
Atsakyti
TRUPUTI PATERSIU blush2.gif
ASTULKA-ZEK KA RADAU unsure.gif ...
user posted image

user posted image

KA MANAI,AR CIA KAIP TAVO NUZIURETO PALTUKO? g.gif nes kazkaip nesigilinau labai,tik pamaciau ir nukopijavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 29, 13:02)
TRUPUTI PATERSIU blush2.gif
ASTULKA-ZEK KA RADAU unsure.gif ...



ale, motera !!! tu tikrai nesugebi ties vienu darbu apsistoti doh.gif negana, kad mezga/neria kelis darbus vienu metu... tai dar ir nete sugeba sedeti ieskodama nauju modeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
NEPASOTINAMA !!!!! doh.gif

taaaip... panasu vizualiai rastukas... isimeciau prie paltuko failu... bus isbandytas thumbup.gif
Atsakyti
Panos,o apie kokį paltuką jūs kalbat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 29, 13:22)
Panos,o apie kokį paltuką jūs kalbat?  g.gif


user posted image

ax.gif
Atsakyti
Nenervuokit mergos, jau vien tai,kad negaliu šiandien nert, tai dar erzina paltukais kurie na mano nosiai. Bet labai gražus jis man smile.gif
Atsakyti
tai, kad tik pusė rašto arti tiesos tongue.gif

O panelę iš žurnalėlio pažinojau kaip kirpėją Vaidutę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 29, 13:39)
tai, kad tik pusė rašto arti tiesos tongue.gif

O panelę iš žurnalėlio pažinojau kaip kirpėją Vaidutę  bigsmile.gif


tai vat... daug kas ka siulo... bet visi tik panasus doh.gif tokio pat - neatgaminu schmoll.gif verysad.gif
del to ir padejau i sona... kol kas... kol SB megztini numegsiu - gal vel grys upas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 29, 14:56)
tai vat... daug kas ka siulo... bet visi tik panasus  doh.gif  tokio pat - neatgaminu  schmoll.gif  verysad.gif
del to ir padejau i sona... kol kas... kol SB megztini numegsiu - gal vel grys upas  ax.gif

kad kas nunertų maniškes ramunes ( tie čigoniški sijonai, kaip meskute sakė, jau visai brrrr..), o aš šifruoju paltuko raštą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 29, 13:24)

Nerandi rašto schemos? g.gif
Turiu kažką lygtais panašaus unsure.gif

http://lh5.ggpht.com...-10784711-1.jpg
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 29, 14:08)
Nerandi rašto schemos?  g.gif
Turiu kažką lygtais panašaus  unsure.gif




as turiu nusimezgusi tokia bliuzele ax.gif tik apykakle dariau uzdaresne...

cia ... ne toks rastukas schmoll.gif panasus... bet ne toks verysad.gif
Atsakyti