Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

[quote=bielra,2010 10 25, 15:45]

cray.gif na BIELRA,pribaiget mane...as jau buvau apsisprendus del spalvos-na bet DABAR doh.gif cry.gif (NU KAIP GRAZIAI ATRODO doh.gif doh.gif ..NEBEGALIU-ISEINU verysad.gif )

..IR TA KEPURE mega_shok.gif ..ir kas svrbiausia-TAIP TINKA SITA SPALVA blink.gif ...
Atsakyti
Kepurių aš visai nenešioju, šita per klaida pas mane atsirado.. biggrin.gif
Siūlų liko, kol vyras grožio miegelio prigulė, tai aš ir nusinarpulinau.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 13:12)
Turbūt vaikšto dabar išdidžiai su šaliais, kad net neturi laiko čia užeit  biggrin.gif

as vaikstau visada pas jus ir sprendziu kokia bacila pasigauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 25, 16:06)
as vaikstau visada pas jus ir sprendziu kokia bacila pasigauti g.gif

biggrin.gif TAI gali vel sirgt saliu,arba vyr, megstiniais..arba paltuko virusu..arba uzklotu rolleyes.gif ...as biski i kita tema buvau nuklydus-tai ten merginos mezgancios masinom zada irgi viena suknele''on lain'' megst lotuliukas.gif ..sektu daugeja mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Bielra, fantastika wub.gif
Aš irgi kepuraitę nunarpliojau, bet nedėjau jokių gėlyčių ir bumbuliukų. Manau ir ant šalio jų pakankamai. O čia kitos spalvos, tai tinka labai. Ir neatrodo kaip uniforma biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės, tik kad šie du gaminiai vienas su kitu nesusiję.. biggrin.gif
Su koldra tik darbe vaikštau, o su kepure po namus.. tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir pliurpiat doh.gif

Moterys !!!! Mes cia dirbt susirinkom, o ne pliotkytis blink.gif aina sau, kol perskaitai - du puodelius kavos ismaukiau blink.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 09:45)

asta30 - nemezgei dar paltuko? Ar gaunasi rastas... jau beveik ir as susigundyciau, jeigu nera labai sunkus rastas...  ax.gif Neriu prastai, o mezgu dar prasciau, bet gal su jusu pagalba kaip nors  ax.gif


paltuka atidejau i sona ax.gif
kazkaip pamasciau, kad neriu... mezgu... neriu... mezgu... tik sau blush2.gif tai, susigedau... galvoju, kad ir MB gi reikia palepinti... tai nusprendziau jam megztini numegzt bigsmile.gif
nugara jau buvau numezgusi... bet - teks ardyt doh.gif per siaura... pradedu vel is naujo unsure.gif

Bet, merginos ... koki jus cia grozi kuriat wub.gif wub.gif ir idomiausia, kad visos pagal schemutes - o saliai tokie visu skirtingi bigsmile.gif mano, tai jau matyt - gigantiskiausias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 25, 16:24)
Na ir pliurpiat  doh.gif

Moterys !!!! Mes cia dirbt susirinkom, o ne pliotkytis  blink.gif  aina sau, kol perskaitai - du puodelius kavos ismaukiau  blink.gif
paltuka atidejau i sona  ax.gif 
kazkaip pamasciau, kad neriu... mezgu... neriu... mezgu... tik sau  blush2.gif  tai, susigedau... galvoju, kad ir MB gi reikia palepinti... tai nusprendziau jam megztini numegzt  bigsmile.gif
nugara jau buvau numezgusi... bet - teks ardyt  doh.gif  per siaura... pradedu vel is naujo  unsure.gif

Bet, merginos ... koki jus cia grozi kuriat  wub.gif  wub.gif  ir idomiausia, kad visos pagal schemutes - o saliai tokie visu skirtingi  bigsmile.gif  mano, tai jau matyt - gigantiskiausias lotuliukas.gif

o tu zinai kas yra napoleono kompleksas? lotuliukas.gif ..kuo mazesnis zmogutis,tuo didesnius daiktus megsta biggrin.gif mirksiukas.gif ...o del pliurpalu-NERA CIA KO PALATA ILGESNIAM LAIKUI PALIKT!!! bebe.gif pati kalta biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa... dar i tarpleli berete savo didckei pazadejau numegzt - niekada ties vienu mezginiu nesugebu apsiribot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 25, 14:53)
sigridaU  thumbup.gif  wub.gif

Aš tai nusišausiu.Nunėriau ramunę, sukau galvą kaip paskutinę eilę daryt,pradėjau vartyt senas temas ir ką... pasirodo per mažai klosčių doh.gif Ardau ir iš naujo nersiu.. doh.gif


Jei pades- paskaiciavau, tai ramune turi 18 ziedlapiu, ir as jungiau juos apnerdama be uzmetimo paimdama tik 5 vidurines ziedlapio akis, na, ten ju turetu gautis 15 paskutinej eilej, tai tik 5 vidurines imi, tada graziai sugula ziedlapiai, apneri pora eiliu dar be uzmetimo ar su, ir - thumbup.gif . Buvau kazkur nuotrauka idejus.
Sveikos visos, pasveikusios ir dar "ligotos" biggrin.gif . Eisiu siuliuku bandyt. nepamirstant pabaigt pradetaji, aisku.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 15:29)
o tu zinai kas yra napoleono kompleksas? lotuliukas.gif ..kuo mazesnis zmogutis,tuo didesnius daiktus megsta biggrin.gif  mirksiukas.gif ...o del pliurpalu-NERA CIA KO PALATA ILGESNIAM LAIKUI PALIKT!!! bebe.gif pati kalta biggrin.gif


geras gydytojas pasitaike - savaitgaliui isleides namo buvo thumbup.gif ... vat vel gryzau bacilas gydytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 25, 16:29)
Tiesa... dar i tarpleli berete savo didckei pazadejau numegzt - niekada ties vienu mezginiu nesugebu apsiribot  doh.gif

As salio nepabaigus sunui kempiniuko kepure mezgu... Liko tik pamusala numegzt ir bus baigta... Tikiuosi siandien pabaigt ir rytoj test su saliu...

Nu taip vakar vaikas gailiai ziurejo, kai sakiau - siandien ne - nebent rytoj... tai dar viena diena pavest negalejau doh.gif
Atsakyti