Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 20:43)
friends.gif
labas.siaip nert galim is visokiu siulu-ziurint kokia tavo salio paskirtis ir kokiu metu laiku nesiosi..siaip geriausia vilna ar pusvilne..o ''sueina'' nuo 850gr-iki 1.7kg lotuliukas.gif ..priklauso nuo SIULO STORIO.. mirksiukas.gifPapildyta:
AAGNEX-klausyk,as cia biski paskaiciau tavo paaiskinima del ''herberos''...skaiciau anksciau,bet tik dabar ''daejo'' ka perskaiciau lotuliukas.gif ..o tai tu nesuiminejai lapuku stulpeliu? g.gif tik didinai?nes jei tik didinsi-tai nesigaus tie tokie'' grazus zigzagai...''as tai lapuko viduri(kaip ir tu )is vienos isnerdavau tris..bet po to,kur prasideda kitas lapukas,viena stulpeli praleisdavau... unsure.gif ''suimdavau''..ir man tada ''zigzaginosi'' blush2.gif

maniskis bus turbut is 600gr Max 700gr ax.gif
Nea, nesuiminejau... galvojau, kad nereikia unsure.gif

Nu nieko - sujungdama suzigzaginau cool.gif

Ko gero geriau nepasakot kaip as neriau biggrin.gif

O liemenes as noriu sau, bet jai keliu tiek reikalavimu, kad garantuotai dar vienus metus be jos apseisiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 spalio 2010 - 21:42
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 28, 22:31)
maniskis bus turbut is 600gr Max 700gr  ax.gif
Nea, nesuiminejau... galvojau, kad nereikia  unsure.gif

Nu nieko - sujungdama suzigzaginau  cool.gif

Ko gero geriau nepasakot kaip as neriau biggrin.gif

blink.gif kodel nepasakot? blink.gif ..taigi viskas pas tave ten gerai g.gif ...tik baigiam cia kompleksuot,gerai! biggrin.gif ..atsimeni mano ''kliapsus su ramaskem su uzmetimais ir ''pusinius stulpelius'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..ui-kai prisimenu tai doh.gif lotuliukas.gif


astulkos-nu ACIU LABAI wub.gif ...AS TA PILKA MEGSTUKA SU PYNIUOTOM RANKOVEM TAI SAU SENATVEJ NUSIMEGSIU wub.gif ..ir pasidesiu i spinta biggrin.gif ..kai jau busiu visai sena ir suvaikejus,apsirengsiu ir eisiu ''bernu kabint'' brunette.gif ..jei ne ''ant manes,tai ant to megstuko uzkibs'' thumbup.gif ...
tas baltas grozis tai irgi laaabai-dedu i papke-parodysiu mamkai wub.gif .

Atsakyti
Tikli, o tu baronkinio nedidinai? nu man jis pas tave didesnis atrodo,nei man gaunas g.gif

Ir vėl virusų kiek gražių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 28 spalio 2010 - 21:54
biggrin.gif didinau..as ir kitus kelis didinau mirksiukas.gif ..o ka nori didinto? biggrin.gif

ASTA-na ziuriu ziuriu as i ta tavo nuziureta nerta svarkeli-GRAZUS wub.gif.reiks mamai parodyt g.gif ..tik kad jinai su vaseliu schmoll.gif ..o vat su virbalais ir siuvimo masina thumbup.gif ..bet gal susigundys biggrin.gif ..gal uzkresiu.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 spalio 2010 - 22:03
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 22:59)
biggrin.gif didinau..as ir kitus kelis didinau mirksiukas.gif ..o ka nori didinto? biggrin.gif


Nežinau dar.Tiesiog nuotraukose užkliuvo,kad tavo didesnis,tai galvoju kaip čia man toks mažas gaunas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 23:01)
Nežinau dar.Tiesiog nuotraukose užkliuvo,kad tavo didesnis,tai galvoju kaip čia man toks mažas gaunas. smile.gif

as toj vietoj,kur pacia ''baronka padarai ir sujungi-papildomai dar nepilnais stulpeliais kelias eiles padariau blush2.gif ..ir po to tas pyneles ilgesnes dejau-ir vsio-isdidintas..ai,tiesa-dar ir pumpuriukus uzdejau blush2.gif ..''pacinkavau'' kaip skant blush2.gif biggrin.gif
AAGNEX-tai tik dabar supratau,kad tavo bus lengviausias blink.gif ..tai is kokiu ,po velniu,siulu tu neri?! blink.gif ...ir kokio tu dydzio-COLIUKE?!..jau mane ''py..a'',kad as uz sluotos galiu sleptis ir neras nieks,ir tai reikejo kiek biggrin.gif ..o tau g.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 spalio 2010 - 22:08
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 23:05)
as toj vietoj,kur pacia ''baronka padarai ir sujungi-papildomai dar nepilnais stulpeliais kelias eiles padariau blush2.gif ..ir po to tas pyneles ilgesnes dejau-ir vsio-isdidintas..ai,tiesa-dar ir pumpuriukus uzdejau blush2.gif ..''pacinkavau'' kaip skant blush2.gif  biggrin.gif
AAGNEX-tai tik dabar supratau,kad tavo bus lengviausias blink.gif ..tai is kokiu ,po velniu,siulu tu neri?! blink.gif ...ir kokio tu dydzio-COLIUKE?!..jau mane ''py..a'',kad as uz sluotos galiu sleptis ir neras nieks,ir tai reikejo kiek biggrin.gif ..o tau g.gif ...


Nu reiks gal biški padidint.O man ir tavo baronka atrodo didesnė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 23:05)
as toj vietoj,kur pacia ''baronka padarai ir sujungi-papildomai dar nepilnais stulpeliais kelias eiles padariau blush2.gif ..ir po to tas pyneles ilgesnes dejau-ir vsio-isdidintas..ai,tiesa-dar ir pumpuriukus uzdejau blush2.gif ..''pacinkavau'' kaip skant blush2.gif  biggrin.gif
AAGNEX-tai tik dabar supratau,kad tavo bus lengviausias blink.gif ..tai is kokiu ,po velniu,siulu tu neri?! blink.gif ...ir kokio tu dydzio-COLIUKE?!..jau mane ''py..a'',kad as uz sluotos galiu sleptis ir neras nieks,ir tai reikejo kiek biggrin.gif ..o tau g.gif ...

Nugi ne coliuke (1.68m) ir lasiniu dar visa palti galeciau am nors padovanot krizes proga biggrin.gif

Siulai 70 proc akrilanas, 30 proc vilna 100g-300m, vaselis nr.3
Mano forma (salio) dekinga - turekit kantrybes - tuoj tuoj iskelsiu i viesuma kas ten pas mane ir kaip cool.gif

As ji dariau vos ne kvadratini... Ilgio tik tiek, kad susitinka vienas galas su kitu (bet planuoju arba uzsegima arba susivarstyma koki padaryt ax.gif ), o plocio, kad zemiau subines eitu...

Kas keisciausia, kad as ir neriu labai kietai ir vaseli plonoka paemiau, palyginus pagal siulus g.gif

Nu specialiai Tikli tau pamatuosiu rytoj kiek turiu ilgio ir plocio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 spalio 2010 - 22:21
aha,as jau kazkurioj temoj rasiau,kad dedu daugiau eiliu pacioj baronkoj..tda dar dadejau kelias eiles kai sujungiau zieda...ir truputi padidinau ''lapelius'' mirksiukas.gif ..bet kai didinsi pacia baronka-ziurek-nepadaugink mirksiukas.gif ..nes atrodis neproporcingai ir negraziai styros blush2.gif ..bet kelios eiles tikrai mirksiukas.gif
Papildyta:


Nu specialiai Tikli tau pamatuosiu rytoj kiek turiu ilgio ir plocio ax.gif
[/quote]



flirt.gif oro_buckis.gif aciu...ba man,cekavai zosei, zinai KAIP RUPI doh.gif ... lotuliukas.gif ..VYRAS JAU SAKO-TU GYVENI INTERNETE biggrin.gif ...tai as jam ir sakau-DZIAUKIS,KIEK TAU NERVU SUTAUPAU biggrin.gif ..ANKSCIAU ZYZDAVAU JAM GALVA IR ZYZDAVAU-O DABAR JAU PATS KALBINA lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 spalio 2010 - 22:27
[quote=@asta,2010 10 28, 18:09]
Maniau aš viena neriu/ardau biggrin.gif pasirodo likimo draugių dar yra smile.gif

Oi, dar ir kaip yra mirksiukas.gif doh.gif Jau "baronkinis" man kaip ilgai nepasidave ax.gif doh.gif . Pirmas vis akiai nepatiko...O dar kiek gali tu ardymu nutikt iki pilnos laimes doh.gif Baisu ir pagalvot... unsure.gif
Atsakyti
labas rytas suraitytas bigsmile.gif

miergai vakar namie nebuvau, pasirodo jau pasto kvita atnese, siulai parvyko assa.gif assa.gif vyras visai netycia ryte uzsimine,kad kaskoki popiergali tvoroj rado hihihi.gif but ir pamirses pasakyt, ragas buciau as ji nudejus triniti.gif triniti.gif taigis siandien per piet arba jis paiims (jei pastas be manes duos aisku, bet bandysiu skambintis cia provincijoj ir taip susitarti, nes pati gi su sulauzyta koja negaliu dasigauti doh.gif nu o jei neduos blogiausiu atveju per piet ar po darbo mane i pasta suvezins victory.gif ) ir ka i vsio savaitgali kau jau desiu bacilintis new_russian.gif new_russian.gif new_russian.gif uztat siandien iki piet reik greit greit namus susitvarkyti i vsio visas vakaras mano ir vaselio yahoo.gif
Atsakyti
labas rytas...

na dabar skraistes ismatavimai, specialiai Tikliui lotuliukas.gif

Placiausioj vietoj 89cm - cia su visom apykaklem ir pan (bet apykakle tik vos bos atsilenkia - mauciai medaliukai ten... )
Ilgiausioj vietoj 155cm flirt.gif

bet jis toks nusiaurejantis... nera per vesa toks plotis ir ilgis blush2.gif

Jeigu laaabai idomu forma, tai viena kampa uzlopau ir galesiu imest tarpine foto, dar su skylem rolleyes.gif Ar nori? g.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 29 spalio 2010 - 06:52