Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Panelės,netyčia užklydau,nes labai mėgstu panarpliot šį tą...Visoms didžiausia pagarba-10 balų...Tik vat noriu paklaust-iš ko geriau nert-medvilnės ar pusvilnės ? O gal iš akrilo? Ir kiek siūlų "sueina" tokiam grožiui ?
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 28, 20:27)
pas mane viskas taip letai juda, 23 tik turiu  verysad.gif nors atrodo bent pora turėtų būt daugiau , kaži mano merginos nepatvarkė  g.gif  lėlėms kur į namelį vietoj kaldros  g.gif  lens.gif

friends.gif o as dar savo antrojo net nepradejau biggrin.gif ..BET AS JI VISTIEK NERSIU!!! NERSIU!!!! MANES NEAPLEIDZIA SITA BACILA...IR JOOKIE VAISTAI JOS NEIVEIKIA IR ''NEPERMUSA''!!!! blink.gif ...tiesa,mergytes ,kas jau turit salius,GREIT DALINATES ISPUDZIAIS ,KAIP NESIOJASI,KAIP ZMONES REAGUOJA IR T.T... brunette.gif
ASTULKA-taves ten kazin airijoj nenuciupinejo aires? lotuliukas.gif
kaimynes turetu nesisveikint is pavydo su tavim... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2010 10 28, 20:31)
Panelės,netyčia užklydau,nes labai mėgstu panarpliot šį tą...Visoms didžiausia pagarba-10 balų...Tik vat noriu paklaust-iš ko geriau nert-medvilnės ar pusvilnės ? O gal iš akrilo? Ir kiek siūlų "sueina" tokiam grožiui ?

labas.siaip nert galim is visokiu siulu-ziurint kokia tavo salio paskirtis ir kokiu metu laiku nesiosi..siaip geriausia vilna ar pusvilne..o ''sueina'' nuo 850gr-iki 1.7kg lotuliukas.gif ..priklauso nuo SIULO STORIO.. mirksiukas.gif
Papildyta:
AAGNEX-klausyk,as cia biski paskaiciau tavo paaiskinima del ''herberos''...skaiciau anksciau,bet tik dabar ''daejo'' ka perskaiciau lotuliukas.gif ..o tai tu nesuiminejai lapuku stulpeliu? g.gif tik didinai?nes jei tik didinsi-tai nesigaus tie tokie'' grazus zigzagai...''as tai lapuko viduri(kaip ir tu )is vienos isnerdavau tris..bet po to,kur prasideda kitas lapukas,viena stulpeli praleisdavau... unsure.gif ''suimdavau''..ir man tada ''zigzaginosi'' blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 spalio 2010 - 19:37
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 20:43)
labas.siaip nert galim is visokiu siulu-ziurint kokia tavo salio paskirtis ir kokiu metu laiku nesiosi..siaip geriausia vilna ar pusvilne..o ''sueina'' nuo 850gr-iki 1.7kg lotuliukas.gif ..priklauso nuo SIULO STORIO.. mirksiukas.gif

Ačiū labai 4u.gif ...mačiau,siūlų akcija Maksėj buvo-tai užsipirksiu...ir bandysiu.Pagalvojau,kad labai nebloga kalėdinė dovana būtų-originali tokia...Man gal net iš kiek plonesnių norėtųsi,aišku,ir darbo tada daugiau...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 19:43)
ASTULKA-taves ten kazin airijoj nenuciupinejo aires? lotuliukas.gif
kaimynes turetu nesisveikint is pavydo su tavim... mirksiukas.gif
Papildyta:



na... i miesta neteko dar iseiti... o didziausia susidomejima saliu pajutau kursuose (anglu kalbos kursus lankau ax.gif ) rolleyes.gif ...
o kas liecia kaimynus... tai jie pas mane is vienos puses afrikieciai, is kitos induisai, slovakai ir moldovai... tai nelabai ka ir suprantu, jei ka ir komentuoja lotuliukas.gif
nesiojasi jis pas mane puikiai... kadangi nepukuotas, tai nesivelia ir nesipukuoja biggrin.gif kadangi storokas, tai nesitampo ir netysta tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2010 10 28, 19:48)
Ačiū labai  4u.gif ...mačiau,siūlų akcija Maksėj buvo-tai užsipirksiu...ir bandysiu.Pagalvojau,kad labai nebloga kalėdinė dovana būtų-originali tokia...Man gal net iš kiek plonesnių norėtųsi,aišku,ir darbo tada daugiau...


tiesa... kas liecia kaledines dovaneles ax.gif ... gal mergaites zinot nuorodeliu ar modeliuku su nertais angeliukais ? blush2.gif zadu artimiesiems i Lt pasiusti dovaneliu: airisku saldainiu dezute ir nerta angeliuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 19:43)
BET AS JI VISTIEK NERSIU!!! NERSIU!!!! MANES NEAPLEIDZIA SITA BACILA...

Papildyta:
nes jei tik didinsi-tai nesigaus tie tokie'' grazus zigzagai...''as tai lapuko viduri(kaip ir tu )is vienos isnerdavau tris..bet po to,kur prasideda kitas lapukas,viena stulpeli praleisdavau... unsure.gif ''suimdavau''..ir man tada ''zigzaginosi'' blush2.gif

Iš tiesų bacila greitai plinta,ypač kai kolektyviškai neri...aš va seniai į šitą šalį spoksojau ir schemas išsisaugojus, "po ranka" padėjus,bet vis neprisiruošiau,kol jūs nepradėjot temos smile.gif

ir taip vadinamą gerberą tik didinau,gryn pagal schemą,nu raitos ji visai neblogai,pati kalta,kad eksperimentuoju su užbaigimu,už tai ir ardymą į nėrimo procesą įtraukiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 10 28, 19:54)
gal mergaites zinot nuorodeliu ar modeliuku su nertais angeliukais ?

Turiu albume daug prisaugojus.Jei nori,parašyk į asmeninę mail`ą atsiųsiu pakvietimą peržiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 28, 20:04)

Turiu albume daug prisaugojus.Jei nori,parašyk į asmeninę mail`ą atsiųsiu pakvietimą peržiūrėti smile.gif


aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
g.gif o vat man dabar reik moterisku modeliu-megstinio ir liemenes unsure.gif ..mama prase paieskot..jai virs 50 m...vidutinio kuno sudejimo...megstu is pusvilnes ir vilnos.. g.gif ..gal kas turit kokiu fainiu modeliuku..nereikia ''sustru''..tai dabar ir zabalioju visur,dairausi blink.gif
Atsakyti
user posted image

sveikutes,
issisemiau sad.gif reik sito medaliuko schemutes.
dekui
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 10 28, 20:22)
sveikutes,
issisemiau sad.gif reik sito medaliuko schemutes.
dekui


paprasciausios gelytes schemute... tik pabaigje apneriau zemu stulpeliu... kuri po to isardziau lotuliukas.gif cia fotkinta kai tik buvau nunerusi... pries jungdama i sali, nuardziau apnerimus aplinkui... paliko tik gelytes... taip graziau ziurejosi ax.gif

user posted image

tik ji truputuka modifikavau... visuriniu lapeliu eilutes nedariau, kad nebutu tokia papurusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 28 spalio 2010 - 20:34
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 20:17)
g.gif o vat man dabar reik moterisku modeliu-megstinio ir liemenes unsure.gif ..mama prase paieskot..jai virs 50 m...vidutinio kuno sudejimo...megstu is pusvilnes ir vilnos.. g.gif ..gal kas turit kokiu fainiu modeliuku..nereikia ''sustru''..tai dabar ir zabalioju visur,dairausi blink.gif

Aš labiau jaunesnėm prisisaugojus visko unsure.gif
Nebent Osinką galiu pasiūlyti,jei dar nežiūrinėjai ten g.gif gal bus kas tinkamo

liemenės

megztukai








Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 20:17)
g.gif o vat man dabar reik moterisku modeliu-megstinio ir liemenes unsure.gif ..mama prase paieskot..jai virs 50 m...vidutinio kuno sudejimo...megstu is pusvilnes ir vilnos.. g.gif ..gal kas turit kokiu fainiu modeliuku..nereikia ''sustru''..tai dabar ir zabalioju visur,dairausi blink.gif


siurksciai pajuokausiu ir pasiulysiu tavo mamai modeliuka lotuliukas.gif 4u.gif

user posted image
Papildyta:
o jei rimtai...
as savo mamuseliui noreciau tokia liemene nunert... tik su tuo laiku pas mane ne kas g.gif ax.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 28, 20:57)
siurksciai pajuokausiu ir pasiulysiu tavo  mamai modeliuka  lotuliukas.gif  4u.gif



Ir dar būtent tokius batus wink.gif

Man tai šis modeliukas paskutiniu metu patinka ax.gif

user posted image
Atsakyti