Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(matre @ 2010 10 28, 17:36)
Nu ką,medalių modifikavimas ne man pasirodo. Bandžiau tą ramunę geltoną pakeist. Daug nunėriau,pasirodo per mažai bangų doh.gif Išardžiau,bandžiau kitaip,bet įtariu bus blogai,tai velniop ji man tada... smile.gif  jau atsibodo ardyt

Papiest tau kaip as dariau?
Tik reiktu iki rytojaus palaukt... ir dar as dariau pagal tiklio medaljona paziuredama - ne visi akli mato, kad ir schema yra doh.gif , tai gali ne visai atitikt taip kaip reikia...

jeigu kalbam apie ta, kur geltona su rudu g.gif

Va mano tokia, tik cia foto nelabai vykus
user posted image
Papildyta:
tiesa - atsiminiau, kad viduriukui buvau atsispausdinus tokia schema:
user posted image

ai parasysiu kaip megiau toliau - gal bus aisku ax.gif
Tada zemu stulpeliu apneriau 2 eiles. Vienam tarpelyj neriau 3 akis, kitam 2 ir viena ties putlaus stulpelio viduriu...

Tada neriau zema stulpeli, 5 pyneles akis, tada ir vel zema stulpeli, kol apejau ratu... neriau i kas 4 stulpeli...

Toliau taip:
Visas akis isneri stulpeliais su uzmetimu. Ten kur trecia pyneles akis i viena inerti 3 stulpelius su uzmetimu...
kitoj eile i vidurine is 3 akiu vel nert 3 ir taip toliau...

nert 4 eiles - as neriau tik tris ax.gif

tada sujungiau ir apneriau stulpeliu su uzmetimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 spalio 2010 - 16:56
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 28, 17:50)

tiesa - atsiminiau, kad viduriukui buvau atsispausdinus tokia schema:



Ačiū, įsigilinsiu ryt,šiandien susikaupt jau neleidžia ligoniukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 16:36)
Bandžiau tą ramunę geltoną pakeist. Daug nunėriau,pasirodo per mažai bangų doh.gif Išardžiau,bandžiau kitaip,bet įtariu bus blogai,tai velniop ji man tada... smile.gif  jau atsibodo ardyt

Maniau aš viena neriu/ardau biggrin.gif pasirodo likimo draugių dar yra smile.gif Kad ir kaip kartais "užknisa" ardyti,bet ramunėlės vistik man labiausiai patinka smile.gif Pradžioj nunėriau visų medaliukų po vieną,po to jau kibau į rimtesnį darbą,turiu nei daug,nei mažai -27..neriu iš Vernito juodos vilnos,vąšelis 3,5)
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 28, 18:09)
Maniau aš viena neriu/ardau  biggrin.gif 


Norėtum būt viena čia išskirtinė lotuliukas.gif Draugių yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 17:21)
Norėtum būt viena čia išskirtinė lotuliukas.gif Draugių yra tongue.gif

Pabūsiu bjauri,kaip tikra lietuvaitė ir pasidžiaugsiu,kad ne man vienai biggrin.gif (juokauju žinoma)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 28 spalio 2010 - 18:05
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 13:04)
Nesinervuok, aš irgi tik neriu neriu neriu ir atrodo taip lėtai lėtai. smile.gif

galvoji jungt smagiau bus wink.gif
NĖ VELNIO tongue.gif
Atsakyti
Laba vakara merginos biggrin.gif As irgi paslapcia sali neriu neriu ... kartas nuo karto patarimus profesionaliu pasiskaitineju ir jau ne karta baltas pavydas skrandi susuko tokias grozybes pamacius (medaljoninius salius) thumbup.gif Bet man jau visai galva susisuko nebegebu 6 medaljono schemos perskaityt kaip ten reikia 2 ir 3 eilutes megzti? As kazko nebesuprantu!!! g.gif HELP!!!!!
Atsakyti
nenriau ,bt atrodo taip;pirma eilė pynutė
antra-žemas stulpelis 7 akiu eilute
trečia-ant žemo stulpelio daryti irgi žemą ,trys akutės ir vel ant žemo.o tailgoji septynių akiu punutė gaunasi kaip gėlytės žiedlapėliai.toki į viršų žiūrintys.
mirksiukas.gif
Atsakyti
DIDELIS ACIU. As irgi taip galvojau bet suabejojau
Atsakyti
QUOTE(rubija4 @ 2010 10 28, 19:03)
Laba vakara merginos  biggrin.gif  As irgi paslapcia sali neriu neriu ... kartas nuo karto patarimus profesionaliu pasiskaitineju ir jau ne karta baltas pavydas skrandi susuko tokias grozybes pamacius (medaljoninius salius) thumbup.gif Bet man jau visai galva susisuko nebegebu 6 medaljono schemos perskaityt kaip ten reikia 2 ir 3 eilutes megzti?  As kazko nebesuprantu!!!  g.gif HELP!!!!!

zinai,as irgi sito neneriau... g.gif ..bet-man atrodo .ASTULKA toki nere..ir sitoj temoj buvo foto ikelus...tu paziurek kazkur pradzioj...as buvau savo ikelus nuotruka naujo medalio ir tada jinai...ten turi gautis gelyte apnerta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 18:31)
zinai,as irgi sito neneriau... g.gif ..bet-man atrodo .ASTULKA  toki nere..ir sitoj temoj buvo foto ikelus...tu paziurek kazkur pradzioj...as buvau savo ikelus nuotruka naujo medalio ir tada jinai...ten turi gautis gelyte apnerta mirksiukas.gif


Tikli, tu turbut kalbi apie sia ? bet ji ne is schemuciu rolleyes.gif

user posted image

o rubija kalba apie 6 medaliuka... as jo nepaveikslavau atskirai, bet jo siek tiek matosi bendroje foto - kairiniame kamputyje smile.gif ... siauduke teisingai nupasakojo kaip ja isnerti mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 28, 17:09)
Maniau aš viena neriu/ardau  biggrin.gif  pasirodo likimo draugių dar yra smile.gif Kad ir kaip kartais "užknisa" ardyti,bet ramunėlės vistik man labiausiai patinka smile.gif Pradžioj nunėriau visų medaliukų po vieną,po to jau kibau į rimtesnį darbą,turiu nei daug,nei mažai -27..neriu iš Vernito juodos vilnos,vąšelis 3,5)

pas mane viskas taip letai juda, 23 tik turiu verysad.gif nors atrodo bent pora turėtų būt daugiau , kaži mano merginos nepatvarkė g.gif lėlėms kur į namelį vietoj kaldros g.gif lens.gif
Atsakyti