Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 28, 13:33)
Sveikutes, as cia visai zalia prasau pagalbos  doh.gif  noriu nerti 8 medaliona ir nelabai suprantu ka tie skaiciukai reiskia blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  gal kuri gali pagelbeti?
aciukas


?? kokie skaiciuaki ? pacioje schemuteje ? tai ten tik sunumeruotos eiles rolleyes.gif o zemiau kur yra dvi mazos schemutes - tai ten jau nebepriklauso tam medaliukui, tenai yra bumbolo nerimo schemute wink.gif
Atsakyti
oi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 spalio 2010 - 14:17
QUOTE(asta30a @ 2010 10 28, 15:57)
?? kokie skaiciuaki ? pacioje schemuteje ? tai ten tik sunumeruotos eiles  rolleyes.gif  o zemiau kur yra dvi mazos schemutes - tai ten jau nebepriklauso tam medaliukui, tenai yra bumbolo nerimo schemute wink.gif



a supratau dekui tau labai 4u.gif smile.gif o dar toje schemuteje yra tokie bruksniukai tai irgi nelabai suprantu ka jie reiskia ir jy neriant man ta gelyte sutraukia tai ji gal turi buti tokia iskilusi arba idubusi nesuprantu smile.gif nu gal kaip nors iskankinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 28, 14:58)

blink.gif kas ''oi''?puola kas?! gun_smilie.gif
ei ,medaljoninis bury-lygiuot,ramiai, pioneers.gif
palatos ligonis pavojuj! blink.gif ...
GREIIIIT IN PAGALBU!!!!!! triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 28, 15:22)
a supratau dekui tau labai 4u.gif  smile.gif  o dar toje schemuteje yra tokie bruksniukai tai irgi nelabai suprantu ka jie reiskia ir jy neriant man ta gelyte sutraukia tai ji gal turi buti tokia iskilusi arba idubusi nesuprantu smile.gif  nu gal kaip nors iskankinsiu  smile.gif


Aš nenėriau dar šito,bet man rodos čia pusiniai ir žemi stulpeliai.O gulintis pagaliukas rodo kiek reikia nert į vieną akį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 28 spalio 2010 - 14:25
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 19:42)


mamkaa - kur kepures foto?

pati kepure tai senai jau yra, tik va niekaip nerandu laiko, pamusalo numegzti, rankom tingiu, turbut kursiu masina. na jei labai idomu, galiu foto imesti be pamusalo kai patrodo.

O salio tai pir nepabaigiau, tai vaikui golfa mezgu, tai mb kepure, tai drauge prase salika numegzti, tai tingiu, 100 darbu vienu metu. labai nemegstu vieno darbo daryti, visda darau kelis, kai kas nors nesigauna ar nusibosta einu prie kito, taip ir blaskausi tarp keliu darbu.
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 28, 15:22)
a supratau dekui tau labai 4u.gif  smile.gif  o dar toje schemuteje yra tokie bruksniukai tai irgi nelabai suprantu ka jie reiskia ir jy neriant man ta gelyte sutraukia tai ji gal turi buti tokia iskilusi arba idubusi nesuprantu smile.gif  nu gal kaip nors iskankinsiu  smile.gif

as tai tokiu nedejau... kazkaip juos ten modifikuot reikia, bet kaip, tai nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 28, 15:22)
a supratau dekui tau labai 4u.gif  smile.gif  o dar toje schemuteje yra tokie bruksniukai tai irgi nelabai suprantu ka jie reiskia ir jy neriant man ta gelyte sutraukia tai ji gal turi buti tokia iskilusi arba idubusi nesuprantu smile.gif  nu gal kaip nors iskankinsiu  smile.gif

T -zenklas reiskia pusini stulpeli...o vat as sito ir neneriau-jis toks retas ir negrazus man blush2.gif ..ir kiek maciau sita kitu mamyciu saliuose-visur ji ''tampo'' ir kazkaip deformuoja. g.gif ...nu man jis schmoll.gif ..verciau vietoj jo baronkiniu idet-jie gi labai panasus mirksiukas.gif ..arba isvis ''ismest'' mirksiukas.gif ..gi nebutina visus juos ir det...na as tai ne visus dejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 15:22)
blink.gif kas ''oi''?puola kas?! gun_smilie.gif
ei ,medaljoninis bury-lygiuot,ramiai, pioneers.gif
palatos ligonis pavojuj! blink.gif ...
GREIIIIT IN PAGALBU!!!!!! triniti.gif

lotuliukas.gif viskas gerai, susidubliavo komentaras su Asta biggrin.gif


QUOTE(aaagnex @ 2010 10 28, 15:27)
as tai tokiu nedejau... kazkaip juos ten modifikuot reikia, bet kaip, tai nezinau ax.gif

hmm, tai, kad nieko ten nemodifikavau, teisingiau, vienoj vietoj traukė, papildomų pynutės akių uždėjau wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 28, 15:40)
hmm, tai, kad nieko ten nemodifikavau, teisingiau, vienoj vietoj traukė, papildomų pynutės akių uždėjau wink.gif

Nu gali but - sakau, kad as tokiu nedejau... Is tikro net nebandziau nert, nes man jis nelabai grazus, o beto dar merginos sake, kad is karto nesigauna, traukia ir pan...
Atsakyti
as ji neriau... tik viena... ir truputi modifikavau... padariau maza barankyte ties ta vieta kur rietesi ax.gif tai jis ir gavosi panasus i savo sese ''barankine'' rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ką,medalių modifikavimas ne man pasirodo. Bandžiau tą ramunę geltoną pakeist. Daug nunėriau,pasirodo per mažai bangų doh.gif Išardžiau,bandžiau kitaip,bet įtariu bus blogai,tai velniop ji man tada... smile.gif jau atsibodo ardyt
Atsakyti