Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 11:05)
vat cia gabaliukas mano ''bombos'' mirksiukas.gif


Man gražu wub.gif
Bet iš tikro labai gerai kai yra kas pakonsultuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 28 spalio 2010 - 10:10
blush2.gif klausyk matre-o ar ne tu tokia grazia suknele sakei neseniai baigei blush2.gif ..gal foto imesi?(na ta kur 550 gr. siulo sunaudojai biggrin.gif ) na man jinai laabai wub.gif ..sakau, gal kada pavasari, ir as ja nuraizgysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 spalio 2010 - 10:11
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 11:10)
blush2.gif klausyk matre-o ar ne tu tokia grazia suknele sakei neseniai baigei blush2.gif ..gal foto imesi?(na ta kur 550 gr. siulo sunaudojai biggrin.gif ) na man jinai laabai wub.gif ..sakau, gal kada pavasari, ir as ja nuraizgysiu rolleyes.gif


Aš, man ji irgi labai graži.bet kol kas guli ji išskalbta,neturi dar pasuknelės,kaspino ir fotkių,tai ir nesirodau. smile.gif
Atsakyti
Tiklis, prisijungiu su savo bacilom prie taves doh.gif jau kaip pakirto ragas, gerklej eziu seimyna, nosies latakai uzdaryti, temper tupoa 37,3 nei musti nei ka jos doh.gif nu bet po truputi vis pagulineju sali pamezgu, siulu laukiu......pau parase kas issiusta tai gal koki pirmad veliausiai ir gausiu bigsmile.gif bigsmile.gif o pirm velynes, tikrai negausiu..nu tikius tada bent jau antrad bigsmile.gif

aagnex pritariu, jei didinti nenori, tai jo gi riesines ir dar blauzdines pavaryt gali thumbup.gif
Atsakyti
okkey-man tie patys simptomai lotuliukas.gif ..nu bliam mes cia tiksliai kaip vienoj palatoj lotuliukas.gif ..as tai 2 sav lotuliukas.gif . uzkratui atsispyriau,o vat siandien blink.gif ...net mezginio i rankas paimt negaliu-nesimezga schmoll.gif ...

noriu konors skanaus unsure.gif -kokio simtalapio,ar kokio torto napoleono wub.gif ..bet BUTINAI NAMINIO essen.gif ...ECH...einu ''gugelio''( lotuliukas.gif mano mergyte taip sako)su mesa pasisildysiu,ir kkokios kavos g.gif ...
Papildyta:
o cia mergytes jums wub.gif ..truputi ''baltos silumos'' sita br...diena blush2.gif
user posted image

bukit sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
as su kava prisijungciau, o tai arbata jau i smokau, grudetos indeli inkaliau ir visteik ko nors irgi skanaus noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif reik kavos bent jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 28, 11:58)
as su kava prisijungciau, o tai arbata jau i smokau, grudetos indeli inkaliau ir visteik ko nors irgi skanaus noriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif reik kavos bent jau  bigsmile.gif


Nu laikas jums čia apie skanėstus kalbėt.Ir aš nooooooriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 11:08)
Nu laikas jums čia apie skanėstus kalbėt.Ir aš nooooooriu  rolleyes.gif


gausit pas mane i svecius prasytis wink.gif as vakar ''tingini'' dariausi tongue.gif
nors neee... jus kitas bacilas man seimynai uznesit (blogasias) g.gif geriau jau as jums i siuntinuka idesiu ir atsiusiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 28, 12:12)
gausit pas mane i svecius prasytis wink.gif as vakar ''tingini'' dariausi  tongue.gif
nors neee... jus kitas bacilas man seimynai uznesit (blogasias)  g.gif  geriau jau as jums i siuntinuka idesiu ir atsiusiu  doh.gif  lotuliukas.gif

flirt.gif astulka-tu man drauge? flirt.gif essen.gif siusk greiciau cia..nes AS TOKIUS NAMINIUS wub.gif dalykus megstu wub.gif
Atsakyti
Žinot,skaitau kad kai kas jau sujunginėjat,žiūriu į nunertus darbus ir baltas pavydas ima,kaip gražuuuu rolleyes.gif Aš vis dar neriu medalius cool.gif niekaip nesusidraugauju su ramunės užbaigimu...neriu ketvirtą ir visas skirtingai užbaigiu cool.gif o dar kai tokia apniukus ir tamsi diena už lango,tai juodos ramunės dar juodesnės tampa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 28, 12:12)
gausit pas mane i svecius prasytis wink.gif as vakar ''tingini'' dariausi  tongue.gif
nors neee... jus kitas bacilas man seimynai uznesit (blogasias)  g.gif  geriau jau as jums i siuntinuka idesiu ir atsiusiu  doh.gif  lotuliukas.gif


Siųsk,siųsk, va draugė.Mmm tinginyyyysssss essen.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2010 10 28, 12:32)
Žinot,skaitau kad kai kas jau sujunginėjat,žiūriu į nunertus darbus ir baltas pavydas ima,kaip gražuuuu  rolleyes.gif  Aš vis dar neriu medalius  cool.gif  niekaip nesusidraugauju su ramunės užbaigimu...neriu ketvirtą ir visas skirtingai užbaigiu  cool.gif o dar kai tokia apniukus ir tamsi diena už lango,tai juodos ramunės dar juodesnės tampa  doh.gif




Nesinervuok, aš irgi tik neriu neriu neriu ir atrodo taip lėtai lėtai. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as cia visai zalia prasau pagalbos doh.gif noriu nerti 8 medaliona ir nelabai suprantu ka tie skaiciukai reiskia blush2.gif blush2.gif blush2.gif gal kuri gali pagelbeti?
aciukas
Atsakyti